Προς το περιεχόμενο

Gamepads/ controllers/ χειριστήρια για PC - Προτάσεις και απορίες


panaathas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 μετρο και 10-15 εκατοστα ειναι το καλωδιο και ναι, μινι ειναι.

 

Και τωρα που μετρησα το καλωδιο ειδα μια ετικετα που εχει πανω, γερμανικα ειναι τα speedlink ε? Δεν το ξερα.

 

Μια χαρα ειναι η ποιοτητα για πριν που ρωτησες. 

 

Βεβαια δεν μπορω να ξερω για τα pads γιατι εχω βαλει προστατευτικα απο την πρωτη μερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 μετρο και 10-15 εκατοστα ειναι το καλωδιο και ναι, μινι ειναι.

 

Και τωρα που μετρησα το καλωδιο ειδα μια ετικετα που εχει πανω, γερμανικα ειναι τα speedlink ε? Δεν το ξερα.

 

Μια χαρα ειναι η ποιοτητα για πριν που ρωτησες. 

 

Βεβαια δεν μπορω να ξερω για τα pads γιατι εχω βαλει προστατευτικα απο την πρωτη μερα.

ενα λινκ αν μπορεις?(για τα προστατευτικα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω 4 αναλογικούς μοχλούς για τα 2 ds4 μου, για να γλιτώσω από τα καποτάκια.. Το ανάλογο βίντεο

 

 

(υπήρχε ένα topic για αυτό κάποτε εδώ)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγορασα σημερα το Torid,απλα δεν επεστρεψα σπιτι να το τεσταρω σε games κτλπ,το θετικο παντως ειναι οτι με την μια αναγνωριστηκε περασε οδηγους μονο του και μπηκα rocket league οπου και επαιζε με τη μια!Αυριο θα επιστρεψω μετα απο λιγο DS 3 να πω παραπανω εντυπωσεις!

 

Μια ερωτηση μονο οταν φορτιζει δεν εχετε το bluetooth Μεσα ετσι?μονο το usb,Επισης αν παιζεις την ωρα που φορτιζει δημιουργεις καποιο προβλημα στο  gamepad?Σε αυτη την περιπτωση μονο το καλωδιο αρκει η θελει παλι το bluetooth συνδεδεμενο?

 

edit:Αλλη μια ερωτηση,οταν το βαζω να φορτιση αναβοσβηνει σιγα σιγα οπως λεει στο Manual αλλα μετα απο 2-3 λεπτα σβηνει τελειως το φωτακι,μεσα λεει οτι αυτο οταν δεν το χρησιμοποιεις σβηνει για εξοικονομηση ενεργειας.Συνεχιζει να φορτιζει ετσι?Οταν fullαρει θα αναψει το κεντρικο και θα μεινει αναμμενο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, οταν φορτιζει δεν σβηνει. Σβηνει μονο οταν ειναι εκτος καλωδιου μετα απο λιγα λεπτα Η οταν ειναι συνδεδμενο με το καλωδιο αλλα εχει φορτισει ΠΛΗΡΩΣ.

 

Και απ οτι θυμαμαι το bluetooth πρεπει να το χεις συνεχως κουμπωμενο στο usb, δεν αναγνωριζεται δλδ το pad απο τo καλωδιο usb.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα συνδεδεμενο και εσβηνε και νμζ οτι δεν φορτιζε αλλα ειχε φορτισει πληρως :P το καταλαβα μετα και το σιγουρεψα τωρα που μου το ειπες,σε ευχαριστω πολυ!(το CD Να το περασω?εχει καποια σημασια η αφου το αναγνωριζει ειμαι κομπλε?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.msystems.gr/index.php?category=2216&product=20820

 

Plug any compatible headset into the standard 3.5mm stereo headset jack

 

Μπορει καποιος να επιβεβαιωσει οτι η συγκεκριμενη εκδοση διαθετει 3.5 mm jack?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://support.xbox.com/el-GR/xbox-one/accessories/connect-compatible-headset

εδω το δειχνει και στην εικονα.

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16874103514 και εδω το γραφει...οποτε πρεπει να ειναι κομπλε,αλλα και με ενα απλο τηλεφωνημα λυνεις το προβλημα σου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...αλλα και με ενα απλο τηλεφωνημα λυνεις το προβλημα σου!

Ναι μωρε το ξερω, αλλα πολλες φορες στα τηλεφωνα σου λενε οτι να 'ναι και στο τελος τρως φολα... (δε μιλαω για το MSystems, αλλα γενικα). Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ περιμένω 4 αναλογικούς μοχλούς για τα 2 ds4 μου, για να γλιτώσω από τα καποτάκια.. Το ανάλογο βίντεο

 

 

(υπήρχε ένα topic για αυτό κάποτε εδώ)

 

Καλα τα thums του ps4 παντως τραγικα. Μου ζητουσαν πελατες συνεχεια ανταλλακτικο και αναγκαστηκα να φερω, τα καπακια απο πανω αλλαζαν τελειως το grip. Ευτυχως αντικαθιστανται ευκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.msystems.gr/index.php?category=2216&product=20820

 

Plug any compatible headset into the standard 3.5mm stereo headset jack

 

Μπορει καποιος να επιβεβαιωσει οτι η συγκεκριμενη εκδοση διαθετει 3.5 mm jack?

Εγω που το ειχα παρει πριν κατι μηνες απο το public το εν λογω πακετο και απο κατω εχει οντως ενα κενο για υποδοχη ακουστικων.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που το ειχα παρει πριν κατι μηνες απο το public το εν λογω πακετο και απο κατω εχει οντως ενα κενο για υποδοχη ακουστικων.

Αυτη την επιβεβαιαωση ηθελα! Μηπως εχεις δοκιμασει και καποιο headset? Αν ναι, δουλεψε κανονικα? Ευχαριστω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτη την επιβεβαιαωση ηθελα! Μηπως εχεις δοκιμασει και καποιο headset? Αν ναι, δουλεψε κανονικα? Ευχαριστω!

Headset δεν εχω δοκιμασει γιατι δεν με βολευει να εχω τοσο κοντα τα καλωδια με το gamepad.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...