Προς το περιεχόμενο

Das Fitness Thread #1


Freakster
Μήνυμα προστέθηκε από insomnia.gr

Η συνέχεια πλέον στο Das Fitness Club

 

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 55k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Spect~

    3615

  • yannis27gr

    3354

  • Liverpool89

    3202

  • bosei

    3183

a65e6_ORIG-1591020026_decf67aa6e_o_123_7

Και από μπροστά Liverpool. Έχεις δίκιο Lroi. Γυναίκες σε αντρικά σώματα είναι όντως χάλια , φαντάσου γυναικείο κεφάλι σε ένα τέτοιο σώμα.http://www.bodybuilding.com/fun/images/2010/male-transformation-ryan-wahl_a.jpg

 

Εκτός και αν εννοείς '' γυναίκες με γυμνασμένο σώμα'', σε αυτή την περίπτωση , τι να κάνουμε , άμα δε σου αρέσουν τα γυμνασμένα σώματα , γούστα είναι αυτά

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδή πρέπει να επιλέξω είτε το ντούκι για γκόμενα, είτε την πατσόχοντρη? Μέση κατάσταση δεν υπάρχει?

 

Που ακριβώς είναι το ωραίο στο παραπάνω σώμα? Στους τετρακέφαλούς της μήπως?

Η φωτογραφία που έχεις βάλει την κολακεύει πάντως. Είναι σαφώς πολύ πιο αντιαισθητική η γκόμενα

 

Larissa-Reis.jpg

 

Του νταβατζή σου η μαχαιρία

 

larissa-reis_436541.jpg

 

Transexual edition...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

a65e6_ORIG-1591020026_decf67aa6e_o_123_7

Και από μπροστά Liverpool. Έχεις δίκιο Lroi. Γυναίκες σε αντρικά σώματα είναι όντως χάλια , φαντάσου γυναικείο κεφάλι σε ένα τέτοιο σώμα.http://www.bodybuilding.com/fun/images/2010/male-transformation-ryan-wahl_a.jpg

 

Εκτός και αν εννοείς '' γυναίκες με γυμνασμένο σώμα'', σε αυτή την περίπτωση , τι να κάνουμε , άμα δε σου αρέσουν τα γυμνασμένα σώματα , γούστα είναι αυτά

 

Τώρα αλήθεια την βρίσκεις με αυτά τα σώματα; Δεν το γράφω επιθετικά ορ σμθ, γούστα, πίθηκοι και σαπούνι αλλά ξες. Είναι λίγο εξτραβαγκαντ λουκ όπως και να το κάνεις =ρ

 

Δηλ. καταλαβαίνω το να αρέσει ένα γυμνασμένο σώμα αλλά εσύ το πήγες that much further.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα too much που λέτε συνήθως κρύβουν απο πίσω carb up + στέγνωμα απο νερά + προπόνηση ποιο πριν για pump up
γιαυτό φαίνονται έτσι μερικές γκόμενες στις φωτογραφίες , στην καθημερινότητα τους φυσιολογικά είναι απλά γκομενάρες με σώματα μοντέλων.

ο μόνος τρόπος να γίνει μια γκόμενα σαν άντρας ειναι τα φάρμακα που ρίχνοντας τα οιστρογόνα και αυξάνοντας την τεστοστερόνη αλλοιώνει τα γυναικεία χαρακτηριστικά της ακόμα και του προσώπου
απλά τα πράγματα και όσοι έχουν κάποιες γνώσεις στο συγκεκριμένο θέμα τα ξεχωρίζουν.

πχ η Dana που πόσταρα δεν ανήκει στην κατηγορία των φαρμάκων :-)

τωρα αμα λέμε για φωτογραφίσεις απο αγώνες πχ εντάξει , το γαμήσαμε και ψόφησε .
 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά τη βρίσκω με όλα τα ωραία σώματα. Δεν υπάρχει κάποιο πρότυπο στο μυαλό μου. Εκτιμώ επίσης και την προσπάθεια και τη δύναμη πίσω από το σώμα. Όπως αισθητικά μου αρέσει το μοντελο- σώμα, με απωθεί η συνήθως κακή φυσική κατάσταση, αδυναμία και διατροφικές ανωμαλίες και έντονο φώτοσοπ αυτών των σωμάτων καθώς και πως είναι με ημερομηνία λήξης. (btw Lroi η δεύτερη είναι φωτοσοπαρισμένη τόσο άγρια, που είναι απλά λάθος, απορώ πως τη διάλεξες, στην πρώτη είναι μια χαρά, πιο φυσικές οι δικές μου)

 

Η όλη ιστορία πίσω από το γυναικείο σώμα είναι πως ανά καιρούς υπάρχουν διαφορετικά πρότυπα τα οποία τα ορίζει το περιβάλλον μας. Για τον άντρα τα πράγματα είναι πάνω κάτω τα ίδια, αλλά για τις γυναίκες τα πράγματα είναι τρελά. Πέρα λοιπόν από την Larissa Reiss που είναι λίγο διαστημο-γκόμενα , υπάρχουν τόσο βαθιά στερεότυπα που ακόμα και για τους άντρες , τα δυνατά υγιή γυναικεία σώματα είναι απωθητικά. 

 

Επαναλαμβάνω λοιπόν για να το δείτε στη πραγματική του διάσταση. Για πάρα πολλούς άντρες (πχ, κατηγορία LRoi) , τα δυνατά, υγιή , γυναικεία σώματα , είναι απωθητικά. Ακόμα και αν αισθητικά δεν ταιριάζουν τα γούστα , δε θα έπρεπε να βρίσκουμε απωθητική μια δυνατή , υγιή γυναίκα. Προσοχή, δε μιλάω για περιπτώσεις bodybuilding με ανδρογόνα και τέτοια. http://www.list09.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/02/crossfit-girl-Laura-Plumley1.jpg, η Larissa απλά είναι το επόμενο βήμα. Όπως λοιπόν και οι γυναίκες γουστάρουν το σώμα του Greg Plitt και ας είναι άπιαστο και επαγγελματικό , έτσι και εγώ , εφόσον δεν είμαι intimidated και εκτιμώ και αυτά που εκπέμπει το σώμα , πέρα από τον ερωτισμό , μου αρέσει και το ένα βήμα παραπάνω

 

και μια casual φωτογραφία σε μη αγωνιστική φόρμα και πριν αρχίσει να ανεβαίνει κατηγορίες.. Ο nikoc τα ξέρει τα κόλπα των φωτογραφίσεων. Πρέπει και εμείς λίγο να βλέπουμε πέρα από το φώτοσοπ.

athlete-larissa-reis-LV.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα δεν κατακρίνω κανέναν για τα γούστα του. Για να υπάρχουν άντρες/γυναίκες τούμπανα, κάποιες/κάποιοι τους/τις γουστάρουν.

 

Και χωρίς photoshop πάντως, εγώ βλέπω μία αντιαισθητική (για τα γούστα μου πάντα γυναίκα) που έχει κάνει και προσθετική στήθους, ειδάλως, από παρόμοιες που έχω δει, επειδή είναι άβυζες, γίνεται το στήθος τους εντελώς αντρικό.

 

Δεν μου αρέσουν επίσης οι άντρες με τόσο γυμνασμένα σώματα, τα θεωρώ υπερβολή. Ιδανικό σώμα θεωρώ το σώμα που προέρχεται από φυσική άσκηση, όπως η κολύμβηση, το πόλο κλπ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς κάνουν προσθετική γιατί το ποσοστό λίπους ορίζει και το μέγεθος του βυζιού σου. Ειδικά αν δεν είσαι εκ γενετής προικισμένη. 

 

Εντάξει, καταλαβαίνεις τότε πως τα γούστα σου είναι το θέμα καθώς είναι πολύ περιορισμένα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια ξερεις κανεις τι εγινε με τα εξοδα μεταφορας στο Prozis? Ακριβαιναν? Παλια πληρωνα 5 ευρω αν αγοραζα κατι κατω των 50 και τωρα που πηρα κατι με 23 ευρω μου ζηταει 28 ευρω για αποστολη με dhl. Ξερει κανεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς κάνουν προσθετική γιατί το ποσοστό λίπους ορίζει και το μέγεθος του βυζιού σου. Ειδικά αν δεν είσαι εκ γενετής προικισμένη. 

 

Εντάξει, καταλαβαίνεις τότε πως τα γούστα σου είναι το θέμα καθώς είναι πολύ περιορισμένα. 

 

 

 

Έλα ρε συ, τι πάει να πει περιορισμένα. Αυτό του αρέσει. Κι εγώ γενικά είμαι της άποψης παν μέτρον άριστον - αν είναι να φτάνει η άλλη στο σημείο να κάνει προσθετική εξ αιτίας της γυμναστικής ώστε να έχει ένα βασικό γυναικείο χαρακτηριστικό, εχ, κάτι δεν μου πάει καλά.

 

Αντίστοιχα μου τη βιδώνει και το μοντελικό γυναικείο πρότυπο που πριν την φωτογράφιση μόδας κάνουν να φάνε 2 βδομάδες ξέρω 'γω. Ήμαρτον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...