Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νίκο, να ζητήσεις να αλλάξουν τον ορισμό του μελιού στο βικιπέδια, μιλάνε για μακροβιότητα και τέτοια περίεργα...

απο την wikipedia ενημερώνεσαι? οκ

αν θες άκου αυτό που σου λέω , αλλιώς κάνε οτι πιστευεις

αν είχες δει τα αποτελέσματα σε εμένα και σε άλλους που βοήθησα κατα καιρούς θα καταλάβαινες οτι δεν λέω μαλακίες και έχω ψάξει αρκετά το θέμα .

 

Ασχετο με εσένα αλλα θυμήθηκα ενα παππού φίλου μου που τρώει 1 βάζο μέλι την μέρα 

είναι παχύσαρκος και νομίζει οτι αυτό θα τον βοηθήσει να ζήσει παραπάνω  

το μέλι δεν ειναι σκουπίδι αλλα δεν ειναι και το θαυματουργό φάρμακο   

για την μακροβιότητα δεν έχω να πω κάτι γιατι ακόμα και αν το μέλι η κάποια άλλη τροφή την παρείχε έχουμε 5000 πράγματα βλαβερά για την υγεία μας μεσα στην καθημερινότητα μας που το κάνουν να μοιάζει μηδαμινό. 

 

Σαν ενα χρήστη ηρωίνης που σου λέει έκοψα το κάπνισμα για να ζήσω παραπάνω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Τρώω ένα πιάτο φαΐ όταν γυρίζω απ'το γυμναστήριο. Κατά τις 8:30 δλδ. Μικρά γεύματα ανά 2,5 ώρες δν είναι εφικτό. Με τόση δουλειά που έχει πέσει ακόμα κ το μισάωρο διαλειμμα δν είναι πάντα μισάωρο :/

Ουτε πεντε λεφτα δεν θα σε παιρνει μα τσιμπισεις κατι.. Πχ τους ξηρους καρπους τους βγαζεις απο το σακουλακι και σιγα σιγα εκει που καθεσαι τρως...

 

Ανοιγει μια μπανανα μεχρι να σηκωθεις να πας να πεταξεις την φλουδα την εφαγες...

 

Στο διαλλειμα του μισαωρου θα τρως πχ την μπαγκετα...

 

Ολη την ημερα δηλαδη τρως ενα μονο ολοκληρομενο γευμα;; Η μονο ενα πιατο φαι χωρις σαλατες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο κανονισμός απαγορεύει τα φαγητά στους χώρους των γραφείων αλλά έτσι κι αλλιως τρώω τόσο αργά που δν προλαβαινω να φάω τπτ σε 5'.

Ένα πιάτο φαΐ καλέ. Χωρίς συνοδευτικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλακειες κανεις... Σορυ κιολας...

 

Ενα πιατο φαι μαζι με μια καλη σαλατα πρεπει να τρως.. Κυριως να χει αγγουρι, οχι πολυ λαδι, βαζε λιγο ξυδι μεσα..

 

Παρε βρωμη, τρωγε το πρωι ενα βαρβατο πρωινο.. Γαλα ή γιαουρτι με βρωμη σταφιδες, ξηρους καρπους. Το γαλα αν θες ζεστανε το. Βαλε την βρωμη μεσα και αστην για 10 λεπτα ωστε να μαλακωσει.. Μετα φατην, σαν ρυζογαλο θα ειναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ξέρω. Μαλακιζομαι αλλά έχω κ το άγχος να είμαι συγκεντρωμένη εκεί κ να τα πάω καλά.

Καλή η ιδέα σου. Αν μοιάζει με ρυζογαλο θα μ'αρέσει. Θα δω, θα προσπαθήσω να φτιάξω ένα καλό πρόγραμμα διατροφής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυμναστηριο τι ωρα πας;; Μετα απο την γυμναστικη δεν τρως κατι;;

 

Γιατι αλλιως θα ξυπνας πεινασμενη και αυτο που θα τρως το πρωι δεν θα κανει και πολλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάω 7:30 κ τρώω φαγάκι μετά. Με πιάνει βέβαια κι άλλη πείνα πιο αργά το βράδυ αλλά κρατιέμαι μην φάω μαλακίες.

Θα το βελτιώσω όμως σύντομα το θέμα φαγητού στη δουλειά. Κάθε αρχή κ δύσκολη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε ναι...

 

Τρωγε μετα κατι ελεφρυ.. Κανενα γιαουρτακι 2% με κανενα παξιμαδι ολικης και θα εισαι κομπλε...

 

Θα δεις πως σε βολευει και θα το φερεις στα μετρα σου..

Εγω παλια οτι εβρισκα ετρωγα ..

 

Τωρα βλεπω, διαλεγω, τρωω..

 

Εχω καθορισει τις ωρες που θα φαω..

 

Παιρνω μαζι μου το πρωινο, οποτε ειναι να παω καπου οπως σημερα κανω τοστακι και το τρωω την ωρα που πρεπει.. Κουβαλαω μαζι μου τα αυγα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άσε το θέμα πείνα υπάρχει και με κανονικό γεύμα. Εγώ σήμερα μετά την απογευματινή τη γυμναστική ήπια σοκολατούχο γάλα και για βραδινο 1 ψημενο τοστ, 1 μεσαίο μπολ καρπουζι και λίγο κεικ(ελαφρύ) με λίγο σπιτικό παγωτό και ακόμα πεινάω ρε γάμωτο!και δεν μπορώ να φάω κατι φουντούκια/φυστικια γιατί τα κρατω για παγωτό που θα φτιάξω αύριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η νενυα μετά απο 2μιση μήνες 

 

 

 

 

post-202120-0-73146900-1374098639_thumb.png

 

 

 

αν βρίσκεις την εικονα αυτή προσβλητική ή και προσβλητική τότε απλά δεν έχεις γούστο και χιουμορ και  1337 γνώσεις φοτοσόπ!!

 

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με την καλή ή την κακή έννοια;; 

 

 

σήμερα στο γυμναστήριο που έκανα ποδάργια ίδρωσα καλά!!

 

attachicon.gif2013-07-17-23.43.png

Μου φαίνεται σας ανάβουν το air-condition εκεί...στην αποθήκη-gym μου ιδρώνουν μέχρι και οι τρίχες των ποδιών μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...