Προς το περιεχόμενο

Το insomnia στην ET1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάντως έμεινα με μια απορία. Εκτός και ειπώθηκε στις προηγούμενες σελίδες γιατί δεν διάβασα όλο το θέμα. Ο παρουσιαστής ποιό μέλος είναι; Γιατί για να κάνει την παρουσίαση και την γνωριμία κάπου εδώ θα βόσκει. Ή τα κατάφερε να μείνει και εκεί ανώνυμος αυτός; ;)

 

Είναι ο Βασιλάκος μέλος στο Insomnia??? :shock:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

παρουσιαστής είναι ρε παιδιά. Ειδικά αυτός τα λέει λες και τρέχει σε λιβάδια κώδικα με πουλάκια που κελαηδούν και χέζουνε scriptάκια. Και να μην είναι στο site (που δεν αποκλείεται) θα έλεγε "Τι ωραία εμπειρία" και "πως λύνω τα προβλήματά μου" κτλ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρουσιαστής είναι ρε παιδιά. Ειδικά αυτός τα λέει λες και τρέχει σε λιβάδια κώδικα με πουλάκια που κελαηδούν και χέζουνε scriptάκια.

 

Εμπνευσμένο από το matrix :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Hal μοιαζει με τον howard απο το joey,ο paredwse με τον Snitcky και ο EDGE τωρα δεν μου ερχεται αλλα θα το πετυχω.

 

Παντως ο paredwse μου αρεσε πιο πολυ απο ολους,τωρα πως τον ειδαν νευρικο μερικοι δεν ξερω,μαλλον καποιο αλλο προγραμμα θα παρακολουθουσαν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουφ! τοσες σελιδες...

κατεβασα και το βιντεο,ωραοι ειστε ρε σεις!

μοντερατορα παρεδωσε κανε λιγο κρατη στο κατσικακι αυριο,καλα τα λενε τα παιδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρουσιαστής είναι ρε παιδιά. Ειδικά αυτός τα λέει λες και τρέχει σε λιβάδια κώδικα με πουλάκια που κελαηδούν και χέζουνε scriptάκια. Και να μην είναι στο site (που δεν αποκλείεται) θα έλεγε "Τι ωραία εμπειρία" και "πως λύνω τα προβλήματά μου" κτλ

 

 

Στους κατσικόδρομους του Διαδικτύου δεν μπορεί να πηγαίνει κανείς με αξιώσεις μικρού εξερευνητή οδηγώντας την ΒΜW των Windows. Χρειάζεται το αμφίβιο τανκς του Unix.

 

Κάπως έτσι τα λέει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Μιας και δεν το είχα πάρει χαμπάρι μέχρι τώρα... (το κακό να έχεις κομμένο το Μπλα-Μπλα από τα νέα μηνύματα)... έχω μείνει άφωνος!!!

Ο Edge δεν είναι ο γνωστός από τους U2???? Daaaaaaamn...

O HAL ανθρωπόμορφο μηχάνημα???? Το κόκκινο μάτι τού που είναι???

Ο Paredwse δεν είναι σκύλος????

:-( :-( :-(

 

Me likes το χαρακτηρισμό "διάφορα νέα, κολπάκια..." κλπ για την αρχική μορφή της σελίδας. Προσέχουμε για να έχουμε ;-)

 

"Λεφτά βγαίνουν μόνο για τη διαχείρηση του site": Ξεχάσαμε τα κότερα, τις βίλες και όλα τα καλούδια που έχουν εμφανιστεί κατά καιρούς σαν ανταποδοτικά δωράκια στους mods :P

 

Keep it up guys!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά τα μπόνους που αναφέρεις πάνε μόνο στους SMods. Οι απλοί moderators παίρνουμε μόνο τα προβλεπόμενα.

 

Ontopic: Στην ΥΕΝΕΔ πότε θα εμφανιστούμε... ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Αυτά τα μπόνους που αναφέρεις πάνε μόνο στους SMods. Οι απλοί moderators παίρνουμε μόνο τα προβλεπόμενα.

 

Kοίτα, δεν φταίει η φωτισμένη Διοίκηση του forum εάν εσύ έχεις πέσει κάτω από τα quotas σου... :mad:

Ontopic: Στην ΥΕΝΕΔ πότε θα εμφανιστούμε... ;

 

Πλάκα-πλάκα, τα studios της ΕΡΤ στα οποία γυρίστηκε η συγκεκριμένη εκπομπή είναι η πρώην ΥΕΝΕΔ (δίπλα στις Σχολές Χωροφυλακής, συμβολή Μεσογείων και Κατεχάκη για τους γνωρίζοντες την Αθήνα).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...