Προς το περιεχόμενο

O Ballmer δέχετε αυγά στην βουδαπέστη από φοιτητές


chek2fire

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο θέμα εδώ αλλά ο Ballmer δέχτηκε αυγά σε πανεπιστήμιο της Βουδαπέστης. Δείτε εδώ και το σχετικό video

 

http://index.hu/tech/uzlet/ballmer08051

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

 

Έγραψε ο τύπος :lol: :lol:

 

Σαν να μην συμβαίνει τίποτα του πέταξε τα αυγά και αποχώρησε από την αίθουσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπω ρόμπα τον έκανε..:-D Μπορεί κανείς να γράψει τι λέει ο φοιτητής γιατί η προφορά του είναι άθλια! thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φοιτητής λέει να επιστρέψει η microsoft τα λεφτά της συμφωνίας που έκανε με την κυβέρνηση της Ουγγαρίας. Νομίζω ότι έχουν κάνει και εκεί μια συμφωνία σαν την δικιά μας.

Πάω στοίχημα ότι ο τύπος είναι Linuxas :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 αυγά και δεν βρήκε στόχο ούτε ένα... Καλά δεν εξασκήθηκε λίγο στη σκοποβολή πρώτα; :P

 

ΥΣ. Πάντως είναι λίγο άδικο για το Linux forum να περιέχει θέματα για τη Microsoft και τον Ballmer. Καλύτερα να μετακινείτο αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θέλετε να γελάσετε περισσότερο με το ελεεινό αυτό καθίκι (ειλικρινά ώρες ώρες πιστέυω ότι κάτι δεν πάει καλά στο μυαλό του) δείτε και τα ακόλουθα λινκς:

1. Τρια βιντεακια

http://jokke.dk/media/balmer.html

 

2. topten Ballmer is NUTS videos

http://valleywag.com/365093/ten-best-ballmer+goes+nuts-videos

 

3. Μερικές από τις πιο γνωστές του μαμακίες

 

He has referred to the free Linux software system as a "[…] cancer that attaches itself in an intellectual property sense to everything it touches."

 

We've had DRM in Windows for years. The most common format of music on an iPod is "stolen" (τι λέει ο Θεός)

 

I think it would be absolutely reckless and irresponsible for anyone to try and break up Microsoft. (μα φυσικά για την τσέπη σου . Εχει περιουσία από την μικρομαλακη ύψους 15.000.000.000 $)

 

I've got my kids brainwashed: You don't use Google, and you don't use an iPod.

 

ΦΥΣΙΚΑ το αξέχαστο, το μοναδικής σημασίας και ουσιώδους βαρυτητας

Developers, developers, developers, developers, developers, developers, developers, developers, developers, developers, developers, developers, developers, developers.

 

I'm going to fucking bury that guy, I have done it before, and I will do it again. I'm going to fucking kill Google (όχι απόλυτα επιβεβαιωμένο)

 

κτλ κτλ ...

καποιοσ να φωναξει τον μπογια

 

 

Hasodikis

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αληθεια ολοι αυτοι ειναι τοσο διεστραμμενοι η η πολιτικη της m$ τους διαφθειρει?Πλακα πλακα για τα λεφτα και εγω αν ειχα καλυψη το ιδιο θα εκανα και μολις πηγαινα σπιτι θα με περιμενε η πισινα μου και το linux powered λαπτοπακι μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτοί όμως οι γελιοί κλείνουν συμφωνίες με κυβερνήσεις και τρώνε εκατομμύρια παρέχοντας ένα λογισμικό αμφιβόλου ποιότητας και με αβέβαιη μακροχρόνια υποστίριξη. Γιαυτό καλά τους κάναν στην Ουγγαρία. Εμείς εδώ στην Ελλάδα όταν ήρθε ο θίασος τους χαϊδέψαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...