Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μηπως πηρες καμια καρεκλιτσα απο αυτες π κοιταγες να μας πεις εντυπωσεις? :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδω ειμαι και εγω :)

 

Πολύ δυνατός και με πλούσιο εξοπλισμό! Επίσης δυνατό και το "ντύσιμο" από carbon που έκανες στο έπιπλο. Αυτό που έχεις κάτω από το επιπλάκι της οθόνης ενισχυτής είναι? Και αν ναι ποιος?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ δυνατός και με πλούσιο εξοπλισμό! Επίσης δυνατό και το "ντύσιμο" από carbon που έκανες στο έπιπλο. Αυτό που έχεις κάτω από το επιπλάκι της οθόνης ενισχυτής είναι? Και αν ναι ποιος?

 

To ντυσιμο καποια στιγμη θα ξαναγινει για να ντυθει ολοκληρο το γραφειο γιατι ηταν το πρωτο δοκιμαστικο και δεν ειχα παρει πολλα μετρα απο αυτοκολλητο αφου απλα ηθελα να κανω δοκιμη. :)

 

Ναι ενισχυτης. Αudiolab 8000A  τρεχει 2 roister στηλες.Ta monitor τα εχω στο μεγαλυτερο ποσοστο για την κιθαρα μαζι με modeler ενισχυτων και καμπινων(Line 6 HD500X). :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To ντυσιμο καποια στιγμη θα ξαναγινει για να ντυθει ολοκληρο το γραφειο γιατι ηταν το πρωτο δοκιμαστικο και δεν ειχα παρει πολλα μετρα απο αυτοκολλητο αφου απλα ηθελα να κανω δοκιμη. :)

 

Ναι ενισχυτης. Αudiolab 8000A τρεχει 2 roister στηλες.Ta monitor τα εχω στο μεγαλυτερο ποσοστο για την κιθαρα μαζι με modeler ενισχυτων και καμπινων(Line 6 HD500X). :)

Γαμάτη η HD500X
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

To ντυσιμο καποια στιγμη θα ξαναγινει για να ντυθει ολοκληρο το γραφειο γιατι ηταν το πρωτο δοκιμαστικο και δεν ειχα παρει πολλα μετρα απο αυτοκολλητο αφου απλα ηθελα να κανω δοκιμη. :)

 

Μπορείς να δώσεις ένα λίνκ με το μαγαζί που αγόρασες το αυτοκόλλητο/ταινία; Επεξ/σία από mad-proffessor
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορείς να δώσεις ένα λίνκ με το μαγαζί που αγόρασες το αυτοκόλλητο/ταινία;

 

http://www.skroutz.gr/c/1838/Autokollita-Aytokinitou.html?from=most-popular&keyphrase=carbon+%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CF%84%CE%BF+3d

 

Διαλεγεις τις διαστασεις που θελεις..Εγω ειχα παρει ενα 150χ200 καπου στα 20-25 ευρω.

Υπαρχουν και αλλες ποιοτητες carbon 4d 5d.Προσωπικα μου αρεσε πιο πολυ η 3D που ειναι πιο mat.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάποιες αλλαγούλες από παλιά.

Αυτά τα decorations στο τοίχο είναι φωτιστικά; Θα ειχε ενδιαφέρον μια βραδινη φώτο με απαλο led. Πολύ καλό αποτέλεσμα πάντως.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.skroutz.gr/c/1838/Autokollita-Aytokinitou.html?from=most-popular&keyphrase=carbon+%CE%B1%CF%85%CF%84%CE%BF%CE%BA%CE%BF%CE%BB%CE%BB%CE%B7%CF%84%CE%BF+3d

 

Διαλεγεις τις διαστασεις που θελεις..Εγω ειχα παρει ενα 150χ200 καπου στα 20-25 ευρω.

Υπαρχουν και αλλες ποιοτητες carbon 4d 5d.Προσωπικα μου αρεσε πιο πολυ η 3D που ειναι πιο mat.

 

Όλο το γραφείο θα λέει να το ντύσεις? Πως το βλέπεις?

 

Με κάποιες αλλαγούλες από παλιά.

 

Ωραίος φίλε. Βλέπω όλο το insomnia έχει προμηθευτεί το genius maxi :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάποιες αλλαγούλες από παλιά.

Είναι απλά υπέροχο το γραφείο σου,αλλά ξέρεις τι σου λείπει τώρα έτσι;;

Ένα ultrawide monitor για να είσαι τούμπανο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...