Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

8 ώρες πριν, Nero55 είπε

Να και το δικο μου, συντομα με pc

78425682_1001949340158885_5383129657379913728_n.jpg.f05c1b6af7cbc54da0acc0f124d4923a.jpg

Πολύ όμορφο setup. Έχω το μικρό αδερφάκι της οθόνης σου (LG 25UM58-P) και ομολογώ την ζηλεύω λίγο την 29αρα! :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 21/11/2019 στις 6:09 ΜΜ, Skrez1982 είπε

Προφανώς θα χρειαστεί σύνδεση με καλάι ?Ναι αυτό κατάλαβα και εγώ τώρα που το έψαχνα λίγο. Αυτό θα κάνω. Θα πάρω ένα για το γραφείο και ένα για την οθόνη ξέχωρα. Για μέσα στο κουτί μου άρεσε το neon της phanteks που έχει βάλει ο @Acmilangr2

Στις 21/11/2019 στις 6:07 ΜΜ, 29gk είπε

Στο controller θα ειναι παντα συνδεδεμενη μια ταινια. Εαν τωρα εσυ θελεις 3 κομματια για να τα βαλεις σε διαφορετικα σημεια, απομακρυσμενα μεταξυ τους, η ταινια μεν κοβεται αλλα τα κομματια θα πρεπει να συνδεονται σε αλυσιδα μεταξυ τους με καλωδιο. Κατι και δυσκολο για πολλους, ενδεχομενως ασχημο αισθητικα και ταλαιπωρια. Για καλυτερα θα προτεινα να αγοραζες διαφορετικα προιοντα το καθε ενα για αλλο σημειο. Πχ ενα με συνδεση usb για να μπει την tv, αλλο για το γραφειο, αλλο για τη βιβλιοθηκη κτλ.

Το καλωδιο με το οποιο μπορεις να συνδεσεις τις λεντοταινιες μεταξυ τους ποιο ειναι?(ενα λινκ,ονομα, κατι)

 

Στις 22/11/2019 στις 1:55 ΠΜ, ThReSh είπε

Offtopic much? 😛

Not so much, οι ερωτησεις ειναι αμεσα ή εμμεσα σχολιο για τα build που βλεπουμε,οχι?

Επεξ/σία από Nero55
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενα απλο καλωδιο με συρμα εσωτερικα και προστατευτικη επενδυση εξωτερικα. Ενα κοινο καλωδιο για ηχεια για παραδειγμα, αυτο με το κοκκινο-μαυρο. Ρωτα ομως καλυτερα σε ενα καταστημα με ηλεκτρονικα ειδη κι ανταλλακτικα για να σε βοηθησουν και να σου δωσουν και το καταλληλο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι πάει να γίνει. Δεν έχω πολύ χρόνο αλλά το δουλεύω το στήσιμο. 
 

θα βάλω και ένα κουτί κάτω από το γραφείο Με Ι7 4790 32gb ram 750TI με μια γεύση λινουξ. Δεν έχω αποφασίσει ακόμα 

95B2D324-30F9-492A-A8D2-0B3CEBB48199.jpeg

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, tsofras είπε

Ωραίο και καθαρό

Αλλά γιατί κάθεσαι στην άκρη και όχι στην μέση αν επιτρέπεται?

Να σου πω την αλήθεια δεν το έχω σκεφτεί, έτσι το είχα εξαρχής και το έχω συνηθίσει .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 λεπτά πριν, Nero55 είπε

πολύ όμορφο και με χαρακτήρα, η καρέκλα ποια είναι,είναι βολική?

cougar armor s, καλή είναι, είναι πολύ γερή το κυριότερο!

Την έχω πάνω από χρόνο κι είναι σαν καινούρια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...