Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

[..] αλλά την ώρα της προπόνησης ακούω thrash / heavy / speed metal με ακουστικα τέρμα volume και κρατάω την αδρεναλίνη μου ψηλά. Μου αρκεί

 

alex_000: Για ρίξε μια playlist/δείγμα (συγκρότημα - τραγούδι), έτσι, για να πάρω μια ιδέα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Running wild
    • Black Hand Inn
    • Riding the storm
    • Conquastadores
  • Motorhead
    • Death or glory
    • Born to Raise hell
    • Mean Machine
    • Killed by death
    • Sacrifice
    • Overkill
  • Priest
    • Painkiller (ολο)
  • Slayer
    • Reign In blood (ολο)
  • Sodom
    • Agent Orange
    • I am the war
    • Sodomy and Lust
  • Savatage
    • The Unholy
    • Gutter Ballet
    • Hall of the mountain King

εχω αρκετά playlist αυτό είναι ενα δειγμα για να καταλάβεις. (δείχνει και την ηλικία μου lol)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε, την ίδια ηλικία έχουμε, δεν είμαστε γέροι!

 

Πάντως,  μια χαρά το playlist, παλιά έτρεχα κομμάτια με το "Reign in Blood", 30 λεπτά "στην πρίζα"!

 

Επισήμανση 1: Το "Death of glory" δεν είναι των Running Wild;

Επισήμανση 2: Playlist με Motorhead χωρίς "Ace of Spades";  :shock:  :-D  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Μια δικιά μου ερώτηση. Επειδή βαρέθηκα να τρέχω, βαρέθηκα του θανατά λέμε. Έχω αντοχές αλλά ούτε είκοσι λεπτά δεν αντέχω, η ανία με πεθαίνει. Λέω να πάρω στατικό ποδήλατο, να βάζω απέναντι το λαπτοπ, να βλέπω καμια ταινία όσο κοπανιέμαι.

 

Τι λέτε; Να πάρω τα καινούργια, τα μαγνητικά;

 

 

Εγω οταν πηγαινα γυμναστηριο, στον διαδρομο επειδη εβλεπα το χρονομετρο και ελεγα οτι αυτα τα 20 λεπτα ηταν ενας χρονος, εβαζα μετα τα 2 λεπτα που εκανα περπατημα, την πετσετα πανω και το εκρυβα, ετσι περνουσε πολυ γρηγορα ο χρονος και δεν τον κοιτουσα συνεχεια....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε, την ίδια ηλικία έχουμε, δεν είμαστε γέροι!

 

Πάντως,  μια χαρά το playlist, παλιά έτρεχα κομμάτια με το "Reign in Blood", 30 λεπτά "στην πρίζα"!

 

Επισήμανση 1: Το "Death of glory" δεν είναι των Running Wild;

Επισήμανση 2: Playlist με Motorhead χωρίς "Ace of Spades";  :shock:  :-D  :-D

 

To death or glory είναι και δίσκος των runnuing wild , αλλά είναι και επίσης απο τα καλύτερα (αν και τελείως underrated) τραγούδια των motorhead. Είναι το μόνο τραγουδι που θέλω πίσω μου αν πέσει ξύλο. :ph34r:  

 

 

το ace of spades και γενικά τραγούδια τέτοιου τύπου σαν "υπερσουπες" είναι δυσκολο να τα ακούσω γιατι τα ακουω 20 χρόνια :P

 

Εγω οταν πηγαινα γυμναστηριο, στον διαδρομο επειδη εβλεπα το χρονομετρο και ελεγα οτι αυτα τα 20 λεπτα ηταν ενας χρονος, εβαζα μετα τα 2 λεπτα που εκανα περπατημα, την πετσετα πανω και το εκρυβα, ετσι περνουσε πολυ γρηγορα ο χρονος και δεν τον κοιτουσα συνεχεια....

 

 

θέλει μουσική η TV ο διάδρομος, εγώ που κάνω 40 λεπτά δεν παλεύονται "σκέτα"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ρε μάγκες, μιλάτε για γυμναστήριο. Εγώ μιλάω για το τρέξιμο στο χωράφι που δεν έχει τηλεοράσεις, ραδιόφωνο δεν πιάνει καλά (φακινγκ χαλκιδική) και όλο τα ίδια mp3 καταντά boring to death.

 

Θα πάρω ποδηλατάκι, να το βάζω στην άκρη και όταν το χρειάζομαι θα το φέρνω στο σαλόνι και θα βλέπω τηλεόραση όσο τρέχω ή θα στήνω το λαπτοπ να βλέπω ταινίες. Έτσι δε θα βαριέμαι -ελπίζω :)

 

Υ.Γ. Πάντα μιλάμε για Σεπτέμβριο και μετά, τώρα έχουμε κολύμπι στη θάλασσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουοτ για να το δεις.

 

Λοιπόν δεν ήταν τόσο τραγικά τα πράγματα τελικά. Πιο δύσκολη είναι η μέρα του deadlift για 'μένα. Σήμερα ανέβασα και 5 κιλάκια στο squat xD

Στο stiff legged με ενόχλησαν λίγο τα χέρια μόνο - λες να βελτιωθεί το θέμα αν βάλω γάντια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...