Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι μουσική ακούτε στην προπόνηση ? εγώ την βρίσκω με τέτοια φάση 

ιδικά αν με πιάσει καλά αυτό που ακούω μπορώ να δώσω πόνο 
μια φορά ξέχασα mp3/κινητό σπίτι και έκανα προπόνηση με την μουσική του γυμναστηρίου
καταραμένη μέρα , βλαστήμησα την ώρα και τη στιγμή , πήγα να κοιμηθώ όρθιος .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

τι μουσική ακούτε στην προπόνηση ? εγώ την βρίσκω με τέτοια φάση 

 

 

Μεγάλο θέμα ανοίγεις ρε 'συ Νίκο. Πάω για κάτι δουλειές. Θα ποστάρω πλέηλιστ όταν γυρίσω :ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1-2 μήνα τουλάχιστον η κάθε άσκηση. Οι πολλές αλλαγές βλάπτουν. 

 

Επειδή θα γίνουμε μουσικό thread , παιδιά ήρεμα με τα τραγούδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ σπάνια ακούω μουσική...αν μου ρθει όμως συνήθως ακούω Iron Maiden και Metallica

 

+ Από τα πιό ποροτικά που έχω ακούσει σε προπόνηση είναι αυτό: (Από 2:20 και μετά).

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα πλάκα, υπάρχει ένα θρεντ στο φόρουμ της μουσικής για σάουντρακ γυμναστηρίου. Θα το ξεθάψω.



Εγώ σπάνια ακούω μουσική...

 

 

Τσκ.  <_<

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι γνώμη έχετε για το spinning? Εχει κανει κανεις; Με ψηνει να παω ένας φίλος αλλά δεν τρελαίνομαι για ομαδικα προγράμματα με πορωμένους γυμναστες.

Έχω ακούσει οτι μπορεί να βγάλεις πρόβλημα στα γόνατα.

Δεν ξέρω προσωπικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γουσταρω να ακουω μουσικη αλλα το μαλακισμενο το καλωδιο του iphone πεφτει απο τα αυτια μου η βρικσει το καλωδιο στο χερι μου.ΟΠοτε εχω σταματησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ακουω electro/house/rnb... Remixakia κυριως... Που να εχουν δυνατο μπασο...

 

Σημερα εκανα προπονηση στις 14:30 γιατι μετα εχω δουλεια...

 

Τοσο πριξιμο στους δικεφαλλους δεν ξαναειδα... Τελικα οταν πιεζεσαι ειναι πιο καλα.....

 

Μου τελειωσαν τα αυγα και δεν εχω να φαω γαμωτο...

 

Παρε αλλα ακουστικα socratis1000.... Με κανενα 10 ευρω... Και θα εισαι κομπλε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ συμφωνώ μαζί σου, αλλά κοίτα τι κάνεις τώρα:

 

http://el.m.wikipedia.org/wiki/%CE%93%CE%AC%CE%BB%CE%B1

 

Yeap, υπάρχουν άφθονα σαιτ που λένε τι καλό που είναι το γάλα κι υπάρχουν άλλα τόσα που λένε ότι είναι δηλητήριο.

 

Βρες ένα που να λέει ότι το μέλι είναι δηλητήριο. ;)

 

Ρε συ Νίκο, 1 βάζο μέλι την ημέρα φυσικά θα είσαι υπέρβαρος, τι επιχείρημα είναι αυτό; Εγώ μιλάω για 1/2 με 1 κουτάλι μέλι την ημέρα ειναι τερμα θρεπτικό, κι άμα δίνει λίγες θερμίδες παραπάνω, στα @@ μας.

 

Dakon, αυτό με τα βάρη που τα πας βόλτα, δε θα κρεμάσουν τα χέρια; Γιατί ήδη έχω μακριά, σαν το Φασούλα θα γίνω (το λινκ το έβαλα για τους νέους ;))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανονικα ακουστικα αλλα να τα βαζεις μεσα απο την μπλουζα φανελακι... Ωστε να μην ειναι εξω και μπλεκονται στα χερια σου..

 

Αυτα τα σιλικονατα μπαινουν στο αυτι και δεν βγαινουν ευκολα...

 

Ασυρματα δεν νομιζω να βρεις ευκολα και κυριως φθηνα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια φορά άκουγα Πρωινό Φρικασέ (για τους μη σαλονικιούς, είναι 2 τύποι που κάνουν τα βιντεο στο Ράδιο Αρβύλα κι έχουν τρελό γέλιο) και κόντεψε να μου φύγει η μπάρα από τα γέλια. :)

 

Επικίνδυνα πράγματα, 1000 φορές Iron Maiden

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yeap, υπάρχουν άφθονα σαιτ που λένε τι καλό που είναι το γάλα κι υπάρχουν άλλα τόσα που λένε ότι είναι δηλητήριο.

 

Βρες ένα που να λέει ότι το μέλι είναι δηλητήριο. ;)

 

Ρε συ Νίκο, 1 βάζο μέλι την ημέρα φυσικά θα είσαι υπέρβαρος, τι επιχείρημα είναι αυτό; Εγώ μιλάω για 1/2 με 1 κουτάλι μέλι την ημέρα ειναι τερμα θρεπτικό, κι άμα δίνει λίγες θερμίδες παραπάνω, στα @@ μας.

 

Dakon, αυτό με τα βάρη που τα πας βόλτα, δε θα κρεμάσουν τα χέρια; Γιατί ήδη έχω μακριά, σαν το Φασούλα θα γίνω (το λινκ το έβαλα για τους νέους ;))

 

Τι είναι μωρέ να μακρύνουν? Πλαστελίνη?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yeap, υπάρχουν άφθονα σαιτ που λένε τι καλό που είναι το γάλα κι υπάρχουν άλλα τόσα που λένε ότι είναι δηλητήριο.

 

Βρες ένα που να λέει ότι το μέλι είναι δηλητήριο. ;)

 

Ρε συ Νίκο, 1 βάζο μέλι την ημέρα φυσικά θα είσαι υπέρβαρος, τι επιχείρημα είναι αυτό; Εγώ μιλάω για 1/2 με 1 κουτάλι μέλι την ημέρα ειναι τερμα θρεπτικό, κι άμα δίνει λίγες θερμίδες παραπάνω, στα @@ μας.

 

Dakon, αυτό με τα βάρη που τα πας βόλτα, δε θα κρεμάσουν τα χέρια; Γιατί ήδη έχω μακριά, σαν το Φασούλα θα γίνω (το λινκ το έβαλα για τους νέους ;))

δεν ειπα να τρως ενα κιλό μέλι αλλα οτι για να ειναι αρκετά θρεπτικό θα πρέπει να φας ενα κιλό καθώς

οι θρεπτικές ουσίες που περιέχονται σε ποσότητες που μπορείς να βάλεις στην διατροφή σου ειναι ψίχουλα 

αν σου αρέσει φάε , δεν ακολουθούν όλοι απόλυτο πρόγραμμα προπόνησης και διατροφής , άλλοι ειναι χαλαρότεροι και άλλοι ακριβείς γιατι θέλουν το καλύτερο αποτέλεσμα. 

 

δεν έχει σημασία αν λάβεις λίγες θερμίδες παραπάνω αλλα απο που θα τις λάβεις. Σημασία θα είχε αν ήσουν σε προχωρημένο επίπεδο που η λεπτομέρεια κάνει τη διαφορά . 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...