Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατω αριστερα το ντουλαπακι τι εχει μεσα? :rolleyes:

 

το psu και επειδη το προηγουμενο εσκασε στη κυριολεξια απο τη ζεστη του εβαλα και ανεμιστηρα;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το psu και επειδη το προηγουμενο εσκασε στη κυριολεξια απο τη ζεστη του εβαλα και ανεμιστηρα;)

 

Ποιανού το τροφοδοτικό, ρε άνθρωπα;;; Του κουτιού που είναι στα δεξιά;;; :whistle:

Και τα καλώδιά σου, πού τα τακτοποίησες; Πολύ καλή δουλειά!

Και το ρολόι εκεί στα δεξιά, ωραίο φαίνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ποιανού το τροφοδοτικό, ρε άνθρωπα;;; Του κουτιού που είναι στα δεξιά;;; :whistle:

Και τα καλώδιά σου, πού τα τακτοποίησες; Πολύ καλή δουλειά!

Και το ρολόι εκεί στα δεξιά, ωραίο φαίνεται.

 

Των leds μάλλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν παίζει να έχω δει ξανά τόσο μαζεμένο γραφείο.

Η dell μου φένεται μικρή τελικά =ρ

 

Η αλήθεια είναι ό,τι επειδή το γραφείο είναι 160cm, αρκετά μεγάλο δλδ, στη φώτο φαίνεται λίγο μικρή, αλλά δεν είναι. Όσο για το γραφείο, μη σου πω ό,τι είναι και λίγο ακατάστατο. Έχει αχρηστα μπιχλιμπίδια πάνω στο πολυμηχάνημα:-D

 

Φίλε @Catalyst το τροχήλατο απο που το πήρες γιατί κάτι τέτοιο ψάχνω για το κουτί μου. :-)

 

Το έιχα πάρει απο ΝΕΟΣΕΤ πριν 4 χρόνια όταν πέρασα φοιτητής. Το είχε με ένα γραφείο σε φοιτητικό πακέτο αλλά πήρα μόνο το τροχήλατο και το γραφείο από αλλού.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Το έιχα πάρει απο ΝΕΟΣΕΤ πριν 4 χρόνια όταν πέρασα φοιτητής. Το είχε με ένα γραφείο σε φοιτητικό πακέτο αλλά πήρα μόνο το τροχήλατο και το γραφείο από αλλού.

 

Ωραία υπάρχει NEOSET κοντά στο σπίτι μου. Ελπίζω και γω να μπορώ να το πάρω χώρια απο το Γραφείο. Βασικά θέλω να βάλω το Obsidian πάνω και το δικό σου όπως το βλέπω έχει βάθος και πρέπει να το χωράει. Σε ευχαριστώ φίλε. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...