Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόσφατα διαγνώστικα με υπνική άπνοια (στα 19 μου) λόγο κάποιων γενετικών θεμάτων για τα οποία δεν μπορούμε προφανώς να κάνουμε κάτι και γενετικό πρόβλημα στο συκώτι  ταυτόχρονα . Επειδή λοιπόν κάθε μία ώρα ύπνου εγώ κοιμάμαι 22 λεπτά ουσιαστικά , δεν μπορώ να ξεκουρασθώ , έχω συνεχώς κακή διάθεση , υπερκόπωση, έλλειψη συγκέντρωσης και ότι άλλο θέλετε . Θέλω λοιπόν να πάρω πολυβιταμίνες γιατί δεν  αισθάνομαι συνεχώς κουρασμένος δεν μπορώ να αθληθώ σωστά και γενικά πρέπει να βρω κάτι να με τονώνει αρκετά χωρίς να μου δίνει βάρος . Παρήγγειλα λοιπόν τις πολυβιταμίνες Lamberts A to Z τις έχεις χρισημοποιήσει κανείς κάθε γνώμη η άποψη ευπρόσδεκτη 

Φίλε καλύτερα σε συνεννόηση με γιατρούς να πάρεις ό,τι σου προτείνουν αυτή...εμείς το κλασικό θα σου πούμε...καφέ.

 

Για τις συγκεκριμένες πολυβιταμίνες δεν έχω άποψη αλλά γενικά μην νομίζεις οτί θα δεις καμία αισθητή διαφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Πρόσφατα διαγνώστικα με υπνική άπνοια (στα 19 μου) λόγο κάποιων γενετικών θεμάτων για τα οποία δεν μπορούμε προφανώς να κάνουμε κάτι και γενετικό πρόβλημα στο συκώτι  ταυτόχρονα . Επειδή λοιπόν κάθε μία ώρα ύπνου εγώ κοιμάμαι 22 λεπτά ουσιαστικά , δεν μπορώ να ξεκουρασθώ , έχω συνεχώς κακή διάθεση , υπερκόπωση, έλλειψη συγκέντρωσης και ότι άλλο θέλετε . Θέλω λοιπόν να πάρω πολυβιταμίνες γιατί δεν  αισθάνομαι συνεχώς κουρασμένος δεν μπορώ να αθληθώ σωστά και γενικά πρέπει να βρω κάτι να με τονώνει αρκετά χωρίς να μου δίνει βάρος . Παρήγγειλα λοιπόν τις πολυβιταμίνες Lamberts A to Z τις έχεις χρισημοποιήσει κανείς κάθε γνώμη η άποψη ευπρόσδεκτη 

οτι σου γραψει ο γιατρος φιλε,διαφορετεικα να κοιμασε παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δν είχα βρωμη κλπ για να φτιάξω κάτι. Τελικά έφαγα γιαούρτι με μέλι πρωί πρωί κ λίγα πτι μπερ στο μεσημεριανό διάλειμμα. Και όμως με κράτησαν κ άντεξα κ στο γυμναστήριο τελικά! Θαύμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως την παλευεις με τοσες λιγες θερμιδες.. Το πρωινο ειναι λες και δεν εφαγες...

 

Μετα απο τοσες ωρες τσιμπισες λιγα πιτμπερ;;;

 

Παρε αποξηραμενα φρουτα, ξηρους καρπους, κανενα τοστακι..

 

Νομιζω ειπες οτι δουλευεις οχταωρο.

 

Ανα 2.5 ωρες καλο θα ηταν να εχεις ενα γευματακι.. Πχ μπακετα ολικης, ντοματα αγγουρι, γαλοπουλα, -> για μεσιμερι αυτο.

 

Για μεσιμερι τι τρως;;

 

Σε κρατησαν τωρα που ειναι αρχη.. Αλλα μετα απο δυο/τρεις εβδομαδες θα νιωθεις εξαντλημενη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρώω ένα πιάτο φαΐ όταν γυρίζω απ'το γυμναστήριο. Κατά τις 8:30 δλδ. Μικρά γεύματα ανά 2,5 ώρες δν είναι εφικτό. Με τόση δουλειά που έχει πέσει ακόμα κ το μισάωρο διαλειμμα δν είναι πάντα μισάωρο :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...