Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όλο το γραφείο θα λέει να το ντύσεις? Πως το βλέπεις?

 

 

Ωραίος φίλε. Βλέπω όλο το insomnia έχει προμηθευτεί το genius maxi :D

 

Ναι φιλε μου αξιζει και δεν ειναι κατι δυσκολο,απλα θελεις αλλο ενα ατομο βοηθεια για να βγει το αποτελεσματα τελειο.

 

Η πλακα ειναι οτι εχω και ενα genius maxi αλλα απο τοτε που εφτιαξα το επιπλο της οθονης και το προσαρμοσα στο γραφειο δεν χωραει να μπει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι φιλε μου αξιζει και δεν ειναι κατι δυσκολο,απλα θελεις αλλο ενα ατομο βοηθεια για να βγει το αποτελεσματα τελειο.

 

Η πλακα ειναι οτι εχω και ενα genius maxi αλλα απο τοτε που εφτιαξα το επιπλο της οθονης και το προσαρμοσα στο γραφειο δεν χωραει να μπει :P

 

Έχουν αυτοκόλλητο και κολλάνε? Και με τις γωνίες είναι εύκολο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι αυτοκολλητο αυτοκινητου ειναι το συγκεκριμενο οποτε εχει και αντοχη.Στις γωνιες με ενα ξυραφακι και λιγο προσοχη κανεις μια χαρα δουλεια.

 

Ωραίος. Με έψησες να περάσω και εγώ στο δικό μου γραφείο :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος. Με έψησες να περάσω και εγώ στο δικό μου γραφείο :D

Απο εξωτερικο μπορεις να βρεις διαφορες αποχρωσεις carbon.Στην ελλαδα απο οσο κοιταξα δεν υπαρχουν.Το κακο ειναι οτι απο εξωτερικο βγαινει ακριβα και δεν αξιζει.Παντως ειναι μια φθηνη αλλαγη και το αποτελεσμα δεν ειναι καθολου κακο. Τουλαχιστον για το δικο μου γουστο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο εξωτερικο μπορεις να βρεις διαφορες αποχρωσεις carbon.Στην ελλαδα απο οσο κοιταξα δεν υπαρχουν.Το κακο ειναι οτι απο εξωτερικο βγαινει ακριβα και δεν αξιζει.Παντως ειναι μια φθηνη αλλαγη και το αποτελεσμα δεν ειναι καθολου κακο. Τουλαχιστον για το δικο μου γουστο :)

 

Το μαύρο με ενδιαφέρει έτσι κι αλλιώς πιο πολύ. Αυτό αν μπει ξεκολλάει εύκολα? Σε περίπτωση που αλλάξεις γνώμη ή το βαρεθείς στο μέλλον.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μαύρο με ενδιαφέρει έτσι κι αλλιώς πιο πολύ. Αυτό αν μπει ξεκολλάει εύκολα? Σε περίπτωση που αλλάξεις γνώμη ή το βαρεθείς στο μέλλον.

 

Απο οσο εχω δει αν το ζεστανεις με ενα πιστολακι μαλλιων βγαινει ευκολα και χωρις να αφηνει κολλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξεραμένα άλατα από τους πήχεις που ακουμπάνε στο γραφείο.
Υγρασία κάτω από το τζάμι από τις παγωμένες μπύρες
Άπειρη σκόνη
Πεταμένα χαρτιά Α4 τα οποία περιέχουν πληροφορίες/σημειώσεις/τηλεφώνα
Καλώδια μακαρονάδες
Πιτυρίδα στο πληκτρολόγιο
Κάνα χαρτί με μύξες ξεραμένες, εκτός αν τις πετάτε στον τοίχο…
Τασάκι με στάχτες παντού
Ξέχασα τίποτα?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...