Προς το περιεχόμενο

Με ποιο προγραμμα βλεπω TV


kostas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα,με τη γερικη πια PixelView Play TV , θαθελα να τη δοκιμασω στο Ubuntu,ειδα στο Synaptic δυο-τρεις,εφαρμογες για TV , αλλα πια να εγκαταστησω ,που να μπορω να ρυθμισω τυχον προβληματα, πχ pal η μεγεθος παραθυρου,χωρα κλπ γνωστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,με τη γερικη πια PixelView Play TV , θαθελα να τη δοκιμασω στο Ubuntu,ειδα στο Synaptic δυο-τρεις,εφαρμογες για TV , αλλα πια να εγκαταστησω ,που να μπορω να ρυθμισω τυχον προβληματα, πχ pal η μεγεθος παραθυρου,χωρα κλπ γνωστα.

 

Τα καλύτερα προγράμματα για tv είναι:

 

a)xawtv

b)tvtime

 

Εγώ χρησιμοποιώ το πρώτο και είμαι αρκετά ευχαριστημένος!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα,σ'ευχαριστω, επηδει και τα δυο μου εβγαζαν μαυρη οθονη,εβαλα να παιξει ο mplayer,ολα ενταξει,αλλα μηπως ξερεις πως θαλαζω τα καναλια?

μου βγαζει αυτο το μηνυμα,{αφου εχω πατησει ολα τα πληκτρα και με συνδυασμους}TV input is not seekable! (Seeking will probably be for changing channels ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα,επανηλθα εχοντας διαβασει πανω απο 200 σελιδες αρθρα,εχοντας δωσει καμια 100η εντολες,τα ματια κοκκινα,πινω το 3ο καφε [κερναω]και αποτελεσμα μηδεν,δηλαδη κολαω μαλον σιγουρα στη - mysql - database - και οχι μονο ,δηλαδη μαλον θαχω προβλημα και στη πιθανη απεγκατασταση του,δεν πειραζει θα μαθω,ακομα κι'αν χρειαστει να ξανασπουδασω,καμια υποδειξει πριν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...