Προς το περιεχόμενο

Το insomnia στην ET1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε τι φλουφλης ειναι αυτος ο παρουσιαστης....

Paredwse ηρεμος φαινεσαι , ειχα την εντυπωση οτι εισαι αγριος! χαχα

 

για .... κατσε λίγο ... αντρικα εσυ

:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Εμένα μου κανε εντύπωση που δεν σας παρουσίασαν με τα πραγματικά σας ονόματα,αλλά αναφέρθηκαν μόνο τα usernames.

Οπότε να ρωτήσω αν αυτό έγινε :

 

1) Για να μην γίνει διαφήμιση στην προσωπική ιδιότητα του καθενός (του τύπου να μην κερδίσει πελατάκια ο paredwse)?

ή

2) γιατί φοβηθήκατε ότι θα σκάσουν 100.000 insomniacs στα σπίτια να βαράνε τις πόρτες και τα τηλέφωνα και ενδεχομένως να σας σαπίσουν στο ξύλο ??

=P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεεε, κοίταξε, εεεε, εμείς ζητήσαμε να βγούμε με τα nick μας, γιατί εεεεε, στην κοινότητα δεν είμαστε ο Μάκης ο Σάκης και ο Λάκης, αλλά εεεεε, ο Hal, o Paredose και ο Edge, και γιατί η όλη κουλτούρα του internet, είναι εεεεε, δομημένη με nicknames :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεεε, κοίταξε, εεεε, εμείς ζητήσαμε να βγούμε με τα nick μας, γιατί εεεεε, στην κοινότητα δεν είμαστε ο Μάκης ο Σάκης και ο Λάκης, αλλά εεεεε, ο Hal, o Paredose και ο Edge, και γιατί η όλη κουλτούρα του internet, είναι εεεεε, δομημένη με nicknames :-)
Εεεεε,ok,γκέγκε.

Από αυτοσαρκασμό πάντως είστε πολύ μπροστά. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

paredose να πεις το πρώτο σου παιδί, βρωμοβάζελε. :P

 

Εμένα πάντως μου άρεσε πιο πολύ απ' όλα το παραμυθάκι που έφτιαξες για το από που προήλθε το nick σου... :lol::lol::lol:

 

"Το internet είναι αυτό ακριβώς, ένα διαρκές παρεδώσε..." :lol::lol::lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Εμένα πάντως μου άρεσε πιο πολύ απ' όλα το παραμυθάκι που έφτιαξες για το από που προήλθε το nick σου... :lol::lol::lol:

 

"Το internet είναι αυτό ακριβώς, ένα διαρκές παρεδώσε..." :lol::lol::lol:

 

BUSTED!!! ROFL :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τολμώ να πω ότι η φάτσα του ParedOse θυμίζει πολύ το avatar του. Φαντάζομαι ότι όταν θυμώνει, ξυνίζει τα μούτρα του ακριβώς όπως το κακογ@μημένο σκουμπρί που έχει για avatar!

 

Υ.Γ.: και τώρα παίρνω τα κουβαδάκια μου και πάω για banακι.... :-D:-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τολμώ να πω ότι η φάτσα του ParedOse θυμίζει πολύ το avatar του. Φαντάζομαι ότι όταν θυμώνει, ξυνίζει τα μούτρα του ακριβώς όπως το κακογ@μημένο σκουμπρί που έχει για avatar!

 

Υ.Γ.: και τώρα παίρνω τα κουβαδάκια μου και πάω για banακι.... :-D:-D

 

Λες να ισχυει οτι το avatar που εχουμε, μας θυμιζει ; :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαντάζομαι κανένα γυμνό να μπαίνει μέσα στο στούντιο ουρλιάζοντας και να τα κάνει όλα λίμπα, φορώντας ένα μεγάλο πανό πάνω του με την επιγραφή spooker...

 

No offence σκύλε, τόσο καιρό το πρόβαρες το ρητό με το διαρκές πάρε δώσε, και πάλι λάθος το έκανες. Ε ρε γαμώτο...

 

Για τον The edge δεν έχω πολλά λόγια να πω. Τα είπε όλα αυτός με την σιωπή του...

 

Πέρα απο την πλάκα ήσασταν γαμάτοι. Εγώ μια φορά όλη κι'όλη μίλησα σε ραδιόφωνο και έκανε ο οργανισμός μου να παράγει σάλιο πάνω απο 10 μέρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μου την εσπασε ο παρουσιαστης..,ΠΟΛΥ ΟΜΩΣ..\

 

ο λουσι δεν προσκληθηκε γιατι η μαλλουρα γεμιζε απο μονη της το πλανο. :P

γενικα,...δεν μου αρεσε.δλδ,δεν εβγαλε αυτο που ειναι το ινσομνια.Σιγουρα ομως φταιει ο παρουσιαστης που ηταν επιεικως απαραδεχτος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...