Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 ώρες πριν, glight είπε

Ορίστε και η κυρία από εμένα

imageproxy.php?img=&key=1845fd3b90269583IMG_20191110_181030.jpg.2dd6c16e0a74a5e28ae56c2b0cff8ed1.jpg

Ε δεν είμαστε καλά. Τι φάτσα είναι αυτή ρε φίλε. Προτείνω να ανοίξουμε ένα νήμα με φωτο από τα κατοικίδια μας και τα  pc 😅

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Χαιρετώ κι εγώ με τα δικά μου ζιζάνια! 

Και τα δύο στη θέση τους!

Θα ανέβει και καλύτερη φώτο μόλις έρθει σπίτι η γυναίκα που έχει καλύτερο κινητό! 😂

4 ώρες πριν, Skrez1982 είπε

Ε δεν είμαστε καλά. Τι φάτσα είναι αυτή ρε φίλε. Προτείνω να ανοίξουμε ένα νήμα με φωτο από τα κατοικίδια μας και τα  pc 😅

Εννοείται πρέπει, αν δεν έχει γίνει ήδη!

76717587_824625094657327_1736487661826211840_n.jpg.75f9dca076f4356cb1688de252528313.jpg

 

  • Like 11
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, Shibbu είπε

Χαιρετώ κι εγώ με τα δικά μου ζιζάνια! 

Και τα δύο στη θέση τους!

Θα ανέβει και καλύτερη φώτο μόλις έρθει σπίτι η γυναίκα που έχει καλύτερο κινητό! 😂

Εννοείται πρέπει, αν δεν έχει γίνει ήδη!

76717587_824625094657327_1736487661826211840_n.jpg.75f9dca076f4356cb1688de252528313.jpg

Τι πανέμορφες γάτες!!

Επεξ/σία από andreas84gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να μαι κι εγώ με τις δυό γατούλες μου (τα 3 σκυλιά μου είναι πιο πέρα :P)

@Skrez1982 ίδιο κουτί έχουμε,διαφορετικές οι γάτες βέβαια χαχα

 IMG-20191120-183807.jpg

IMG-20191120-184008-1.jpg

Επεξ/σία από mcrae13
  • Like 14
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.skroutz.gr/s/19361410/Ταινία-Led-Σετ-με-Τηλεχειριστήριο-High-Power-5050-12V-RGB-5m.html για να βάλω κάτι τέτοιο πίσω από το γραφείο και την οθόνη , πως μπορώ να το κάνω ρε παιδιά? Κόβεται στο μήκος που θες και το βάζεις ? Μπορώ να κόψω δηλαδή τρία κομμάτια και να τα συνδέσω στο κοντρολερ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα στην παρεα,ειναι ωρα και εγω να πεταξω το αρχαιο γραφειο που εχω.

Σκεφτομαι να αγορασω αυτο απο τον dromea,θα ηθελα την γνωμη σας.

https://www.dromeas.gr/προϊοντα/γραφεια/εργασίας/altis/

ALTIS-L-7.jpg

ALTIS-N-01.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 λεπτά πριν, maklovin1979 είπε

καλησπερα στην παρεα,ειναι ωρα και εγω να πεταξω το αρχαιο γραφειο που εχω.

Σκεφτομαι να αγορασω αυτο απο τον dromea,θα ηθελα την γνωμη σας.

https://www.dromeas.gr/προϊοντα/γραφεια/εργασίας/altis/

ALTIS-L-7.jpg

ALTIS-N-01.jpg

Ωραίο γραφείο είναι. Νομίζω το σημαντικό είναι να ταιριάζει με το χώρο που θα μπει. Ο δρομέας βγάζει γενικά καλά γραφεία.  Επίσης έχεις δυνατότητα να διαλέξεις σε γκάμα χρωμάτων και την τάβλα και τα ποδαρικα. Τι χρώματα έχεις στον χώρο που θα μπει ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, maklovin1979 είπε

καλησπερα,στον χωρο που θα μπει υπαρχει το χρωμα δρυς σε επιπλα και εσωτρικες πορτες,οποτε λεω να γινει σε δρυς με σκουρα τα ποδια.

Προτείνω όταν πας να το παραγγείλεις ή να το πάρεις, να έχεις αν γίνεται ένα δείγμα από τα δικά σου έπιπλα δρυς και ν το ταιριάξεις εκεί ακριβώς. Πολλές φορές υπάρχουν διάφορες αποχρώσεις δρυς .  Μια χαρά θα είναι. Οι τοίχοι σου σε τι χρώματα είναι ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

θα το παραγγειλω,σε χρωμα μπεζ ειναι ο τοιχος,πιστευω να ειναι μια χαρα,φενεται κ μοντερνο και καλη κατασκευη,θελω να βαλω το pc επανω.

Επεξ/σία από maklovin1979
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Skrez1982 είπε

https://www.skroutz.gr/s/19361410/Ταινία-Led-Σετ-με-Τηλεχειριστήριο-High-Power-5050-12V-RGB-5m.html για να βάλω κάτι τέτοιο πίσω από το γραφείο και την οθόνη , πως μπορώ να το κάνω ρε παιδιά? Κόβεται στο μήκος που θες και το βάζεις ? Μπορώ να κόψω δηλαδή τρία κομμάτια και να τα συνδέσω στο κοντρολερ ?

Στο controller θα ειναι παντα συνδεδεμενη μια ταινια. Εαν τωρα εσυ θελεις 3 κομματια για να τα βαλεις σε διαφορετικα σημεια, απομακρυσμενα μεταξυ τους, η ταινια μεν κοβεται αλλα τα κομματια θα πρεπει να συνδεονται σε αλυσιδα μεταξυ τους με καλωδιο. Κατι και δυσκολο για πολλους, ενδεχομενως ασχημο αισθητικα και ταλαιπωρια. Για καλυτερα θα προτεινα να αγοραζες διαφορετικα προιοντα το καθε ενα για αλλο σημειο. Πχ ενα με συνδεση usb για να μπει την tv, αλλο για το γραφειο, αλλο για τη βιβλιοθηκη κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 λεπτά πριν, 29gk είπε

Στο controller θα ειναι παντα συνδεδεμενη μια ταινια. Εαν τωρα εσυ θελεις 3 κομματια για να τα βαλεις σε διαφορετικα σημεια, απομακρυσμενα μεταξυ τους, η ταινια μεν κοβεται αλλα τα κομματια θα πρεπει να συνδεονται σε αλυσιδα μεταξυ τους με καλωδιο. Κατι και δυσκολο για πολλους, ενδεχομενως ασχημο αισθητικα και ταλαιπωρια. Για καλυτερα θα προτεινα να αγοραζες διαφορετικα προιοντα το καθε ενα για αλλο σημειο. Πχ ενα με συνδεση usb για να μπει την tv, αλλο για το γραφειο, αλλο για τη βιβλιοθηκη κτλ.

Προφανώς θα χρειαστεί σύνδεση με καλάι ?Ναι αυτό κατάλαβα και εγώ τώρα που το έψαχνα λίγο. Αυτό θα κάνω. Θα πάρω ένα για το γραφείο και ένα για την οθόνη ξέχωρα. Για μέσα στο κουτί μου άρεσε το neon της phanteks που έχει βάλει ο @Acmilangr2

Επεξ/σία από Skrez1982
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...