Προς το περιεχόμενο

Gamepads/ controllers/ χειριστήρια για PC - Προτάσεις και απορίες


panaathas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατί δεν πας για το κλασικό XBOX360 Wired Controller Black αυτό έχω και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος, έχει και τελεία εργονομία (είναι ποιο βολικό στο χέρι)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε άμα είναι έτσι πάρε το ασύρματο μην μπλέκει με παραπάνω καλώδια... Πάντως και εγώ έτσι έλεγα για το αναλογικό (χρονιά χρήστης ps2) αλλά τελικά με καταβόλεψε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε άμα είναι έτσι πάρε το ασύρματο μην μπλέκει με παραπάνω καλώδια... Πάντως και εγώ έτσι έλεγα για το αναλογικό (χρονιά χρήστης ps2) αλλά τελικά με καταβόλεψε

απλα για το ασυρματο σκεφτομαι καθε ποσο θα χρειαζεται μπαταριες,... μηπως γνωριζεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δίκιο έχεις τσάμπα δεν ειναι....γιατι δεν παιρνεισ το f510 να μην ανχωνεσαι για μπαταρίες...

βασικα επειδη δεν ειχα ποτε επαναφορτιζομενες και δεν ξερω και επειδη πραγματικα θα με ενδιεφεραι wirelless γιατι θα παιζω και σε τηλεοραση και θα μαρεσε να αραζω και να παιζω...., οι επαναφορτιζομενες αγοραζονται μια φορα??? και απλα αγοραζω και εναν φορτιστη για να τις φορτιζω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έτσι ακριβώς όπως το είπες. Αγοράζονται μια φορά και αγοράζεις και έναν φορτιστή για να τις φορτίζεις. Απλά έχουν συγκεκριμένη διάρκεια ζωής, όπως όλες οι μπαταρίες άλλωστε και καλό είναι να αποφορτίζονται πλήρως, πριν μπουν για φόρτιση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι μπαταριές κάνουν γύρω στα 8-10€ οι 4, μετά από καιρώ ώμος χαλάνε (δεν διαρκούν πολύ) και παίρνεις και έναν φορτιστή. Τιμή για τον φορτιστή δεν ξέρω πάντως είναι πάνω από 15 €

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μία φορα τις παίρνεις και δεν ξανασχολήσε για κάμποσο καιρό..έτσι κι αλλιώς δύο παίρνει το gamepad έχεις και δύο στην άκρη...... να http://www.plaisio.g...ery-Charger.htm για παράδειγμα 4 μπαταρίες μαζί με φορτιστή....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μία φορα τις παίρνεις και δεν ξανασχολήσε για κάμποσο καιρό..έτσι κι αλλιώς δύο παίρνει το gamepad έχεις και δύο στην άκρη...... να http://www.plaisio.g...ery-Charger.htm για παράδειγμα 4 μπαταρίες μαζί με φορτιστή....

αυτη ειναι καλη μαρκα? γιατι πρωτη φορα την βλεπω .... οταν λετε εχουν καποια διαρκεια ποσο περιπου εννοειτε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά είναι..εγω έγω ένα πιο παλιό μοντέλο 2 χρόνια τωρα δεν έχω πρόβλημα....σιγα σιγα χάνουν την αντοχή τους ανάλογα με τισ πόσες φορτίσεις έχεις κάνει...εμένα ακομα αντέχουν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...