Προς το περιεχόμενο

Πολυμηχάνημα 100-150?


horsepower

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eχω ακουσει οτι αυτο http://www.plaisio.gr/product.aspx?catalog=23&category=69978136&product=1016520ειναι καλο..Εγω εχω πολυμηχανημα Canon πολυ πιο φτηνο (ΜP 160) κι ειμαι πολυ ευχαριστημενη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δες εδώ. Προσωπικά θα πήγαινα για αυτό το CANON (μου έχει αφήσει καλές εντυπώσεις και το service της) αν και μου έχουν πει ότι στα πολυμηχανήματα καλή είναι και η HP (δεν ξέρω τι κάνει από service)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ θα σου συστήσω ν'αγοράσεις canon. Εγώ που έχω το ΜΡ 830 (βέβαια είναι πολύ ακριβότερος) είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχοντας δοκιμασει αρκετα πολυμηχανηματα (HP - ERSON - CANON) θα σου προτεινα σε αυτα τα χρηματα και με κλειστα ματια να παρεις τον CANON MP 600.

ΤΡΟΜΕΡΟΣ ΚΑΙ ΦΟΒΕΡΟΣ.

Απιστευτες φωτογραφιες. Αναλυση εκτυπωσης 9600 (δεν εχει κανενας αλλος τοσο μεγαλη).

Εχει card reader. Μπορει να εκτυπωσει σε dvd/cd. Μπορει να εκτυπωσει διπλη οψη σε σελιδα. Εχει τροφοδοτη χαρτιων και πανω και κατω. Εχει μεγαλη οθονιτσα. Μπορεις να εκτυπωσεις και χωρις υπολογιστη.

Σιγουρα σε αυτα τα χρηματα δεν υπαρχει καλυτερος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για το service της HP που είπε κάποιος εγώ είχα πρόβλημα με το πολυμηχάνημά μου (psc 1510) δεν τραβούσε το χαρτί μέσα , τηλεφώνησα εδώ στην ελλάδα σε ένα τηλέφωνο για αυτές τις δουλειές , μου είπαν 2-3Ε να έρθει να τον παραλάβει courrier ή να τον παω εγώ (ήταν κοντά και πήγα) , και αυτοί τον έστειλαν "έξω" , νομίζω γερμανία που έχει κατάλληλο τμήμα επισκευών και μέσα σε 5-7 εργάσιμες ήταν ξανά σπίτι μου (δευτέρα έφυγε , τρίτη-τετάρτη επόμενης εβδομάδας ήρθε). Τα συμπεράσματα δικά σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...