Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 μήνες μετά...

Και το δικό μου σεταπακι σε έναν χώρο στο σαλόνι καθώς όλοι οι άλλοι έχουν καταληφθεί από τις γυναίκες του σπιτιού 🤣 για εμένα λειτουργεί και είναι το ησυχαστηριο μου! Τα πόδια χωράμε κανονικά σε όσους αναρωτιουνται καθώς είναι όλα μετρημένα και ούτως ή άλλως παίζω με ασύρματο χειριστήριο καθώς προέρχομαι από πολλά χρόνια χρήσης κονσολών 

Screenshot_20230818_092619_Gallery.jpg

  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Guys μια γνώμη για το νέο μου PC; Θα ακολουθήσει και φώτο από το γραφείο. Είμαι σε φάση ανακαίνισης 

image.jpeg.ab774ab4cd61d6af2ef7f63e266533a4.jpeg

CPU Intel® Core™ i7-13700K 
Motherboard ASUS ROG STRIX Z790-H GAMING WIFI 
Ram Corsair Vengeance 32GB DDR5 RAM (2x16GB) Ταχύτητα 6000 
GPU Gigabyte GeForce RTX 4060 Ti 8GB GDDR6 Eagle (θα πάρω άλλη σύντομα)
PSU Be Quiet Straight Power 11 850W  Full Modular 80 Plus Platinum
Case Be Quiet Pure Base 500DX Gaming Midi Tower Black RGB
SSD Samsung 980 Pro SSD 2TB M.2 NVMe PCI Express 4.0
Cooler Noctua NH-U12A chromax.black (σιχαίνομαι-φοβάμαι τις υδροψύξεις)
Case Fans Noctua NF-A14 chromax.black.swap Case Fan 140mm με Σύνδεση 4-Pin PWM x 2 (θα βάλω άλλα 2)
  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 μήνες μετά...

Καλησπερα παρεα! τα καλωδια πως τα τακτοποιουμε κατω απο το γραφειο? καποτε ειχα δει καποιο σαν καλαθι που χρησιμοποιυσαν πολλα παιδια? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλησπέρα σε όλους παιδιά!
Σήμερα παρέλαβα το Star Wars wallpaper πλαστικό τραπεζομάντιλο και το παλιό μου γραφείο αναγεννήθηκε!

LILwHkC.jpg


aun0zzr.jpg

Επεξ/σία από MrGalaxy
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Zergoulini είπε

Καλησπέρα παιδιά! 

IMG_20231209_112953_copy_1530x1530.jpg

IMG_20231209_113016_copy_1530x1530.jpg

IMG_20231209_113029_copy_1530x1530.jpg

Καλημέρα φίλε μου, 2 ερωτήσεις έχω, πιο είναι το keyboard σου και αν μπορείς να δώσεις πληροφορίες για την οθονιτσα που έχεις στο pc σου και σου βγάζει πληροφορίες γτ ψάχνομαι και εγώ να το κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, kjtzemis είπε

Καλημέρα φίλε μου, 2 ερωτήσεις έχω, πιο είναι το keyboard σου και αν μπορείς να δώσεις πληροφορίες για την οθονιτσα που έχεις στο pc σου και σου βγάζει πληροφορίες γτ ψάχνομαι και εγώ να το κάνω.

Καλησπερα φιλε μου. Η οθονη ειναι αυτη:

3.5 / 5 Inch IPS Type-C Secondary Screen Mini Computer USB Display CPU GPU RAM HDD Monitor with Holder Metal Case No Use AIDA64 - AliExpress

Απλα οι 5 ιντσες να παρεις γιατι εχει πολλες περισσοτερες επιλογες και σενσορες. Επισης σου δινει δυνατοτητα να παιζει και  loop backgroud video (μονο στις 5 ιντσες)

Το πληκτρολογιο ειναι το Rog Asus Azoth gasket mount.  Ειχα πολλα πληκτρολογια στη ζωη μου, αυτο ειναι το καλυτερο απο οτι ειχα ποτε. Ειναι gasket mount και ταυτοχρονα ειναι και χαμηλο. Τα κλασσικα Gasket mount ειναι πολυ ψηλα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Zergoulini είπε

Καλησπερα φιλε μου. Η οθονη ειναι αυτη:

3.5 / 5 Inch IPS Type-C Secondary Screen Mini Computer USB Display CPU GPU RAM HDD Monitor with Holder Metal Case No Use AIDA64 - AliExpress

Απλα οι 5 ιντσες να παρεις γιατι εχει πολλες περισσοτερες επιλογες και σενσορες. Επισης σου δινει δυνατοτητα να παιζει και  loop backgroud video (μονο στις 5 ιντσες)

Το πληκτρολογιο ειναι το Rog Asus Azoth gasket mount.  Ειχα πολλα πληκτρολογια στη ζωη μου, αυτο ειναι το καλυτερο απο οτι ειχα ποτε. Ειναι gasket mount και ταυτοχρονα ειναι και χαμηλο. Τα κλασσικα Gasket mount ειναι πολυ ψηλα. 

οι πληροφοριες που σου δειχνει ειναι κομπλε ή εχουν απόκλιση?εσυ τις 5 ιντσες εχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...