Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

βρε σοβαρά σε ρωτάω

Αν δεις εκτός από μπαλαρίνες έχει και σούμο αθλητές... Όσο ασχολούμαι με το σούμο άλλο τόσο ασχολούμαι και με το χορό... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επίσης άσχετο, αλλά εμένα high end pc πάνω σε παλιό - στιβαρό έπιπλο μου αρέσει πολύ (αναφέρομαι στο αριστερό γραφείο σου)

Σε τέτοιο στυλ θα γίνει όλο. Απλά δεν χωρούσαν όλα πάνω στο παλιό και προσωρινά μπήκε το νέο ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου οταν εσυ εχεις 3 οθονες και 3 pc ποσα πληκτρολογια χρησιμοποιεις???

 

 

τωρα αυτη ειναι ρητορικη ερωτηση η απλως το IQ επεσε αποτομα οταν μπηκαμε στο φθινόπωρο;

κανω την ανοησια και ξαναρωταω:

γιατι χρησιμοποιει 3 υπολογιστες στο γραφειο της; δεν ρωταω γιατι χρησιμοποιει 3 πληκτρολογια για τις 3 οθονες της.

that's all.

 

βρε σοβαρά σε ρωτάω

 

ατυχησες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα αυτη ειναι ρητορικη ερωτηση η απλως το IQ επεσε αποτομα οταν μπηκαμε στο φθινόπωρο;

κανω την ανοησια και ξαναρωταω:

γιατι χρησιμοποιει 3 υπολογιστες στο γραφειο της; δεν ρωταω γιατι χρησιμοποιει 3 πληκτρολογια για τις 3 οθονες της.

that's all.

 

Επισης έχει απαντηθεί λίγα post pio πριν... focus ... focus my friend!!

 

Το ένα είναι ο οψιδιανός. Το άλλο με το μικρό Monitor είναι για να συνδέομαι στη δουλειά (φαίνεται και το πρόγραμμα το λογιστικό) και το τρίτο είναι του δικού μου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα αυτη ειναι ρητορικη ερωτηση η απλως το IQ επεσε αποτομα οταν μπηκαμε στο φθινόπωρο;

κανω την ανοησια και ξαναρωταω:

γιατι χρησιμοποιει 3 υπολογιστες στο γραφειο της; δεν ρωταω γιατι χρησιμοποιει 3 πληκτρολογια για τις 3 οθονες της.

that's all.

 

 

Το ένα είναι ο οψιδιανός. Το άλλο με το μικρό Monitor είναι για να συνδέομαι στη δουλειά (φαίνεται και το πρόγραμμα το λογιστικό) και το τρίτο είναι του δικού μου...

 

 

Έχει απαντήσει ήδη :P

 

Με πρόλαβε ο stm00192 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ουόλσο άουρ νέρβς αρ φaiναλι μπρόκεν φρομ γιορ μπορντ φίνγκερς του κλικ δε previous pages

αντ find γιορ πρίσιους answer

 

 

οου, γουατ δε φακ, σιτ χαπενς

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεις εκτός από μπαλαρίνες έχει και σούμο αθλητές... Όσο ασχολούμαι με το σούμο άλλο τόσο ασχολούμαι και με το χορό... :P

Κάρμεν,άστα αυτά κ πες μου,πότε ξεκινάμε καποέϊρα?

:P :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...