Προς το περιεχόμενο

Gamepads/ controllers/ χειριστήρια για PC - Προτάσεις και απορίες


panaathas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Προφανως ο Naruto εννοει το XboxOne controller που μαζι με το Receiver φτανει τα 70ευρω(και αν αγορασεις και το Plug and play φτανει κοντα 100ευρω).

 

Και το 360 controller χρειάζεται reciever για το PC. Link παρέθεσε ο Duck Dodgers. Αν έβγαινε στα 30 μαζί με τον reciever θα το είχα πάρει και εγώ :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα δεν ηξερα αν ηθελε μονο ασυρματο ή κοιταζε και σε ενσυρματο. Ναι δυστηχως Logitech και MS σε ασυρματα ειναι στα 45ευρω περιπου,αλλιως φθηνοτερη λυση απο Speedlink στα 30ευρω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

υπαρχει καποιο αξεσουαρ για τωρα το καλοκαιρι που να βοηθαει να μην γλιστραει ο μοχλος λογω ιδρωτα στα χερια?εχω και xbox 360 controller και xbox one

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημερα,

μια βοηθεια παιδια.

Θελω να προβω σε αγορα xbox 360 controller για το pc.

Μπορω μονο απο public και εχω βρει στο σαιτ τους οτι εχει διαφορετικες τιμες στο ιδιο gamepad μαλλον.

Το χρειαζομαι αμεσα για δωρακι σε ανηψακι.

 

Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Παιδια μολις αγορασα ενα τηλεχειρηστηριο Team5 TP8122 και το φυσακι του ειναι διαφορετικο απο αυτο που θελω ωστε να το συνδεσω στο pc μου..μπορει καποιος να με βοηθησει? αν μπορω δηλαδη με καποιο καλωδιο να το συνδεσω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια μολις αγορασα ενα τηλεχειρηστηριο Team5 TP8122 και το φυσακι του ειναι διαφορετικο απο αυτο που θελω ωστε να το συνδεσω στο pc μου..μπορει καποιος να με βοηθησει? αν μπορω δηλαδη με καποιο καλωδιο να το συνδεσω?

συγνώμη,αλλά ποιος σου το πούλησε αυτό το πράγμα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Γεια σας θα ηθελα ενα Gamepad για pc οπου η τιμη του να μην ειναι πανω απο 20-25 ευρω και επισης να ειναι ανθεκτικο να μην χαλασει πανω στον χρονο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω ενα μεταχειρισμενο αν το θελεις το αγορασα πριν 2 χρονια 20 ευρω μπορω να στο δωσω στην μιση τιμη.. δε το χρησιμοποιω πλεον και δουλευει μια χαρα... αν θες στειλε μου pm

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/s/282582/Logitech-F310-Gamepad.html

 

εδω εισαι φιλε.

 

Και του xbox ειναι φοβερο, το δικο μου το εχω ΛΙΩΣΕΙ κυριολεκτικα σε 360 και pc απο το 2008 και ακομα παιζω...

 

Παντως και τα δυο αυτα εχουν ενα μεγαλο προβλημα. Τα καλωδια. Εγω αν αγοραζα σημερα (βασικα θα το παρω μαζι με φιφα 16) θα επαιρνα με 30 ευρω αυτο 

 

https://www.skroutz.gr/s/4432543/SpeedLink-Torid-Wireless-Gamepad-%CE%92lack-PC-PS3.html

 

Η ρισκαρε λιγο με αυτο (αν και βλεπω καλα reviews) ή δωσε κατι παραπανω παντως παρε ασυρματο.

 

Μου χουνε φαει τη ζωη τα καλωδια, σκεφτομαι να παρω και ακουστικα wireless :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...