Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ξερεις υπαρχουν και κουτια... :-D ρε πλακα πλακα βλεπω πολλους να το κανουν αυτο δεν ειναι λιγο επικινδυνο να ειναι ολα χυμα ετσι?πρεπει να δεις μονωσεις γειωσεις και ολα να ειναι ενταξει..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Από όλα μου άρεσε το μπουκάλι κάτω από το γραφείο :lol:

αυτό γιατι δεν είδες καλά το ΠΟΤΗΡΙ δεξιά απο το μπουκαλι... οκ τώρα τα μάζεψα :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλήθεια δεν είναι τόσο τραγικό όσο φαίνεται. η δεν ήξερα οτι είναι τόσο τραγικό μέχρι που έβγαλα την φώτο... η....... u know.

 

 

ξερεις υπαρχουν και κουτια... :-D ρε πλακα πλακα βλεπω πολλους να το κανουν αυτο δεν ειναι λιγο επικινδυνο να ειναι ολα χυμα ετσι?πρεπει να δεις μονωσεις γειωσεις και ολα να ειναι ενταξει..

 

είχα κουτί και όποτε ήθελα να βγάλω κάτι τρελενόμουν το καλό έτσι είναι οτι ότι θέλω το βάζω/βγάζω/καθαρίζω αμέσως... αν και να σ πώ την αλήθεια δεν θα με χάλαγε να το τακτοποιήσω λίγο :) επικίνδυνο δεν νομίζω εκτώς και αν μπεί κάποιο έντομο αλλα συνήθως το αφήνω ανοιχτό όταν είμαι σπίτι... το έχω έτσι πάνω απο χρόνο. επίσης μου έχει κερδίσει χώρο γιατι εκεί που είναι ουσιαστικά παλιά ήταν το κενό :) τώρα θα πάρω και δεύτερο ράφι για το playstation .... :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απογευματάκι θα ανεβάσω το καινούργιο μου desk το οποιο έφτιαξα σήμερα και θα διαρκέσει για λίγες ώρες λογω τεχνικών δυσκολιών αλλα θα λυθεί και αυτό.

 

Είναι λίγο μικρό αλλα ας μην τα θέλουμε ολα δικά μας βολευόμαστε :P

 

Update :

 

post-40279-0-00081600-1313057468_thumb.jpg post-40279-0-19263700-1313057483_thumb.jpg post-40279-0-56721400-1313057502_thumb.jpg

 

Μα που $@$@ να αντλήσω ρέυμα απο τα ψάρια ? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το απογευματάκι θα ανεβάσω το καινούργιο μου desk το οποιο έφτιαξα σήμερα και θα διαρκέσει για λίγες ώρες λογω τεχνικών δυσκολιών αλλα θα λυθεί και αυτό.

 

Είναι λίγο μικρό αλλα ας μην τα θέλουμε ολα δικά μας βολευόμαστε :P

 

Update :

 

post-40279-0-00081600-1313057468_thumb.jpg post-40279-0-19263700-1313057483_thumb.jpg post-40279-0-56721400-1313057502_thumb.jpg

 

Μα που $@$@ να αντλήσω ρέυμα απο τα ψάρια ? :P

 

έχεις το καλύτερο watercooling σύστημα δίπλα σου και εσύ σκέφτεσαι ακόμα το ρεύμα :-D :-D :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...