Προς το περιεχόμενο

Gamepads/ controllers/ χειριστήρια για PC - Προτάσεις και απορίες


panaathas

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα παίδες.

Αυτό μας κάνει για pc; https://www.skroutz.gr/s/9428960/Microsoft-Xbox-One-S-Wireless-Controller-White.html#reviews

Άν όχι δώστε μια καλή επιλογή για pc σε λευκό!

Ευχαριστώ.

Τούμπανο plug and play ειναι. Το έχω χωρίς μπαταρίες με 3 μετρα usb απλά κουμπώνεις και παίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τούμπανο plug and play ειναι. Το έχω χωρίς μπαταρίες με 3 μετρα usb απλά κουμπώνεις και παίζεις.

ρε συ Heybro.. 2018 ρε φιλε :) Παιρνεις το S για να παιζεις ασυρματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ Heybro.. 2018 ρε φιλε :) Παιρνεις το S για να παιζεις ασυρματα

 

χαχαχαχαχαχαχ

καλά κάνει ρε 'συ οικονομία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε συ Heybro.. 2018 ρε φιλε :) Παιρνεις το S για να παιζεις ασυρματα

Το δουλεύω και έτσι αλλά σπάνια γίνεται κάπως βαρύ με τις μπαταρίες για πολύωρο gaming.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε, εμείς το πήραμε 50€ με μεταφορικά από Amazon σε Black Friday και εδώ το έριξαν στα 50€ μετά από δύο εβδομάδες?

 

Τσάμπα το τρέξιμο σε ταχυδρομεία με την βλακοάμαζον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ρε, εμείς το πήραμε 50€ με μεταφορικά από Amazon σε Black Friday και εδώ το έριξαν στα 50€ μετά από δύο εβδομάδες?

 

Τσάμπα το τρέξιμο σε ταχυδρομεία με την βλακοάμαζον...

55 με μεταφορικα το ειχα παρει πριν αρκετους μηνες απο Ελλαδα. Ειχε πεσει και στα 45 ενα διαστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδες εχω το xbox one controller https://www.skroutz.gr/s/7225644/Microsoft-Xbox-One-Wired-Controller-Cable-for-Windows.html

και μαλλον το usb στην ενωση με το χειρηστηριο δεν καθεται καλα με αποτελεσμα να κανει συνεχεια disconnect...υπαρχει καποια λυση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις την καινουρια εκδοση με bluetooth λογικα. Οποτε με ενα bluetooth adapter των 10 ευρω θα πρεπει να δουλεψει. Αρκει να ειναι ΒΤ v4.0+. Αλλιως με το επισημο adapter της Microsoft.

Παντως αφου ειναι εντος εγγυησης, μιλα με το support της Μicrosoft. Εγω μολις σημερα παρελαβα για 2η φορα αντικατασταση του controller, αφου χαλασε 2 φορες εντος εγγυησης.

Μιλησα μεσω online chat στο support τους, μου ζητησαν φωτογραφια του controller και της αποδειξης αγορας. Μετα μου εστειλαν ενα return label της UPS το οποιο εβαλα πανω στο δεμα και ηρθε η UPS σπιτι μου να παραλαβει τον χαλασμενο controller για επιστροφη, χωρις καμια χρεωση για μενα. Μολις παρελαβαν τον χαλασμενο, εστειλαν σε μενα αντικατασταση.

Την πρωτη φορα μαλιστα που μου εκαναν αντικατασταση, δεν ζητησαν καν πισω τον χαλασμενο, απλα εστειλαν καινουριο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω αυτο ακριβως που εβαλα στο link,πιστευεις ειναι καλυτερα να μιλησω με την ms η να μιλησω με το καταστημα που το αγορασα;εχεις κανα link με το bluetooth adapter;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η εξυπηρετηση της Microsoft ειναι 100 φορες καλυτερη απο οποιοδηποτε καταστημα.

Εγω αλλωστε οταν χαλασε για πρωτη φορα ο controller, πηγα στο καταστημα και εκει μου ειπαν οτι ειναι πιο γρηγορο για μενα να μιλησω με microsoft...και ετσι ηταν, μεσα σε 5 μερες ειχα καινουριο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...