Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραίο θέμα :-)

 

Το "πριν" (κάνα χρόνο πριν)

 

http://img411.imageshack.us/img411/4631/dsc00364tud.jpg

 

και το "μετά", δλδ τώρα... Η ακαταστασία οφείλεται στην εξεταστική (και ας κ***βαράω στο ινσόμνια επί του παρόντος λολ)

 

http://img79.imageshack.us/img79/3356/dsc00848s.jpg

 

 

το ξέρω ότι βγαίνω λίγο οφτοπικ αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας για ρύθμιση φωτεινότητας/αντιθεσης στο μόνιτόρ μου, καθώς όπως βλέπετε πρόκειται για tv και όχι μόνιτορ... Με ενδιαφέρει η οικονομία στη κατανάλωση. Ενδεικτικά, σε σχέση με τον Μακ, η οθόνη είναι ιδιαίτερα φωτεινή και αναγκαστικά την δουλεύω σε φωτεινότητα 30% / αντίθεση 5% ή φωτεινότητα 15%/αντίθεση 30% (εκτός από την αναπαραγωγή βίντεο και όταν δουλεύω τα adobe). Ποιά ρύθμιση εκ των δύο είναι άραγε πιο οικο/-νομική/-λογική? Merci beaucoup :P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

το ξέρω ότι βγαίνω λίγο οφτοπικ αλλά θα ήθελα τη γνώμη σας για ρύθμιση φωτεινότητας/αντιθεσης στο μόνιτόρ μου, καθώς όπως βλέπετε πρόκειται για tv και όχι μόνιτορ... Με ενδιαφέρει η οικονομία στη κατανάλωση. Ενδεικτικά, σε σχέση με τον Μακ, η οθόνη είναι ιδιαίτερα φωτεινή και αναγκαστικά την δουλεύω σε φωτεινότητα 30% / αντίθεση 5% ή φωτεινότητα 15%/αντίθεση 30% (εκτός από την αναπαραγωγή βίντεο και όταν δουλεύω τα adobe). Ποιά ρύθμιση εκ των δύο είναι άραγε πιο οικο/-νομική/-λογική? Merci beaucoup :P

 

 

Καλα εγω πίστευα οτι καποιος θα το ρώταγε για τα ματια του αλλα για το χρήμα :-( σκρουτζζζζζζζζ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα εγω πίστευα οτι καποιος θα το ρώταγε για τα ματια του αλλα για το χρήμα :-( σκρουτζζζζζζζζ

 

 

Για κάθε 18 kWh που εξοικονομείς, σώζεις ένα δέντρο...:P

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

p6131384.th.jpg

 

 

Είπα να ανεβάσω και εγώ μια φωτογραφία μετά το εβδομαδιαίο καθάρισμα και το καινούριο πληκτρολόγιο-δώρο.

 

Την ιδια κάμερα,το ιδιο τασακι,τα ιδια φιλτράκια το ιδιο καλαμάκι και μαλλον την ιδια καρέκλα η pamela ειναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι ειμαι και γω ...Ακομα δεν εχουν στη8ει ολα...Λοιπει το Cosmos pc κανω μια πατεντα για να περασουν τα καλωδια...

 

Εν ωρα οφτοπικ ραδιουυ και εκπομπης...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ετσι ειμαι και γω ...Ακομα δεν εχουν στη8ει ολα...Λοιπει το Cosmos pc κανω μια πατεντα για να περασουν τα καλωδια...

 

Εν ωρα οφτοπικ ραδιουυ και εκπομπης...

 

Aυτο το μαυρο θεορατο πραγμα,οθονη δεν ειναι;:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aυτο το μαυρο θεορατο πραγμα,οθονη δεν ειναι;:P

 

ναι η Τ260 ειναι...Αλλα λοιπει το cosmos s γιατι η P5Q εχει σε οτι να ναι σημειο την τροφοδοσια για την μητρικη....και προσπα8ω να κανω πατεντα :-)

Οταν 8α ναι ολα ετοιμα 8α βαλω να φαινονται και τα κουτια...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι η Τ260 ειναι...Αλλα λοιπει το cosmos s γιατι η P5Q εχει σε οτι να ναι σημειο την τροφοδοσια για την μητρικη....και προσπα8ω να κανω πατεντα :-)

Οταν 8α ναι ολα ετοιμα 8α βαλω να φαινονται και τα κουτια...

 

Να δω πως θα τα βαλεις ολα αυτα μαζι σε μια φωτό... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να δω πως θα τα βαλεις ολα αυτα μαζι σε μια φωτό... :P

 

ε μπορει να βαλω 2 φωτος...Εδω ετσι και αλλιως ποσταρουμε τα e-pennis μας :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...