Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πωωωωωω όλα τα ποζέρια εδώ μαζευτήκαμε :-D

 

 

attachicon.gifrsz_dsc_0637a.jpg

attachicon.gifDSC_0622a.JPG

Εάν το πολυμηχάνημα μετακόμιζε από το γραφείο σου θα ήσουν απλά τέλειος κατά την άποψή μου.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ δεν έχω πουθενά αλλού χώρο κι άν φύγει θα πάει εκτός δωματίου οπότε δεν θα βολεύει. Η αλήθεια είναι οτι το συνήθισα και δε με περιορίζει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδερφέ δεν έχω πουθενά αλλού χώρο κι άν φύγει θα πάει εκτός δωματίου οπότε δεν θα βολεύει. Η αλήθεια είναι οτι το συνήθισα και δε με περιορίζει.

Ναι δεν έχεις και άδικο.Η αλήθεια είναι ότι και εγώ πάνω στο γραφείο το είχα και με περιόριζε αρκετά,το έδιωξα εντελώς και ηρέμησα.Εξάλλου δεν το χρησιμοποιούσα και ιδιαιτέρως..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν το πολυμηχάνημα μετακόμιζε από το γραφείο σου θα ήσουν απλά τέλειος κατά την άποψή μου.!

Και που να πάει το πολυμηχάνημα? Δεν είναι μέρος του συστήματος αυτό? Φαντάζομαι σε εμένα που έχω τον ίδιο αλλά με δύο συρτάρια θα μου έδινες αρνητική ψήφο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που να πάει το πολυμηχάνημα? Δεν είναι μέρος του συστήματος αυτό? Φαντάζομαι σε εμένα που έχω τον ίδιο αλλά με δύο συρτάρια θα μου έδινες αρνητική ψήφο.

Καλησπέρα,

Δεν είπα αυτό,απλά το γραφείο του θα ήταν τέλειο χωρίς το πολυμηχάνημα επάνω.Και εγώ έτσι ακριβώς το είχα πάνω στο γραφείο μου και ένιωθα ότι με περιόριζε πάρα πολύ,γι'αυτό το λόγο το έβγαλα και νιώθω πολύ πιο άνετα τώρα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο setup khr1s, όταν πάρεις και μία gpu αντίστοιχη του υπόλοιπου hardware θα είσαι άρχοντας  :-) ...

Είσαι ευχαριστημένος από το lenovo miix 3;

 

Να σαι καλα φιλε!

Τωρα ειδα την ερωτηση για το Lenovo. Αρκετα καλο αλλα μονο για browsing(χαλαρο),σημειωσεις και ταινειες/σειρες σε καραβια και αεροπλανα. Σε οτιδηποτε παραπανω αρχιζει και τα βρισκει πολυ σκουρα. Η οθονη απιστευτη(1920χ1200) το ιδιο και η αυτονομια. Μονο παραπονο οτι διαλυθηκανε τα κουμπωματα που το κρατουσανε στην βαση και τωρα βγααινει ευκολα, εννοειται με κανονικη χρηση και για αυτο το λεω και  σαν μειονεκτημα. Επισης στον ηλιο εχει θεματακι με τις αντανακλασεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα τι είπες. Έχεις λάθος άποψη. Ίσα ίσα δείχνει πιο γεμάτο το γραφείο.

Εάν το ζητούμενο είναι ένα γεμάτο γραφείο,τότε είναι κομπλέ ο φίλος...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατάλαβα τι είπες. Έχεις λάθος άποψη. Ίσα ίσα δείχνει πιο γεμάτο το γραφείο.

Ελα ρε υπάρχουν και λαθος αποψεις? Μηπως και λαθος σκέψεις? Κιμ εσυ?

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...