Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είμαι με την onboard ακόμα...Αλλά ψήνω 6850/6870!Θα δω...Δεν μπορώ να αποφασίσω ακόμα διότι δεν παίζω πολλά παιχνίδια και δεν ξέρω ποια κάρτα θα είναι vfm για την περίπτωση μου!Λογικά μέχρι τα Χριστούγεννα θα γίνει όμως η αγορά.:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι μάλλον προς τα 'κεί με βλέπω!Ακριβώς αυτή είχα στο νου μου για 6850 υλοποίηση!:-)

 

@edit:Στην τελευταία φώτο έχει μερίδιο και ο Φάνης,έτσι για να μην ξεχνιόμαστε!:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σταύρακα σε βολεύει η απόσταση; Βλέπεις κανονικά δηλαδή σε 1920*180;

 

Ναι,η αποσταση ειναι ιδανικη μπορω να πω για τις 40" της τηλεορασης...μπορω να διαβασω τα περισσοτερα κειμενα χωρις ζουμ....

 

(Ακομα δεν δοκιμασα παιχνιδια μιας και μου εβγαλε προβλημα η 5850 και περιμενω εδω και ενα μηνα αντικατασταση....)

 

ΥΓ.κατι ασχετο...αυτην την στιγμη εχω συνδεμενη την τηλεοραση με καλωδιo HDMI....

Υπαρχει διαφορα στην ποιοτητα σε σχεση με το DVI;;;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι, και τα 2 ψηφιακα ειναι.

 

Ωραιο το συνολακι σου!

 

Ειχα ηδη κανει εναν υπολογιστη, στο πατρικο μου, για μουσικη-ταινιες[-PRO],οποτε ημουν προιδεασμενος για το τι χρειαζομαι....

 

[Και ΠΑΝΩ απ'ολα ενα καλωδιο προεκτασης USB,και ενα HUB με αρκετες θυρες κατω απο τον καναπε....ΜΑΚΡΙΑ απο τα ασυρματα..... :P ]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ολόκληρα λεπτά για να φορτώσει την τεράστια φωτογραφία του χώρου σου stavrakas92.

Όχι απλά ωραίο τέλειο!!!

Βέβαια δεν μπορώ να καταλάβω πως πληκτρολογής και κλικάρεις χωρίς να καμπουριάζεις. :-) (αυτό δεν αναιρεί την ωραιότητα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ολόκληρα λεπτά για να φορτώσει την τεράστια φωτογραφία του χώρου σου stavrakas92.

Όχι απλά ωραίο τέλειο!!!

Βέβαια δεν μπορώ να καταλάβω πως πληκτρολογής και κλικάρεις χωρίς να καμπουριάζεις. :-) (αυτό δεν αναιρεί την ωραιότητα)

 

 

Ξαπλωμενος........... ;)

 

Βεβαια στα παιχνιδια ,εχεις δικιο, μαλλον θαχω προβλημα....

 

(Ισως αν παρω κανα σκληρο mousepad και εχω το πληκτρολογιο στα ποδια μου και το ποντικι δεξια μου στον καναπε........)

 

[Δεν κατεβασα την αναλυση γιατι νομιζα το κανει αυτοματα ο host....]

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...