Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γιατι, το κεντρικο ειναι καλυτερο ?! :P

Nice παντως... Αν επιανες και τα καλωδιακια κατω απο το γραφειο να μη φαινοντε... :-)

Την έπαθα επειδή μέτρησα απο το πάτωμα προς τα πάνω στον τοίχο και βιάστηκα να κάνω τις τρύπες και τελικά το πάτωμα είναι στραβό:cry:.

Η φωτογραφία είναι optical illusion αύριο θα τραβίξω άλλη να δεις οτι δεν είναι τόσο τραγικά τα πράγματα :P.

Με τα καλώδια δυστυχώς δε γίνεται τίποτα γιατί είναι πάρα πολλά και ακολουθούν διαφορετική διαδρομή απο ένα σημείο και μετά..Πως ακριβώς το εννοείς να τα πιάσω κάτω από το γραφείο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε koumos, είσαι ευχαριστημένος από την οθόνη; Δεν έχω καταφέρει ακόμη να την καλιμπράρω σωστά, όλα τα χρώματα δεν αποδίδονται τέλεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω καταφέρει ακόμη να την καλιμπράρω σωστά, όλα τα χρώματα δεν αποδίδονται τέλεια.

 

Τι εννοείς δεν αποδίσονται σωστά? Την ίδια έχω και έπαιξα αρκετές ώρες με τις ρυθμίσεις για να φτάσω στο επιθυμητό αποτέλεσμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εννοείς δεν αποδίσονται σωστά? Την ίδια έχω και έπαιξα αρκετές ώρες με τις ρυθμίσεις για να φτάσω στο επιθυμητό αποτέλεσμα...

 

Το κόκκινο παραείναι κόκκινο. Μετά από αρκετές προσπάθειες κάτι ψιλοκατάφερα, αλλά και πάλι τα πράγματα δεν είναι τέλεια.

Πρώτη φορά μου συμβαίνει αυτό με μόνιτορ, να μην αποδίδει ανεκτά out of the box.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Ρε koumos, είσαι ευχαριστημένος από την οθόνη; Δεν έχω καταφέρει ακόμη να την καλιμπράρω σωστά, όλα τα χρώματα δεν αποδίδονται τέλεια.

 

τέλεια δεν πρόκειται να φαίνονται ακόμα και αν φέρεις τον "παγκόσμιο πρωταθλητή" του calibrarίσματος :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε koumos, είσαι ευχαριστημένος από την οθόνη; Δεν έχω καταφέρει ακόμη να την καλιμπράρω σωστά, όλα τα χρώματα δεν αποδίδονται τέλεια.

 

Δεν ξερω ρε παιδια, να πω την αληθεια τα χρωματα μια χαρα μου φαινονται εμενα. Ενταξει δεν εχω και το ματι του ειδικου για να προσεχω την παραμικρη λεπτομερεια. Παντως οταν τρεχω το photoshop μου πεταει ενα μυνηματακι οτι το calibration της οθονης μου δεν ειναι σωστο αλλα δεν ξερω τι να κανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό θα πει πατέντα!Πως δεν κρέμασε το κουτί κάτω από το aircodition κάπως;:lol:

 

Σοβαρά όποιος το έκανε αν είναι μέλος του insomnia να το πεί.Τέτοια πράγματα πρέπει να βραβεύονται.Να φτιάξουμε ένα βραβείο καλύτερης πατέντας με voting.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...