Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε φίλε βλέπω στην 3η φώτο πως έχεις τον πύργο δίπλα στο καλοριφέρ, λίγο ανθυγιεινό για τον υπολογιστή εκτός αν το έχεις εκτός λειτουργίας :P

 

Και έχω την ίδια απορία με τον αλέξη

edit: μόλις λύθηκε η απορία μου :P

 

Ναι το έχω κλειστό για αυτό ακριβώς τον λόγο, εκεί ταίριαζε να μπει ο πύργος και είχε καλοριφέρ! :P

 

Το woofer το έχω συνδέσει με τον ενισχυτή και τα ηχεία τα πάνω (ψηλά!) ουσιαστικά 2.1. Τα yamaha τα έχω για καμία ταινιούλα με dts κτλ.

 

Αφήστε μέχρι να συμμαζέψω καλόδεια ηχείων, ενισχυτές, dreambox και όλα τα σχετικά πέθανα... (!!!! Για το wallpaper όσοι ενδιαφέρονται ας googlaρουν misa campo..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακούω παρατηρήσεις κ σχόλια!

 

Πες μου μόνο πότε μπούκαρες σπίτι μου και μου πήρες καρέκλα, οθόνη, πληκτρολόγιο ΚΑΙ wallpaper!!!!Misa Campo ftw παρεπιπτώντος!!!:devil:

Ανεβάζω φώτο μόλις πάω σπίτι....Αν είναι τα πράγματα ακόμα εκεί..........:lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες μου μόνο πότε μπούκαρες σπίτι μου και μου πήρες καρέκλα, οθόνη, πληκτρολόγιο ΚΑΙ wallpaper!!!!Misa Campo ftw παρεπιπτώντος!!!:devil:

Ανεβάζω φώτο μόλις πάω σπίτι....Αν είναι τα πράγματα ακόμα εκεί..........:lol:

 

Χαχαχαχα περιμένω να δω τι θα βρεις!! Το wallpaper δυσκολεύτηκα να πάρω το είχες πιο ασφαλισμένο από όλα!! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

παρτε κ δυο από μενα, η πρώτη ειναι με την οθόνη σε πιο νορμάλ ρυθμούς γυρισμένη προς την καρέκλα:

 

CIMG2753.jpg

 

κ η δεύτερη σε πιο σάπισμα φάση με την οθονη προς τον καναπέ (με την Tv απέναντι απο τον καναπέ πάντα):

 

CIMG2755.jpg

 

(ο οθόνη μπορεί να ειναι μικρή αλλα θέλω οπως κ δοιποτε η νεα 20-22αρα να έχει vesa-mount ωστε να συνέχιση η όλη φάση με τον βραχίονα!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σετακι απο τα Lidl Ftw!

Εκανα και εγω καποια Updates ανεβαζω σε λιγο

 

---------- Προσθήκη στις 13:15 ---------- Προηγούμενο μήνυμα στις 12:04 ----------

 

camerazoom2010022411321.th.jpg

Με το που σηκωνομαι ή για να βλεπω ταινιες μπροστα στο κρεβατι ειναι οτι πρεπει

20100224114826.th.jpg

Η διαφορα της SAMSUNG SYNCMASTER 2494LW με την ταπεινη πλεον LG L226W PQ κατι ειναι εμφανης

 

20100224114731.th.jpg

Κλασσικο καλωδιομανι..:-D

20100224114657.th.jpg

 

Τιμονακι απο το GetItNow πιο μικρο απο οτι περιμενα αλλα δεν βαριεσαι...

 

Επειδη εχω καιρο να δω φωτο απο κωλοχαρτο ελεγα να βαλω στο πλανο ενα ρολο κουζινας αλλα το ξεχασα γαμωτο....:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να ευχαριστηθω με δουλευεις :-D

Για 20€ μια χαρα ειναι παντως.

Μπαινει και σε Wii Ps3 κλπ οποτε απο το τιποτα..

Εν το μεταξυ ελεγε και Force Feedback χαρηκα και εγω νομιζοντας οτι θα ηταν σαν το Sega Rally για να κανω γυμναστικη παραλληλα αλλα εχει μονο ενα ελλατηριο επαναφορας..:-(

 

BTW δεν εχω βαλει Cathodes στο Pc μια καρτα DVB-T ειναι και ειχε αυτη την τσαχπινια χωρις να το ξερω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...