Προς το περιεχόμενο

Το insomnia στην ET1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Κανείς δεν είναι τέλειος αλλά περίμενα η τριάδα να εκπέμπψει λίγο περισσότερο από τη δύναμη τού φόρουμ καί να κάνει τον πονηρό(πλην όμως φιλικό) παρουσιαστή να τα λέει σωστά.Ακούς εκεί ότι είναι ανοικτά το φόρουμ όλο το εικοσιτετράωρο!Τι νόμιζε ο τύπος καί έδειξε καί να εκπλήσσεται, ότι μπορεί κάποια στιγμή να είναι κλειστό λόγω διακοπών?

Αλήθεια να μας πούν αν είχαν κιόλας άγχος όπως φαινόταν, ή απλά ήταν η εντύπωσή μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πάνω που προσπαθούσε ο παρεδώσε να ρίξει κανά γκομενάκι με την ευφράδειά του, βγήκε στην τιβι!!!:cry:

ΝΑ στε καλά ρε παιδες ,μια χαρά είσαστε κ οι 3!!!! (Λίγο άγχος, το είχατε πάντως)!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paredwse, περίμενα να φορά μπλούζα με το δαγκωμένο μηλαράκι...

 

Επίσης δεν περίμενα ο HAL να έχει ποιο πολλά μαλλιά και από τους δύο άλλους μαζί... :-) :-) :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
πάνω που προσπαθούσε ο παρεδώσε να ρίξει κανά γκομενάκι με την ευφράδειά του, βγήκε στην τιβι!!!:cry:

[...]

Άστα να πάνε, εκεί που λάμβανα τουλάχιστον είκοσι pm ημερησίως από θηλυκές παρουσίες του forum, μετά την ρημάδα την εμφάνισή μου πάνε όλα. Ούτε ένα! :cry:

 

paredwse, περίμενα να φορά μπλούζα με το δαγκωμένο μηλαράκι...

Όντως, παράλειψή μου που δεν έβαλα. Έχω φυσικά αλλά λέω να παραγγείλω κι από το Αμέρικα κανά δυό ακόμα. ;)

 

Επίσης δεν περίμενα ο HAL να έχει ποιο πολλά μαλλιά και από τους δύο άλλους μαζί... :-) :-) :-)

 

Το κοντό μαλλί στους άλλους δύο είναι θέμα στυλ.

Το μακρύτερο μαλλί του Hal9000 είναι θέμα βαρεμάρας - βαριέται να πάει να κουρευτεί.

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστα να πάνε, εκεί που λάμβανα τουλάχιστον είκοσι pm ημερησίως από θηλυκές παρουσίες του forum, μετά την ρημάδα την εμφάνισή μου πάνε όλα. Ούτε ένα! :cry:

 

Από αρσενικές παρουσίες τίποτα;

 

Ρε παιδιά, μην ασχολείστε με τον παρουσιαστή. Η εκπομπή γίνεται για να πείσει τους άσχετους με το ίντερνετ να ασχοληθούν. Επομένως, μιλάει και με αντίστοιχο ύφος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μιας και αναφερθηκε, το κοστος για το σερβερ σε τι επιπεδα κυμαινεται, εαν επιτρεπεται?

 

By the way αριστοι εισασταν, αν και εκει στο τελος πιασατε τη κουβεντα και δε καταλαβαινα τι γινοταν :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ήταν. Τον Hal τον ήξερα, οπότε τώρα έμαθα και 2 ακόμη...

 

paredwse, μην τους ακούς, ζηλεύουν... αλλιώς σε είχα φανταστεί πάντως. Αυτά τα avatar τελικά διαμορφώνουν απόψεις για το πως μοιάζει ο άλλος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Hall είναι θεός και το αποδεικνύει κάθε μέρα._

Οι άλλοι δύο ήταν απλά ημίθεοι.

Και στο κάτω κάτω ο σκεμπές είναι αρχοντιά, μπράβο παιδιά κι εις ανώτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άστα να πάνε, εκεί που λάμβανα τουλάχιστον είκοσι pm ημερησίως από θηλυκές παρουσίες του forum, μετά την ρημάδα την εμφάνισή μου πάνε όλα. Ούτε ένα! :cry:

 

 

Όντως, παράλειψή μου που δεν έβαλα. Έχω φυσικά αλλά λέω να παραγγείλω κι από το Αμέρικα κανά δυό ακόμα. ;)

 

 

 

Το κοντό μαλλί στους άλλους δύο είναι θέμα στυλ.

Το μακρύτερο μαλλί του Hal9000 είναι θέμα βαρεμάρας - βαριέται να πάει να κουρευτεί.

:P

 

Βρε ξεφτυλισμένε, το φωτόσπαθο που σούδωσα δεν είχες υποσχεθεί να το πάρεις μαζί;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Hall είναι θεός και το αποδεικνύει κάθε μέρα._

Οι άλλοι δύο ήταν απλά ημίθεοι.

Και στο κάτω κάτω ο σκεμπές είναι αρχοντιά, μπράβο παιδιά κι εις ανώτερα.

 

Και όπως έμαθα και στον στρατό:

 

Άντρας χωρίς κοιλιά... σπίτι χωρίς μπαλκόνι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν:

 

Ο εντζ δεν ξέρει να μιλήσει. Είναι προφανές πως ο τυπάκος δεν έχει ξαναδεί άνθρωπο, το μόνο που κάνει είναι να γράφει κώδικα για το εν εξελίξει ΑΙ του ινσόμνια. Από το χρώμα των φακών που φοράει (γιατί σιγά μην έχει τέτοιο χρώμα μάτια) καταλαβαίνει κανείς πως έχει κόμπλεξ με τη μύτη του. Από τη σκελετική δομή του, καταλαβαίνουμε επίσης πως είναι μικροπούτσης και μονόρχις. Ανθρώπους σαν τον εντζ, πρέπει να τους πνίγουμε στο νεροχύτη όταν είναι ακόμα βρέφη και όχι να βγαίνουν στην τηλεόραση και να κάνουν και να δείχνουν και να λένε "εεε". Λίγο ντροπή παιδιά.

 

Ο χαλ τώρα. Ο χαλ είναι προφανές πως είναι μεγαλομέτοχος στο φράγμα του Αλιάκμονα, του Πηνειού και της Πεντέλης και ηγέτης του συνδικάτου των Καστόρων ΑΕ. Μόνο έτσι μπορεί να σβήνει τη δίψα του μετά την κατατρόπωση και κατασπάραξη των 14 κοπαδιών βουβαλιών που καταναλώνει για να του ανοίξει η όρεξη. Επικηρυγμένος από την γκρηνπης για το διάσημο "Τσιμπούσι της Ινδονησίας" του '79 όπου εξαφάνισε 149 είδη θηλαστικών, 12 ερπετών, 24 ψαριών και 73 φυλών ιθαγενών πριν συνεχίσει με την παστούλα, ο γαργαντουϊκός αυτός άνθρωπος μόνο με τον jabba the hutt μπορούσε να συγκριθεί, μέχρι που τον έφαγε και αυτόν. επίσης μου φάνηκε λίγο αγχωμένος, αν προσέξετε στο 21:34 στο φόντο φαίνεται ένας μικρός καταρράκτης -δεν είναι καταρράκτης, ο χαλ έχει κατουρηθεί από τον πανικό του και το ρυάκι πλατσουρίζει στις νεφρόπετρες που βγαίνουν μαζί με αυτό από την τουνελώδη ουρήθρα του.

 

ο παρεδώσε είναι προφανές πως την προηγούμενη νύχτα συνάντησε σε ένα σοκάκι τον έρωτα της ζωής του -με 5 αράπηδες και ένα μουλάρι. Γι' αυτό έχει τόσα νεύρα. Βάσιμες πληροφορίες λένε πως πριν το μοντάζ στην εκπομπή, το παιδί για τους καφέδες τον ρώτησε αν θέλει γάλα. Ο παρεδώσε απλώς του άνοιξε το κεφάλι με έναν νυχοκόπτη και του είπε "ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΓΑΛΑ!". Κατόπιν χρησιμοποίησε το κεφάλι σαν ρόπαλο για να σκοτώσει το προσωπικό καθαριότητας και αφού έφαγε τα μυαλά απ' όλα τα θύματα έκατσε σταυροπόδι γιατί τον έπιασε η μέση του.

 

Κατά τα άλλα όλα καλά παιδιά, μπράβο, σας στηρίζουμε χωρίς κόμπλεξ.

 

εγραψες:P:p

 

Ον τοο τοπικ:

Λοιπον αν και μαλλον ειδα την μονταρισμενη βερσιον,εχω να πω 2 πραγματα:

1)Γιατι δεν αφησανε το σημειο που φαινετε το νικ μου σε ενα τοπικ στα hardware να το βλεπει ο κοσμος,να κανουνε και κανα νουμερο:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

2)Εγω παντως σας περιμενα καπως ετσι

 

k71v2za2qals3wnw4o32.jpg

 

 

ΥΓ:Καπου υποθηκε μια ερωτηση για το κοστος συντηρησης του server.

Θα παρουμε απαντηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...