Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

"Εχεις λόγο να τρως χωρίς τύψεις και να γυμνάζεσαι. Κωλόφαρδε.Εγώ δυστυχώς πρέπει να χάσω 5-10 κιλά για να μη πληρώνω καινούρια παντελόνια. Τόσα λεφτά τζάμπα 2 χειμώνες πριν.

 

Yin σόρρυ που στο λέω , αλλά θες τη διπλάσια δουλειά από τους άντρες για τα μισά αποτελέσματα. Δεν παράγει τόση τεστό το σώμα σου. Αυτό το DL θα ανέβει αργά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

"Εχεις λόγο να τρως χωρίς τύψεις και να γυμνάζεσαι. Κωλόφαρδε.Εγώ δυστυχώς πρέπει να χάσω 5-10 κιλά για να μη πληρώνω καινούρια παντελόνια. Τόσα λεφτά τζάμπα 2 χειμώνες πριν.

 

Yin σόρρυ που στο λέω , αλλά θες τη διπλάσια δουλειά από τους άντρες για τα μισά αποτελέσματα. Δεν παράγει τόση τεστό το σώμα σου. Αυτό το DL θα ανέβει αργά. 

Πόσα κιλά είσαι τώρα και με τί ύψος ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

"Εχεις λόγο να τρως χωρίς τύψεις και να γυμνάζεσαι. Κωλόφαρδε.Εγώ δυστυχώς πρέπει να χάσω 5-10 κιλά για να μη πληρώνω καινούρια παντελόνια. Τόσα λεφτά τζάμπα 2 χειμώνες πριν.

 

Yin σόρρυ που στο λέω , αλλά θες τη διπλάσια δουλειά από τους άντρες για τα μισά αποτελέσματα. Δεν παράγει τόση τεστό το σώμα σου. Αυτό το DL θα ανέβει αργά.

 

Ε κοίτα δε θα ήθελα να έχω αντρικά αποτελέσματα ε :ρ

Για την αύξηση της παραγωγής της το έγραψα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.90 , 118 κιλά. Το αδύνατό μου είναι 105.3 μήνες μπόξ και σαλάτες.Και δουλειά έξω. Στα 110 θα είμαι κομπλέ. 1 μηνάκι αυτοσυγκράτηση δηλαδή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.90 , 118 κιλά. Το αδύνατό μου είναι 105.3 μήνες μπόξ και σαλάτες.Και δουλειά έξω. Στα 110 θα είμαι κομπλέ. 1 μηνάκι αυτοσυγκράτηση δηλαδή.

Είσαι γομαράκι...αν σε 1 μήνα μόνο με αυτοσυγκράτηση χάσεις 8 κιλά δεν θέλω να φανταστώ τι και πόσο τρως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει και ο εκνευριστικόσ κολλητός σου που ενώ κάνεις δίαιτα σου προσφέρει παγωτό επειδη δεν ξέρει ότι στις δίαιτες ο κόσμος κόβει τις ζάχαρες.

Η διαιτα διαιτα και το παγωτό παγωτό. Άμα φας κανα 1-2 κουταλιές δεν θα σε καταστρέψει. Εγώ εφτιαξα ένα σοκολάτα με αλμυρά φυστικια κόλαση. Το έχω με αλυσίδα για να μην μου το κατασπαραξουν.

 

Είπα να ζυγιστω σήμερα. Έχω χάσει 4 κιλά και αρκετους πόντους. Αυριο θα ξεθάψω κατι παλιά πολύ απαιτητικά ρούχα για να εξακριβώσω που βρισκόμαι.Παντως τα ρούχα που φοράω τώρα τα νιώθω αρκετά άνετα άρα τι στο καλό κατι της προκοπής έχει γίνει..Αντε να δούμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι πολυ αδύνατος έτσι; αλλα ούτε σκινφατ ούτε αδύνατος "stick". Όταν είχα φτάσει απο 66 σε 73 σε 2 πάλι μήνες τα είχα πάρει και πολύ γαμώ τα κιλά. Θα δούμε. Θα τρώω και θα γυμνάζομαι προς το παρόν :P

Το θέμα ειναι: είσαι thin-fat?

Αν ναι τότε χρειάζεσαι κάποιο προγράμμα γυμναστικής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η διαιτα διαιτα και το παγωτό παγωτό. Άμα φας κανα 1-2 κουταλιές δεν θα σε καταστρέψει. Εγώ εφτιαξα ένα σοκολάτα με αλμυρά φυστικια κόλαση. Το έχω με αλυσίδα για να μην μου το κατασπαραξουν.

 

Είπα να ζυγιστω σήμερα. Έχω χάσει 4 κιλά και αρκετους πόντους. Αυριο θα ξεθάψω κατι παλιά πολύ απαιτητικά ρούχα για να εξακριβώσω που βρισκόμαι.Παντως τα ρούχα που φοράω τώρα τα νιώθω αρκετά άνετα άρα τι στο καλό κατι της προκοπής έχει γίνει..Αντε να δούμε..

 

Όχι, όταν είσαι σε low carb diet 2-3 κουταλιές παγωτό μπορούν να σου γαμήσουν τη μέρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα απαιτικα παντελονακια μπηκαν αλλα δεν καταφερα να τα κουμπωσω.πριν απο ενα μηνα ουτε κανα εμπαιναν στα μπουτακια φρακαραν.εχω δρομο μπροστα αλλα βλεπω φως :-D και εχω περισσοτερη ενεργεια να παλεψω ποιο σκληρα.θελω 1 αυγουστου να εχω ακομη ποιο ευχαριστα αποτελεσματα!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξυπνησα πριν μια ωρα..

 

Πηγα εβγαλα μια πομπα πετρελαιου.. Γαμηθηκα στον ιδρωτα και στο ζορισμα.. Να βγαλω την μαμημενη κεντρικη τροχαλια...

 

Δεν αντεξα μετα ηρθα και εφαγα το παγωτο που αλωνιζω απο την δευτερα.. Μικρο ηταν..

 

Απο το να σκεφτομαι πιτε θα μπορεσω μα το φαω, το εκανα.. Δεν χρειαζεται να στερουμε τον οργανισμο μας.. Μια φορα την εβδομαδα ενα παγωτακι δεν βλαπτει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξυπνησα πριν μια ωρα..

 

Πηγα εβγαλα μια πομπα πετρελαιου.. Γαμηθηκα στον ιδρωτα και στο ζορισμα.. Να βγαλω την μαμημενη κεντρικη τροχαλια...

 

Δεν αντεξα μετα ηρθα και εφαγα το παγωτο που αλωνιζω απο την δευτερα.. Μικρο ηταν..

 

Απο το να σκεφτομαι πιτε θα μπορεσω μα το φαω, το εκανα.. Δεν χρειαζεται να στερουμε τον οργανισμο μας.. Μια φορα την εβδομαδα ενα παγωτακι δεν βλαπτει..

 

Αναλόγως τους στόχους του καθενός!! Αν δεν εχεις απαιτητικούς στόχους, μην ταλαιπωρείς άδικα τον ευατό σου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...