Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

Εγω γιατι με τα γαντια νιωθω οτι πιανω καλυτερα...

 

Και μετα τις πρωτες ασκησεις, τα χερια μου ειναι μουσκεμα.....Αν τα εχω γυμνα μαλλον θα μου γλιστρισει καμια μπαρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα πολύ σημαντικό πράγμα στη ζωή είναι η δυνατή λαβή. Να μπορείς να κάνεις πράγματα με τη λαβή σου. Τα γάντια αν και παρέχουν ευκολία στο να πιάσεις βάρη , δε βοηθάνε τη λαβή σου να δυναμώσει. Αν θέλει κανείς μια δυνατή λαβή , από τα πιο χρήσιμα πράγματα, πρέπει να βγάλει τα γάντια.

http://voices.yahoo.com/weight-lifting-gloves-pros-cons-weight-lifting-909137.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που θα βρω αυτη την σκονη για να μην ιδρωνουν τα χερια? ή να βαζω ταλκ ?

Ρε συ όταν ιδρώνουν τα χέρια σου πριν μπεις στο σετ σκούπιζε τα πάνω στο σορτσάκι-μπλούζα σου και ξεμπέρδεψες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αυτο το κανω με το προσωπο και το λαιμο τωρα... Αλλα μεσα στο σετ τι γινεται?



Α και το σορτακι μου δεν ειναι βαμβακαιρο αλλα αυτο που φαρανε και οι ποδοσφαιριστες...

 

Παλιο ταλεντο βλεπετε..χαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα αυτο το κανω με το προσωπο και το λαιμο τωρα... Αλλα μεσα στο σετ τι γινεται?

Τόσο πολύ ιδρώνεις ρε?

 

Πάρε ένα βετεξάκι, κόψε το στα δύο και χρησιμοποίησε το κάθε κομμάτι για να το βάζεις στην κάθε σου λαβή ανάμεσα από τηνξ παλάμη και την μπάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε πολυ ...

 

Δεν ξερω τι γινεται... Αλλα η πετσετα στο τελος ειναι λες και σκουπιστηκα απο το μπανιο...

 

Τρεχει ο ιδρωτας πανω στην μυτη μου, φυσαω και πεταγεται λες και φτυνω...οτι να ναι...Αν δεν εβαζα και την πετσετα πχ στον παγκο παιζει να τον χαλουσα ... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε πολυ ...

 

Δεν ξερω τι γινεται... Αλλα η πετσετα στο τελος ειναι λες και σκουπιστηκα απο το μπανιο...

 

Τρεχει ο ιδρωτας πανω στην μυτη μου, φυσαω και πεταγεται λες και φτυνω...οτι να ναι...Αν δεν εβαζα και την πετσετα πχ στον παγκο παιζει να τον χαλουσα ... 

Καλά κι εγώ στην ίδια κατάσταση είμαι (εκτός του ιδρώτα στα χέρια)...ηρέμησα λίγο από τον ιδρώτα φορώντας καπέλο...πλέον δεν πέφτει τόσος ιδρώτα στο πρόσωπο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπελο?

 

Τα μαλλια και κυριως το κεφαλι δεν πρεπει να παιρνουν αερα??

 

Μην αρχισουν να σου πεφτουν ρε συ...

Σιγά ρε συ...είναι πολύ μικρή η περίοδος που το φοράω...πάντως την δουλειά του την κάνει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ασε πολυ ...

 

Δεν ξερω τι γινεται... Αλλα η πετσετα στο τελος ειναι λες και σκουπιστηκα απο το μπανιο...

 

Τρεχει ο ιδρωτας πανω στην μυτη μου, φυσαω και πεταγεται λες και φτυνω...οτι να ναι...Αν δεν εβαζα και την πετσετα πχ στον παγκο παιζει να τον χαλουσα ... 

 

Στα ίδια χάλια είμαστε. Θα ζήσουμε και θα πεθάνουμε με αυτό το μαρτύριο, δεν μπορούμε να κάνουμε τπτ.

 

Εγώ στα ομαδικά προγράμματα που πέφτουν και κάμψεις και ραχιαίοι στο πάτωμα, δημιουργώ λιμνούλες από τον ιδρώτα δίπλα μου.

 

Μάλιστα την πρώτη φορά με χρησιμοποίησε ο γυμναστής, για να δείξει ποιος προσπαθεί περισσότερο, επειδή είχα κάνει το step μούσκεμα... Για καλή τύχη των άλλων, του είπα ότι ιδρώνω και με την αναπνοή.

 

Μία λύση υπάρχει και μόνο.Περικάρπιο και πετσέτα δίπλα. Βάλε και στα 2 χέρια γιατί ένα δεν θα φτάσει. 

 

Terry%20Cloth_Black.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με μια χοντρή κορδέλα και τρία χοντρά τσιμπιδάκια καταφερνω να μαζέψω τη μαλλουρα και να περιορισω τα ποταμια. <br>

Η κορδέλα κανει τρομερη δουλειά. Οσες φορές δεν την έχω φορέσει το μετανιώνω. Τώρα ποια στο ντουζάκι το καθημερινο της ρίχνω και αυτής το ξέπλυμα για να μην έχω δικαιολογία...αλλά γενικά πολύ ιδρώτας. Σήμερα πήγα να γυρίσω το ποδι μου γιατί γλίστρησα πάνω στον ιδρώτα που έριξα στα push ups.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...