Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παιδια δεν εχω σταματησει να γελαω...οι γειτονες χτυπανε την πορτα, νομιζαν οτι κατι επαθα :mrgreen:

το καλυτερο thread του forum και μου πηρε μονο 1 και κατι, χρονακια να το ανακαλυψω :lol:

να στε παντα καλα...δυστιχως το δικο μου ειναι πολυ ξενερωτο για να το απαθανατισω...

απο ηχομονωση βλεπω σκιζει το σπιτι εε? (οπως και το δικο μου...μονοτουβλο απο το διπλα :P και βαζω και μουσικη στη "δια-μπασόν" :P)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

απο ηχομονωση βλεπω σκιζει το σπιτι εε? (οπως και το δικο μου...μονοτουβλο απο το διπλα :P και βαζω και μουσικη στη " δια-μπασόν " :P)

 

άρα εχεις καλους γειτονες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

άρα εχεις καλους γειτονες

ναι μια χαρα...και τι δεν τους εχω κανει...τους λυπαμαι πλακα πλακα...αλλα 3ερες κατι? καποτε ο απο κατω εβααζε οτι ωρα του καπνισει τερμα τη μουσικη και ακουγε μονο bitakiα με αποτελεσμα το δυνατο μπασο να ακουγετε παντου....ε οκ σταματησε αυτος ξεκινησα εγω...ειχαν συνιθισει πιστευω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι μια χαρα...και τι δεν τους εχω κανει...τους λυπαμαι πλακα πλακα...αλλα 3ερες κατι? καποτε ο απο κατω εβααζε οτι ωρα του καπνισει τερμα τη μουσικη και ακουγε μονο bitakiα με αποτελεσμα το δυνατο μπασο να ακουγετε παντου....ε οκ σταματησε αυτος ξεκινησα εγω...ειχαν συνιθισει πιστευω...

 

άρα εφειγαν :whistle:

(καταλαβα τι ηθελες να πεις )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε απλα αυτος τωρα επιδη ηταν με τους γονεις του, και το εκανε αυτο μονο οταν ηταν μονος του δλδ συχνα τωρα την εκανε απο το σπιτι και για αυτο...πχ τωρα ακουω infinity 2008 σχετικα δυνατα...δεν νιοθουν...εχω ανεβασει και λιγο το εκπληκτικο μπασο της sb live μου και λιωνω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι ρε απλα αυτος τωρα επιδη ηταν με τους γονεις του, και το εκανε αυτο μονο οταν ηταν μονος του δλδ συχνα τωρα την εκανε απο το σπιτι και για αυτο...πχ τωρα ακουω infinity 2008 σχετικα δυνατα...δεν νιοθουν...εχω ανεβασει και λιγο το εκπληκτικο μπασο της sb live μου και λιωνω :P

 

ευτυχως που δεν ειμαι γειτονας σου :P

ελπιζω τουλαχιστον τις ωρες κοινης ησυχιας να εισαι ησυχος :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε βολεύει αυτη η καρέκλα πόσο καθεσε στο πσ ?

 

Kαθομαι γενικα αρκετη ωρα στο pc, δεν εχω προβλημα με την καρεκλα, με βολευει μια χαρα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαθομαι γενικα αρκετη ωρα στο pc, δεν εχω προβλημα με την καρεκλα, με βολευει μια χαρα :-)

 

μεχρι να παθεις καμια σκολιωση οπως εγω, πραμα που απευχομαι αλλα...

μη το παιρνεις αψηφιστα, χρειαζεται οπωσδηποτε μια ανατομικη καλη (ακριβη) καρεκλα,

καλυτερα να κοψεις απο το PC παρα να τραβιεσαι μετα. τα χρονια περνούν....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...