Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προχτές έκανα πόδια, δυστυχώς ζόρισα λίγο περισσότερο τις γάμπες και παρόλο που εχθές ήμουν ελαφρώς πιασμένος σήμερα δεν μπορώ ούτε να σηκωθώ. Αν καταφέρω να σηκωθώ αναγκάζομαι να περπατάω σαν κάβουρας δακρύζοντας σε κάθε βήμα. Χρόνια είχα να την πατήσω έτσι...

 

Voltaren emulgel και depon δεν έκαναν τίποτα. Υπάρχει κάτι πέρα από το σάπισμα όλη μέρα στο κρεβάτι που μπορώ να κάνω;

η voltaren δεν μου κάνει τίποτα προσωπικά .

μονο η counter pain με πιάνει .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

δεν είχα νεύρα γιατί πεινούσα , έτσι απο το πουθενά

πως έλεγχες οτι βρίσκεσαι σε κέτοση ? είχες πάρει τα test sticks ή δεν το έλεγχες καθόλου ? 

 

 

Nαι με στικς έλεγχα - το ξέρω ότι δεν είναι λόγω πείνας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προχτές έκανα πόδια, δυστυχώς ζόρισα λίγο περισσότερο τις γάμπες και παρόλο που εχθές ήμουν ελαφρώς πιασμένος σήμερα δεν μπορώ ούτε να σηκωθώ. Αν καταφέρω να σηκωθώ αναγκάζομαι να περπατάω σαν κάβουρας δακρύζοντας σε κάθε βήμα. Χρόνια είχα να την πατήσω έτσι...

 

Voltaren emulgel και depon δεν έκαναν τίποτα. Υπάρχει κάτι πέρα από το σάπισμα όλη μέρα στο κρεβάτι που μπορώ να κάνω;

Η voltaren δεν με πιανει ουτε και εμενα οταν πιάνομαι πολυ, παρε κανενα mesulid η χαπι voltaren και ξεκουρασου μεχρι να περασει..

 

 

Εγω θεωρω οτι αν η γυναικα προσεχει, γυμναζεται σε λογικα πλαισια και εχει μια σωστη την διατροφη της, εμενα μου κινει το ενδιαφερον.. (Οχι ολες μην παρεξηγηθω)

 

Εμενα προσωπικα μια γυναικα που παει γυμναστηριο και προσεχει τη διατροφη της με απωθει εντελως.. :P Δεν μιλαμε να ειναι χαλια μαυρα αλλα μου αρεσουν περισσοτερο >60kg και χωρις μυς και τετοια, οπως ειναι απο τη φυση δηλαδη.. Περι ορεξεως βεβαια..  B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η voltaren δεν με πιανει ουτε και εμενα οταν πιάνομαι πολυ, παρε κανενα mesulid η χαπι voltaren και ξεκουρασου μεχρι να περασει..

 

 

 

Εμενα προσωπικα μια γυναικα που παει γυμναστηριο και προσεχει τη διατροφη της με απωθει εντελως.. :P Δεν μιλαμε να ειναι χαλια μαυρα αλλα μου αρεσουν περισσοτερο >60kg και χωρις μυς και τετοια, οπως ειναι απο τη φυση δηλαδη.. Περι ορεξεως βεβαια..  B)

Φωκια βγήκε στην στεριά φάση?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι φωκια ειπαμε αλλα τις καμπυλες να τις εχει, δεν μπορω να πιανω μυς αηδια ειναι.. :P Ασε που σκέφτεσαι μετα οτι δεν μπορεις να το αφησεις το gym γιατι παιζει να σε ξεπερασει κιολας.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν δεν την παλεύετε τόσο πολύ με το πιάσιμο μετά την προπόνηση δοκιμάστε σόδα (είτε μαγειρική είτε το αναψυκτικό) μετά την προπόνηση. Βοηθάει ώστε το γαλακτικό οξύ να απομακρύνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Για πείτε κανα πρόγραμμα για 5 μέρες gym, δεν μπορώ να το γεμισω με τιποτα.. Εχει καθε μέρα αερόβιο σιγουρα αλλά στα βαρη δεν μπορω να βρω τι να κανω αν δεν ξαναγυμνάσω καποια ομαδα μεσα στη βδομαδα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Για πείτε κανα πρόγραμμα για 5 μέρες gym, δεν μπορώ να το γεμισω με τιποτα.. Εχει καθε μέρα αερόβιο σιγουρα αλλά στα βαρη δεν μπορω να βρω τι να κανω αν δεν ξαναγυμνάσω καποια ομαδα μεσα στη βδομαδα.

Αν έχεις βαρεθεί τα bb split μπορείς να δοκιμάσεις full body workout 3 ή 4 φορές την βδομάδα. Αν σε ενδιαφέρει πες μου να δώσω λινκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το πράγμα που σκαβεις τον πάτο του βαρελιού για να γεμίσεις το σκουπ....

Χαχα η απόλυτη ξενέρα. Αλλά ο σωστός ο άνθρωπος έχει πάρει ήδη ίδια πρωτεϊνη και απλά αδειάζει την άδεια στην γεμάτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν έχεις βαρεθεί τα bb split μπορείς να δοκιμάσεις full body workout 3 ή 4 φορές την βδομάδα. Αν σε ενδιαφέρει πες μου να δώσω λινκ.

Μιλας για τον reg park routine?5x5?

Το εχω δοκιμασειειναι μια χαρα αν θες να βαλεις δυναμη,ειναι σαν να κανεις τν εβδμαδα πχ 4 ασκησεις την εβδομαδα, αντι μεσα σε μια ωρα ,ετσι μπορεις να βαλεις σε καθε ασκηση της πλατης τα μαξ κιλα .Αν πχ τα κανεις σε ια μερα και βαλεις στην πρωτη ασκηση μξ κιλα ,μετα εναι πολυ δυσκολο στην δευτερη ασκηση να παιξεις τα μαξ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...