Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

lol το τι δούλεμα έχω φάει κατά καιρούς για το κωλόχαρτο αλλά δε υπάρχει περίπτωση να το αποχωριστώ. ένα ποτήρι να χυθεί, ή να θες να φταρνιστείς που να τρέχεις στο μπάνιο για βεντέξ ή χαρτί.. έχω ένα μόνιμα εκεί :o

 

η ροζ παντόφλα είναι τεράστια κ πολύ αναπαυτική :lol:

 

το grand theft autoIV είναι διακοσμητικό (εδώ και κάνα 6μηνο) καθότι κανένα από τα pc-λαπτοπ δεν το σηκώνει....... (ενώ υποτίθεται ότι το λαπτοπ πληρεί τις προδιαγραφές..μάλλον δεν το είχα ψάξει κ πολύ καλά..) παίζει για 1 λεπτό κ μετά γίνονται όλα γκρι (μάλλον λόγο κάρτας γραφικών?..) offtopic lol:mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

gs20309 τη βαση για τα ποδια τι τη θες? το ups δεν σου φτανει? ειναι και ζεστο κιολας :P εγω αυο χρησημοποιω χροοονια τωρα :P

 

lol πότε να προλάβω? ... το χειμώνα πάει συνέχεια το γατόνι μου και θρονιάζεται από το πρωί μέχρι το βράδυ... (η φωτό είναι από το παλίο ups που μας άφησε χρόνους..lol) έχω την υποψία ότι στο καινούργιο βέβαια λόγο ανεμιστήρακιου δεν πάει τόσο συχνά..βέβαια δεν έχουν αρχίσει τα κρύα ακόμη..είδωμεν! ...

post-78787-129063030909_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

gs20309 τη βαση για τα ποδια τι τη θες? το ups δεν σου φτανει? ειναι και ζεστο κιολας :P εγω αυτο χρησημοποιω χροοονια τωρα :P

 

Εγω απο τοτε που πηρα τα z5500 βρηκα την υγεια μου.. :-D

Τετοιο σκαμπο για τα ποδια (woofer), δυσκολο να βρεις αλλου.. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό είναι κ το δικό μου (μπάχαλο) γραφείο...

καθότι κορίτσι, ρόζ εξωτερικός σκληρός :P :lol:

η μία είναι σε φάση καθαριότητας και η άλλη σε φάση αιχμής!B)

 

Όποιος πει τίποτα για την κατάσταση στο δικό μου γραφείο θα τον πάρει και θα τον σηκώσει.:Ρ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω απο τοτε που πηρα τα z5500 βρηκα την υγεια μου.. :-D

Τετοιο σκαμπο για τα ποδια (woofer), δυσκολο να βρεις αλλου.. :lol:

εσενα ειναι για το καλοκαιρι που φυσαει απο την τρυπα του bass reflex και σε δροσιζει...εδω λεμε για ζεσταα:P (σε περιπτοση που ειναι κλειστα οκ μας κανουν :P)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω κάτι offtopic για το woofer, υπάρχει τρόπος να μην παίζει? δηλαδή να παίζουν μόνο τα ηχειάκια γιατί κάνει πολύ θόρυβο το ριμάδι και κάτι φορές λυπάμαι τους από κάτω.. το έχω στο ελάχιστο αλλά κ πάλι κάνει σαματα..:P

 

εντομεταξύ τώρα που το σκέφτομαι ούτε κ το υποπόδιο χρησιμοποιώ γιατί συνήθως στην καρέκλα κάθομαι σαν γκουρού λολ (δεν ξέρω πως αλλιώς λέγεται) ..:whistle:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να ρωτήσω κάτι offtopic για το woofer, υπάρχει τρόπος να μην παίζει? δηλαδή να παίζουν μόνο τα ηχειάκια γιατί κάνει πολύ θόρυβο το ριμάδι και κάτι φορές λυπάμαι τους από κάτω.. το έχω στο ελάχιστο αλλά κ πάλι κάνει σαματα..:P

 

εντομεταξύ τώρα που το σκέφτομαι ούτε κ το υποπόδιο χρησιμοποιώ γιατί συνήθως στην καρέκλα κάθομαι σαν γκουρού λολ (δεν ξέρω πως αλλιώς λέγεται) ..:whistle:

 

Από πίσω δεν γίνεται να το κλείσεις το woofer;;

Λογικά κάτι θα έχει κανά διακόπτη κ.λ.π....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι βέβαια, €30 και τα δύο από μαγαζί της συμφοράς στη Θεσσαλονίκη!..

Παρόλα αυτά ταιριάζουν άψογα, αλλά δεν έλειψαν και οι μαϊμουδιές-κόψιμο καλώδια, πέρασμα μέσα από τον σωλήνα, ξανακόλλημα κτλ κτλ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θέλω σχόλια για το ύψος του δεξί δορυφόρου.(Αν και δεν είναι όση φαίνεται η διαφορά).

 

Γιατι, το κεντρικο ειναι καλυτερο ?! :P

Nice παντως... Αν επιανες και τα καλωδιακια κατω απο το γραφειο να μη φαινοντε... :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...