Προς το περιεχόμενο

Το insomnia στην ET1


privateer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 174
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση
Μια χαρά ήταν. Τον Hal τον ήξερα, οπότε τώρα έμαθα και 2 ακόμη...

 

paredwse, μην τους ακούς, ζηλεύουν... αλλιώς σε είχα φανταστεί πάντως. Αυτά τα avatar τελικά διαμορφώνουν απόψεις για το πως μοιάζει ο άλλος.

 

Και εμένα με αυτό το avatar με είχες μπερδέψει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και νεο μελος (νεωσσος) θα τολμησω να πω και εγω μερικα πραγματα.

Λοιπόν ο paredwse πολύ μορφή για μενα.δεν νομιζω να ειχε αγχος,το ποδι αυτο με χαλούσε βεβαια αλλα δεν νομιζω οτι δηλωνε κατι.εγραφε παντως στην καμερα.

The_Edge μ'αρεσε ηταν ετσι ακριβως οπως φανταζομαι τον προγραμματιστή.ωραιο στυλακι ειχε.και καποιο αγχος (σε λογικα επιπεδα),ωραιο ψευδωνυμο,του ταιριαζει.

Hal9000 απλα τελειος.τι να πεις?ευφραδεια και ακομπλεξαριστος.

back to reality.ειχε το περισσοτερο αγχος απο ολους.απαντουσε σωστα και εδινε την εντυπωση του πιο καλου παιδιου απο τα τρια εκει μεσα.κανονικα κιλα εχεις admin μην μασας.α και σε μερικες στιγμές μ φαινοταν οτι το πας για emo το μαλλί.xaxa

 

Ειναι ωραιο να βλεπεις στην πραγματικότητα ατομα τα οποια ειχες στο μυαλό σου ως απλα nicknames που αντιστοιχιζοταν σε καποια avatars.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα 3 παιδια μου φανηκαν συμπαθεστατα...Μπραβο παιδια!!(με μια μεγαλυτερη "αδυναμια" βεβαια στον paredwse λογω -οψιμης για μενα-συναδελφικης αλληλεγγυης... :-D)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πιστευω οτι καλυτερα να μη βλεπεις καποιους ανθρωπους που τους ξερεις μονο απο το ιντερνετ και δεν προκειται να κανεις παρεα μαζι τους

ειναι καλο να υπαρχει ενα μυστηριο , ενας μυθος

 

νομιζω κατα 99% οταν συναντας καποιον που τον ηξερες μονο απο το νετ αλλιως τον περιμενες και αλλιως ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
εγω πιστευω οτι καλυτερα να μη βλεπεις καποιους ανθρωπους που τους ξερεις μονο απο το ιντερνετ και δεν προκειται να κανεις παρεα μαζι τους

ειναι καλο να υπαρχει ενα μυστηριο , ενας μυθος

 

νομιζω κατα 99% οταν συναντας καποιον που τον ηξερες μονο απο το νετ αλλιως τον περιμενες και αλλιως ειναι

 

Συμφωνώ. Όσες φορές έχω γνωρίσει από κοντά ανθρώπους με τους οποίους είχα "συνομιλήσει" μέσω forum, απομυθοποιήθηκε η όλη φάση, έχασε τη γοητεία του ανώνυμου. Μοιάζει λίγο με τη μεταφορά ενός μυθιστορήματος σε ταινία: μέχρι να δεις την ταινία, έχεις φανταστεί τους χαρακτήρες με τον δικό σου τρόπο. Από τη στιγμή που βλέπεις την ταινία, ο κάθε χαρακτήρας οπτικοποιείται στον συγκεκριμένο ηθοποιό και χάνεται η όλη "μαγεία".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως κατι σχολια στην αρχη που κανανε το ψυχολογικο προφιλ των τριων παιδιων ολα τα λεφτα.δεν υπαρχει.ουτε στην σχολη μοντελων κριστυ τετοιο ξεκατινιασμα. και το σχολιο του χολι παρασκευη ολα τα λεφτα επισης.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ. Όσες φορές έχω γνωρίσει από κοντά ανθρώπους με τους οποίους είχα "συνομιλήσει" μέσω forum, απομυθοποιήθηκε η όλη φάση, έχασε τη γοητεία του ανώνυμου. Μοιάζει λίγο με τη μεταφορά ενός μυθιστορήματος σε ταινία: μέχρι να δεις την ταινία, έχεις φανταστεί τους χαρακτήρες με τον δικό σου τρόπο. Από τη στιγμή που βλέπεις την ταινία, ο κάθε χαρακτήρας οπτικοποιείται στον συγκεκριμένο ηθοποιό και χάνεται η όλη "μαγεία".

 

Δηλαδή ήμουν ο μόνος που περίμενε στο ντεμπούτο των insomnia stars να δει κάτι τέτοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κοντό μαλλί στους άλλους δύο είναι θέμα στυλ.

 

Άσε και εγώ αυτά λέω :-) Θέμα στυλ, θέμα στυλ. (Παρακαλώ να διαγραφούν τα posts μου στο θέμα περί εμφύτευσης μαλλιών)

 

Συμφωνώ. Όσες φορές έχω γνωρίσει από κοντά ανθρώπους με τους οποίους είχα "συνομιλήσει" μέσω forum, απομυθοποιήθηκε η όλη φάση, έχασε τη γοητεία του ανώνυμου. Μοιάζει λίγο με τη μεταφορά ενός μυθιστορήματος σε ταινία: μέχρι να δεις την ταινία, έχεις φανταστεί τους χαρακτήρες με τον δικό σου τρόπο. Από τη στιγμή που βλέπεις την ταινία, ο κάθε χαρακτήρας οπτικοποιείται στον συγκεκριμένο ηθοποιό και χάνεται η όλη "μαγεία".

 

Για τον Akujin λες; :-D

 

Συγχαρητήρια πάντως, άντε και την επόμενη φορά με μαγιό στην παραλία αλά ΑΜΑΝ φάση να γουστάρουμε και να φανεί και το 6pack που θα έχει μέχρι τότε ο Paredwse. Και μιας και είπα πάρε δώσε, από τις αγγελίες παλιά δε σου έχει μείνει αυτό :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετά από αρκετή προσπάθεια κατάφερα και είδα και εγώ το βιντεάκι. :-)

Χρειαζόταν άλλωστε μετά από τόσα χρόνια παρουσίας τους εδώ να δούμε και τα πρόσωπα και όχι συνέχεια τα γραφούμενα και τα ban στα οποία κάποιο διάστημα έκαναν συναγωνισμό :lol:

Άψογοι και οι τρείς.. Μπράβο παιδιά... icon14.gif

 

Πάντως έμεινα με μια απορία. Εκτός και ειπώθηκε στις προηγούμενες σελίδες γιατί δεν διάβασα όλο το θέμα. Ο παρουσιαστής ποιό μέλος είναι; Γιατί για να κάνει την παρουσίαση και την γνωριμία κάπου εδώ θα βόσκει. Ή τα κατάφερε να μείνει και εκεί ανώνυμος αυτός; ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.


  • Δημιουργία νέου...