Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τι Pm?εδω να τα βγαλει ολα στην φορα..... :P

Απο σομπα θα γινει αεροθερμο το κουτακι κοπελια?

Ασε με με τη σόμπα, ακόμα γελάω... :lol:

 

Ε τι περίμενες και εσύ από μεγάλο άνθρωπο; Να δει τον Σκορπιδιανό σαν pc ή σαν σόμπα; :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

profi Αν μπορείς να μου πεις τιμούλα θα μείνω υπόχρεη.

Με τη διαφορά ότι το καπάκι επάνω το ζήτησα ενιαίο. Οπότε αναζητώ ξύλο σε 210χ210 για το καπάκι με το κατάλληλο κόψιμο φυσικά.

Περιμένω πμ :)

το "βάθος" του γραφείου πόσο θα είναι?γιατί από το τετράγωνο που θα μείνει βγάινει λογικά το ένα πλαινό,αντί να σου μείνει ρετάλι!

θα σε ενημερώσω μόλις βρώ το τηλ,αλλά δευτέρα σίγουρα,σήμερα είναι κλειστά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρά,βγαίνουν κ τα 2 πλαινά!!ύψος? αν θες ένα τυπικό 75αρι (70 ξύλο + 5 πόδια,βγαίνει κ η γωνία εκεί από κάτω,αν δεν θες πόδια ή θες πιό ψηλό,αντί για την γωνία θα βγεί αρκετή από την μικρή ραφιέρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραία όλο το γραφείο βγαίνει από το ένα κομμάτι 210χ210,οπότε γρήγορα γρήγορα με μία ερώτηση θα πάρεις μία γενική ιδέα για το όλο κόστος του ξύλου!

η αποθήκη θα στα κόψει κιόλας!μία απόκλιση 2-3mm θα υπάρχει βέβαια που είναι το πάχος του δίσκου κοπής!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε θα την κάνω εγώ πουλόβερ τη συρταριέρα. Ποιο μανίκι :P

 

Απλά όπως σου είπα πολλά τα λεφτά για γραφείο. Να μου τα ζητούσαν για σαλόνι ή τραπεζαρία να πω οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν το δέσεις μόνη σου μειώνεται σίγουρα το κόστος!

το μονοκόμματο είναι ένα θέμα,αλλά αφού βγαίνουν κ άλλα τόσα πραγματα από το ίδιο κομμάτι πάλι καλά!

δεν ξέρω πόσο έχει το ξύλο βέβαια αλλά,μπορεί

1 να σου χρέωσαν πολύ παραπάνω για το ξύλο κ καλά λόγω ρεταλιού κ στην ουσία να το χρησιμοποιούσαν,πολλοί το κάνουν αυτό,μακακίες

2 να σου χρέωσαν πολλά εργατικά,επίσης κλασσικό γιατί πιστεύουν οτι δεν μπορεί κανείς να το κάνει μόνος του(έχω φίλο που του ζήτησε "φιλαράκι" του μαραγκός 400 νομίζω για ένα απλό ντουλάπι,οπτικά ό,τι νά'ναι, για ρολόι της δεη)

3 να είναι όντως πανάκριβο το ξύλο

θα δείξει!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

profi έφερα 3 ξυλουργούς σπίτι. Και οι 3 οι τιμές που μου δώσανε ηταν από 3500 μέχρι 4000.

Το ξύλο που ζήτησα ήταν μασίφ δρυς μια και όλο το σπίτι είναι με αυτό το ξύλο.

Μου φαίνεται υπερβολικό το ποσό ακόμα και για δρυ. Με βλέπω ή να παίρνω τα ξύλα και να το δέσω μόνη μου ή να κάνω υποχώρηση στο θέμα του ξύλου. 4000 για μια γωνία 210χ210 μου φαίνονται πολλά.

 

Πλάκα κάνουν έτσι? Το παράλογο θα ήταν να σου φαίνονται λίγα ..Καλύτερα να τον έχω στα πόδια μου ..Με βλέπω για μαστορέματα και μένα (άλλο που δε θέλω) :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά και εγώ αυτό τους ρώτησα αν κάνουν πλάκα. Προτιμώ να το έχω κάτω το κουτί ή με αυτά τα λεφτά να πάρω άλλα 2. Εντάξει είπαμε θα χρειαστούν ξύλα και δουλειά αλλά ούτε εγχείρηση ανοικτής καρδιάς στο Ωνάσειο να έκανε κάποιος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικά και εγώ αυτό τους ρώτησα αν κάνουν πλάκα. Προτιμώ να το έχω κάτω το κουτί ή με αυτά τα λεφτά να πάρω άλλα 2. Εντάξει είπαμε θα χρειαστούν ξύλα και δουλειά αλλά ούτε εγχείρηση ανοικτής καρδιάς στο Ωνάσειο να έκανε κάποιος.

Και μαλιστα με τον Γιακουμπ... :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...