Προς το περιεχόμενο

Το insomnia στην ET1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
  • Super Moderators

Ευτυχώς το βίντεο 'κατέβηκε'. :-)

 

Δυστυχώς η κάμερα πρόσθεσε σε όλους μας μερικά κιλά - ναι, ακόμα και στον The_Edge (φανταστείτε λοιπόν πόσο στυλάκι είναι ο The_Edge, συνήθως δεν χρειάζεται κλειδιά για να μπει σπίτι του, περνάει κάτω από την πόρτα).

 

Από τη μεριά μου, δύο-τρεις επισημάνσεις:

Πρώτον, ευχαριστούμε για τη φιλοξενία στην ΕΡΤ τόσο τον Νίκο Βασιλάκο όσο και όλους τους συντελεστές της εκπομπής "Ψηφιακή Ελλάδα", οι οποίοι προσπάθησαν να μας κάνουν να νιώσουμε άνετα - άσχετα αν δεν τα κατάφεραν τελείως. :-D

 

Δεύτερον, όντως η τηλεόραση προσθέτει κιλά.

Ανεξαρτήτως αυτού, η στάση στην οποία κάθομαι μου προσθέτει όντως κάποια κιλά που δεν μου ανήκουν. Κανονικά είμαι κορμί λαμπάδα. :P

 

Τρίτον, μου ζήτησαν να μην κοιτάω το φακό (γιατί έχω σπινθηροβόλο βλέμμα; για να μην υπνωτίσω αθώα παιδάκια και πάρουν Macintosh; για να μην σπάσει καμιά οθόνη; δεν ξεύρω...) και γι'αυτό είμαι σχεδόν συνέχεια στραμμένος προς τα πλάγια.

 

Ευχαριστούμε όλα τα μέλη για τα καλά (και λιγότερο καλά) σας λόγια. Σας έχουμε καταγράψει όλους και θα επανέλθουμε. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευτυχώς το βίντεο 'κατέβηκε'. :-)

 

Δυστυχώς η κάμερα πρόσθεσε σε όλους μας μερικά κιλά - ναι, ακόμα και στον The_Edge (φανταστείτε λοιπόν πόσο στυλάκι είναι ο The_Edge, συνήθως δεν χρειάζεται κλειδιά για να μπει σπίτι του, περνάει κάτω από την πόρτα).

 

Από τη μεριά μου, δύο-τρεις επισημάνσεις:

Πρώτον, ευχαριστούμε για τη φιλοξενία στην ΕΡΤ τόσο τον Νίκο Βασιλάκο όσο και όλους τους συντελεστές της εκπομπής "Ψηφιακή Ελλάδα", οι οποίοι προσπάθησαν να μας κάνουν να νιώσουμε άνετα - άσχετα αν δεν τα κατάφεραν τελείως. :-D

 

Δεύτερον, όντως η τηλεόραση προσθέτει κιλά.

Ανεξαρτήτως αυτού, η στάση στην οποία κάθομαι μου προσθέτει όντως κάποια κιλά που δεν μου ανήκουν. Κανονικά είμαι κορμί λαμπάδα. :P

 

Τρίτον, μου ζήτησαν να μην κοιτάω το φακό (γιατί έχω σπινθηροβόλο βλέμμα; για να μην υπνωτίσω αθώα παιδάκια και πάρουν Macintosh; για να μην σπάσει καμιά οθόνη; δεν ξεύρω...) και γι'αυτό είμαι σχεδόν συνέχεια στραμμένος προς τα πλάγια.

 

Ευχαριστούμε όλα τα μέλη για τα καλά (και λιγότερο καλά) σας λόγια. Σας έχουμε καταγράψει όλους και θα επανέλθουμε. ;)

 

 

:lol: αγάπη, μην ανησυχείς ! Θα σε πηγαίνω σε απόκρυμνες παραλίες μέχρι να χάσεις τα παραπάνω κιλάκια, που έβαλες με το κόψιμο του τσιγάρου...:P:mrgreen:

(όταν το κόψω κι εγώ θα κάνεις το ίδιο για μένα ε ?)

 

 

Μα καλά, δεν πρόσεξε κανείς το διαφημιστικό σποτάκι με το ABLounge, που διέκοψε τη συνέντευξη των "δικών μας" ?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παρεμπιπτόντως ξέχασα να αναφέρω ότι, επειδή ο topic starter privateer σύντομα θα πάθει κάποιο σοβαρό ατύχημα (θα πέσει με φόρα τρεις-τέσσερεις φορές πάνω σε βενζινοκίνητο πριόνι), αναζητείται moderator για την ενότητα των παιχνιδιών...

 

Όσο για τα κιλά που μου προστέθηκαν μετά το ατυχές, όπως διαπιστώνω τώρα, κόψιμο του τσιγάρου, υπόσχομαι να τα χάσω όλα μέχρι το Μάιο. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όσο για τα κιλά που μου προστέθηκαν μετά το ατυχές, όπως διαπιστώνω τώρα, κόψιμο του τσιγάρου, υπόσχομαι να τα χάσω όλα μέχρι το Μάιο. :P

 

Δεν πρέπει να χάσεις 15 κιλά σε 15 μέρες... :P:-D

Είναι επικίνδυνο για την υγεία σου !..:P:-D

 

 

παίζω με τη "φωλίτσα" μου, ή παίζω με τη "φωλίτσα" μου ?:-)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Δεν πρέπει να χάσεις 15 κιλά σε 15 μέρες... :P:-D

Είναι επικίνδυνο για την υγεία σου !..:P:-D

 

Καλά, μέχρι τον Ιούνιο. :-)

 

ΥΓ: Για όσους θέλουν να δουν το video, το έκανα report ως άσεμνο και κατέβηκε. Γίνονται προσπάθεις να ξανα-ανέβει μονταρισμένο (δεν θα φαίνεται η κοιλιά μου).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

/χάπι mode on

απόκρυμνες παραλίες

 

Απόκρημνες...

/χάπι mode off

 

 

Προσφέρω στον privateer προσωρινό καταφύγιο εδώ στα Γιάννενα, μέχρι να τελειώσει η βενζίνη από τα σκυλο-κίνητα αδέσποτα πριόνια... :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά, μέχρι τον Ιούνιο. :-)

 

:-D εντάξει ! Το νέο σου σώμα θα είναι το δώρο για τα γενέθλιά μου !!!! Θα σε βοηθήσω και με τη γυμναστική για να μη μου "κρεμάσεις"...:P:p:-D

 

 

you rock paredwse !:lol:

πέρα από πλάκα πάντως, ο hal τη θέλει τη δίαιτά του...

 

 

 

parsi σωστόοοοοος ! :-)

απόκρημνες απόκρημνες απόκρημνες απόκρημνες απόκρημνες απόκρημνες απόκρημνες

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου φαίνεται θα πρέπει να κάνω τηλέφωνα σε μερικούς φίλους στην ΕΡΤ να δούμε που θα βρούμε το βίντεο.

Εάν δεν το έχουν καταστρέψει είδη...

:-)

LOL

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω το κρατησα παντως στον δισκο μου. αν ειναι να το κοψω καπως (δεν ξερω πως) και να το ανεβασω σε κανα youtube ας μου ερθει ενα πμ ωστε να το κανω, δεν θελω να παθω οτι και ο ατυχος ο privateer :P

 

Format : Flash Video

File size : 270 MiB

PlayTime : 58mn 11s

Bit rate : 648 Kbps

StreamSize : 3.46 MiB

tagging application : FlixEngineLinux_8.0.10.1 (http://www.on2.com)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...