Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

entos/sato 100 euro, πρόπερσι το πήρα δεν ξερω αν το εχουν ακομα. ειναι γαματο by the way

 

δυστυχώς δεν το βλέπω στο site τους....

νομίζω θα με βολευε παρα πολύ....

Αν εχει δει κανεις κατι παρομοιο σε καποιο μαγαζί ας μας το πει..................

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το καινούργιο μου cribaki (under costruction) μακρυά από UK πια χωρίς αυτές τις ηλίθιες μοκέτες και 4 το πρωί να έχεις ανοικτό περίπτερο για τσιγάρα, ελλάς :-D !!!

 

1256407291_1_FT1967_img_0282.jpg

1256407291_1_FT1967_img_0283.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει στην ικεα ένα ίδιο (αλλά σε λίγο πιο σκούρο χρώμα και σε λευκό) κοντά στα 120. Όνομα, κωδικούς και ιστορίες δεν θυμάμαι τώρα να σου πω. Θα σου τα ποστάρω αύριο μόλις πάω δουλειά. ^^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει στην ικεα ένα ίδιο (αλλά σε λίγο πιο σκούρο χρώμα και σε λευκό) κοντά στα 120. Όνομα, κωδικούς και ιστορίες δεν θυμάμαι τώρα να σου πω. Θα σου τα ποστάρω αύριο μόλις πάω δουλειά. ^^

 

Εάν εννοείς το γραφείο τότε IKEA λίγο ακριβό θα είναι, εγώ το έκανα μονος μου με 50 euro ;)

 

Τη βρίσκεις με νεκροκεφαλές βλέπω.

Καλή φάση. Η 17αρα SyncMaster τι χρήση έχει;

 

Ye Skulls!

3 monitor για τον bro μου όταν έρχεται για "λανακι" ;)

 

Ο μικτής είναι παλιός δυστυχώς :(

 

img0285gk.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πουυφ....χαλασε η ψηφιακη μου και δεν μπορω να ανεβασω τα "updates" μου στο δικο μου... να τραβιξω με τα 2 ΑΘΛΙΑ megapixel του κιν μου ή να περιμενω να μου πουν απο το service τι και πως ? :P

 

alexzzz ωραιο, και μεγεια την οθονη... και αμα δεν εχει σκονη ρε παιδι μου ΔΕ ΛΕΕΙ...μα πες μου πως θα μαζευεις καθε μερα τη σκονη πανω απο την οθονη με το δακτυλο αν δεν πεφτει απο αλλου?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

alexzzz ωραιο, και μεγεια την οθονη... και αμα δεν εχει σκονη ρε παιδι μου ΔΕ ΛΕΕΙ...μα πες μου πως θα μαζευεις καθε μερα τη σκονη πανω απο την οθονη με το δακτυλο αν δεν πεφτει απο αλλου?

 

ετς... ετς....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Γεια σας και απο μενα....Βλεπω πολλα ταχτοποιημενα γραφεια και δεν μ'αρεσει...Παρτε μια γευση και απο το δικο μου μετα απο 11 ωρες moddαρισματος.......Τα pc ειναι διασκορπισμενα σε ολομ το δωματιο και εγω τρωω μπιφτεκια....Τι να κανω ...πεινασα.......

t1266092_eikona-001.jpg t1266093_eikona-005.jpg t1266094_eikona-006.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας και απο μενα....Βλεπω πολλα ταχτοποιημενα γραφεια και δεν μ'αρεσει...Παρτε μια γευση και απο το δικο μου μετα απο 11 ωρες moddαρισματος.......Τα pc ειναι διασκορπισμενα σε ολομ το δωματιο και εγω τρωω μπιφτεκια....Τι να κανω ...πεινασα.......

t1266092_eikona-001.jpg t1266093_eikona-005.jpg t1266094_eikona-006.jpg

 

Νομιζω πως ειναι λιγο ακαταστατο το δωματιο..! χωρο για να κοιμηθεις εχεις ή κοιμασαι πανω σε καμια μητρικη?:X

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω πως ειναι λιγο ακαταστατο το δωματιο..! χωρο για να κοιμηθεις εχεις ή κοιμασαι πανω σε καμια μητρικη?:X

 

χαχαχαχ.....Εννοειται οτι μετα απο αυτο το μπαχαλο καθαρισα....Μου πηρε αλλεσ 2 ωρες να συμμαζεψω βεβαια αλλα τι να κανουμε.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και το δικό μου γραφειάκι με το κλασσικό κωλόχαρτο να έχει την τιμιτική θέση, και τον holborn πάντα σε ετοιμότητα, γιατί όπως και να το κάνουμε online gaming χωρίς holborn και καφέ δεν πάει...:)

 

DSC00684.jpg

 

DSC00685.jpg

 

DSC00683.jpg

 

DSC00686.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...