Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Tι έχει το avatar μου ωρέ, δεν σας πιάνω. :rolleyes:

 

@tarantules έχω το ίδιο πορτατίφ απο ikea, μου έβαλες ιδέα. :P

Επίσης καλή πατέντα με το fanάκι στο ρούτερ. Σου ανέβασε θερμοκρασίες και είχες κολλήματα? Τροφοδοτείται απο το pc?

Έχω παρόμοιο εδώ και κάποια χρόνια, αλλά το ασύρματο router της Speedtouch που έδινε ο ΟΤΕ, δεν ζεστένεται ιδιαίτερα ούτε κολλάει. Σκυλί μου έχει βγεί. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tι έχει το avatar μου ωρέ, δεν σας πιάνω. :rolleyes:

 

@tarantules έχω το ίδιο πορτατίφ απο ikea, μου έβαλες ιδέα. :P

Επίσης καλή πατέντα με το fanάκι στο ρούτερ. Σου ανέβασε θερμοκρασίες και είχες κολλήματα? Τροφοδοτείται απο το pc?

Έχω παρόμοιο εδώ και κάποια χρόνια, αλλά το ασύρματο router της Speedtouch που έδινε ο ΟΤΕ, δεν ζεστένεται ιδιαίτερα ούτε κολλάει. Σκυλί μου έχει βγεί. :)

Όχι δεν είχε ποτέ κολλήματα μια χαρά δουλεύει εδώ και χρόνια απλά επειδή όταν δουλεύει είναι αρκετά ζεστό του έβαλα τον ανεμηστήρα να το έχω δροσερό μιας και έχει γρύλιες στην πάνω πλευρά.

Το έχω συνδέσει με το πορτοκαλί τροφοδοτικό που έχω κάτω στο πολύμπριζο και είναι κουμπωμένο πάνω σε εβδομαδιαίο χρονοδιακόπτη-πρίζα (το λευκό κουτάκι) ώστε να κλείνει το βράδυ συγκεκριμένη ώρα και να ανοίγει πάλι σε συγκεκριμένη ώρα.

 

Ο ανεμιστηρας ειναι ολα τα λεφτα.Καλα ρε ακομη με τις μαναδες σας μενετε και εχετε τοσο καθαρα τα δωματια σας?

Δεν χρειαζόμαστε όλοι τις μανάδες μας για να είμαστε καθαροί.Έχουμε και δικά μας χέρια.Δεν είμαστε κουλοί...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

ναι, αυτό το γιγάντιο πράγμα που μοιράζει γραμμές σε όλο το σπίτι...

όταν πήγα στη cyta, γέμισα το σπίτι καλώδια απο το ένα δωμάτιο στο άλλο + αυτά που προυπήρχαν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, το σύστημα τα χαλάει

εγώ είχα συνηθήσει με ένα ωραίο μικρό του ΟΤΕ, μόνο για ίντερνετ, όχι και για τηλέφωνο, και μου φάνηκε περίεργο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...