Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

απο οτι καταλαβα εχεις παρει για το γραφειο κατι τετοιο:

http://www.ikea.gr/D...ctview&iID=5652

και

http://www.ikea.gr/D...ctview&iID=6308??

και μια βιβλιοθηκη βρηκα στα 30€ απο praktiker εδω καλη φενεται:http://www.praktiker...227?catNavId=60

 

Βασικά ο πάγκος είναι αυτός.

 

Τα πόδια είναι όντως αυτά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ωραιο ειναι το γραφειο αλλα θα ηθελα να ειναι διπλασιο σε μηκος και παει ψηλα αμα παρω 2 ταβλες.την βιβλιοθηκη ποσο την πηρες?δεν τη βρηκα στο ικεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα μήπως σε βολέψει μια γωνία μιας κι έχεις χώρο. Απ' την άλλη ~3 μέτρα δεν είναι λίγα.

 

Η βιβλιοθήκη είναι αυτή και οι πόρτες πρέπει να είναι αυτές (30 η καθεμιά).

 

Βγήκε και καινούριος κατάλογος για το 2012 και την έχει στα 39€: http://onlinecatalog...IKEA_Catalogue/ (σελ. 78/87)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εννοώ γραφείο-γωνία. Είτε να βρεις έτοιμο, είτε να φτιάξεις μόνος σου όπως το θες που λογικά θα σου βγει και οικονομικότερα.

 

Αν τσιμπήσεις τη βιβλιοθήκη, χρειάζεσαι 80 πόντους από τη μία πλευρά (οποιαδήποτε) ενώ έχεις 2.10 και 2.00 απ' ό,τι λες.

 

Οπότε μπορείς π.χ. να φτιάξεις ένα γραφείο-γωνία με μήκος 1.30+2.00 ή 2.10+1.20 συν τη βιβλιοθήκη.

 

Χρειάζεσαι όμως τόσο χώρο στην πραγματικότητα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα αποφασισα το γραφειο να ειναι γυρω στο 1.50-2 μετρα,μιας και ισως εχεις δικιο φιλε οτι τα 3 μετρα θα ηταν αρκετα μεγαλο και δεν θα χρειαζοταν.τωρα προσπαθω να σκεφτω την κατανομη των επιπλων στο χωρο εδω περα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα αποφασισα το γραφειο να ειναι γυρω στο 1.50-2 μετρα,μιας και ισως εχεις δικιο φιλε οτι τα 3 μετρα θα ηταν αρκετα μεγαλο και δεν θα χρειαζοταν.τωρα προσπαθω να σκεφτω την κατανομη των επιπλων στο χωρο εδω περα...

 

Να λές πάλι καλά που έχεις χώρο διότι αν υπάρχει διαθέσιμος χώρος, τα έπιπλα βρίσκονται για να τον διαμορφώσεις όπως επιθυμείς.

Όταν όμως δεν υπάρχει διαθέσιμος χώρος, προβληματίζεσαι έντονα που θα βάλεις το γραφείο σου και τον παρελκόμενο εξοπλισμό σου. Π.χ εγώ ας πούμε που οσονούπω ξεσπιτώνομαι απο το ήσυχό μου δωμάτιο και ψάχνομαι να δώ που θα τα τοποθετήσω στο υπόλοιπο σπίτι... fuck! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να λές πάλι καλά που έχεις χώρο διότι αν υπάρχει διαθέσιμος χώρος, τα έπιπλα βρίσκονται για να τον διαμορφώσεις όπως επιθυμείς.

Όταν όμως δεν υπάρχει διαθέσιμος χώρος, προβληματίζεσαι έντονα που θα βάλεις το γραφείο σου και τον παρελκόμενο εξοπλισμό σου. Π.χ εγώ ας πούμε που οσονούπω ξεσπιτώνομαι απο το ήσυχό μου δωμάτιο και ψάχνομαι να δώ που θα τα τοποθετήσω στο υπόλοιπο σπίτι... fuck! :P

Μακάρι όλοι να ξεσπιτωνόμασταν για τον ίδιο λόγο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: :lol: Θ Ε Ο Σ :lol: :lol: :lol:

 

btw δες το σχόλιο του άλλου στο Youtube και πάτησε το 1 μερικές φορές καθώς παίζει...χαχαχαχα

είναι η απάντησή μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

btw δες το σχόλιο του άλλου στο Youtube και πάτησε το 1 μερικές φορές καθώς παίζει...χαχαχαχα

είναι η απάντησή μου :P

 

χαχαχαχα :P

 

έχασες το edit Θεε :P

 

Επίτηδες. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

The temporary Desk..

Το cosmos εχει μεινει κενό στο σπιτι του αισθηματος μεχρι να βρεθει ο καταλληλος τροπος να μετακομισει στο καινουργιο μου σπιτακι!! Δεν βολεύει το καταραμενο οταν μετακομιζεις συχνα!! :P :P :P Καμια προταση για συμαζεμένο κουτακι που να χωραέι το pc1 και να μεταφερεται σχετικα πιο ευκολα??

 

post-74154-0-29723300-1316448004_thumb.jpg

post-74154-0-92228000-1316448009_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...