Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίο ρε σύ πολύ ωραίο αλλα εμένα προσωπικά μου την σπάνε πολύ αυτά τα κενά ανάμεσα στις οθόνες, θα πρέπει να βγάλουν πιο λεπτές για

τέτοιες φάσεις... Και τότε θα βάλω και εγώ 3 :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οταν καθεσαι ακριβως μπροστα τους, δεν τους δινεις σημασια, δεν τα συνειδητοποιεις. Πολυ περισσοτερο μαλιστα αν μπορεις να βαλεις 24αρες ή 23αρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mάλλον θα πέσει παραγγελία για ακόμα δύο u2311 τώρα που πέσαν λίγο και οι τιμές (αν δεν μας χωρίσει τελικά η γυναίκα. Ψάχνω τρόπο πώς θα το φέρω! :lol:)

 

@sattack πολύ ωραίο το eyefinity που έχεις φτιάξει, προσωπικά δεν με χαλάνε καθόλου τα πλαίσια. Καλό λιώσιμο εύχομαι! :-D :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mάλλον θα πέσει παραγγελία για ακόμα δύο u2311 τώρα που πέσαν λίγο και οι τιμές (αν δεν μας χωρίσει τελικά η γυναίκα. Ψάχνω τρόπο πώς θα το φέρω! :lol:)

 

Χαχαχαχα αντε και ευχομαι η παντοφλα να μην ειναι απο καουτσουκ και πονεσει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@FaRMaKhs ευτυχώς μπήκαν οι ζέστες και οι σαγιονάρες τζούζουν μεν αλλά δεν πονάνε ιδιαίτερα δε. :P

 

@JohnXarxas τι λούτρινες παντόφλες ρε φιλαράκι, βασίλισσα την έχω στις παντόφλες θα κολλήσουμε? :lol:

 

@Thanos1972 φιλαράκι αν και σε πάω μου πέφτεις λίγο μακριά, θα πρέπει να αλλάξω τα επαγγελματικά πλάνα μου και τις μέρες αυτές δεν λέει. Εκτός και αν έχεις προίκα, κάνεις ολική χαλάουα για να πηγαίνει το νυφικό και μου φτιάχνεις καφέ κάθε πρωί που ξυπνάω. :devil: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

λοιπον, τραβηξα και ενα βιντεακι την ωρα που παιζω στο γραφειο μου.

Το ανεβασα στο youtube, αλλα ενω η αναλυση του ηταν καλυτερη, ανεβηκε με 640*360. (edit: α, βλεπω εχει και 480p)

Τεσπα, μια ιδεα παιρνει κανεις.

 

http://www.youtube.com/watch?v=6IUyTCPaSH4&feature=player_embedded#at=20

 

 

Η τιμονιερα που εχεις ειναι η g27?! :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είπα να κάνω και εγώ μια φωτογράφηση στο δωμάτιο μου και εκει που περνάω σχεδόν ολο μου τον χρόνο, λίγο μικρό αλλα την παλεύουμε :P

Οσο για το οτι ειναι τοσο καθαρό ανώτερες δυνάμεις με αναγκάσανε να το βάψω υπόσχομαι την αλλη φορά να ειναι χειρότερο :D

 

dsc00695z.th.jpgdsc00694mo.th.jpgdsc00693w.th.jpgdsc00692u.th.jpgdsc00691q.th.jpgdsc00690be.th.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...