Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Update.Κότσαρα TV πάνω απο το pc γιατί ήθελα μεγαλύτερη οθόνη για ταινίες όταν αράζω στο κρεβάτι.Έχει ρυθμυζόμεη βάζη και την γυρίζω προς τα αριστερά που είναι το κρεβάτι όταν είναι για ταινία ή και ακόμα gaming.

+ έχει κάτι να βλέπει η κοπέλα μου όταν εγώ είμαι στο PC.

 

 

τοποθετησε ενα ψηλο καναλακι για το καλωδιο της τηλεορασης http://www.skroutz.gr/c/761/diaxieirish-kalodiwn.html?keyphrase=καναλι+για+καλωδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τοποθετησε ενα ψηλο καναλακι για το καλωδιο της τηλεορασης http://www.skroutz.gr/c/761/diaxieirish-kalodiwn.html?keyphrase=καναλι+για+καλωδια

Το έχω σκεφτεί φίλε μου.Απλά δεν έχω βρεί την υπομονή να το κάνω.Έκρυψα καλά τα καλώδια του pc με άλλο τρόπο.Μένει μόνο της tv που όταν βρώ λίγο χρόνο θα το κάνω και αυτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Update.Έβαλα αυτοκόλητη ταινία carbon στο γραφείο.Ήθελα να πάω για λευκό γραφείο αλλά πολυ περισσότερα τα έξοδα.Σκέφτομαι κάποια στιγμή σύντομα να βάλω και ένα γυαλί απο πάνω γιατί όσο να ναι τα πάντα τα κάνω πάνω στο PC και θα χαλάσει και το ξύλο του γραφείου και η ταινία..Επίσης άλλαξα mousepad καθώς το προιγούμενο ήταν υπερβολικά γιγάντιο.

IMG_20160902_131324.jpg

IMG_20160902_132211.jpg

  • Like 15
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εχω απορια αυτο αλλα γιατι γραφεται συνεχεια ο περιορισμενος χωρος. Απο το 90% περιπου των φωτογραφιων(και οχι μονο)μια χαρα χωρος δειχνει(απο τις φωτογραφιες παντα)για γραφειο υπολογιστη.

 

Παιζει να εχουμε το ιδιο γραφειο(μονο που εγω εχω βαλει απο κατω το keyboard)και πραγματικα μεγαλυτερο δεν χρειαζεσαι εκτως αν εχεις καμια 34οθονη ξερω γω.Για τον μεσο ορο ομως με τις 23-24 'η ακομα και 27ιντσες μια χαρα χωρος ειναι(μη σου πω παραπανω απο καλα)για Ελληνικα δεδομενα παντα.

Λεω περιορισμενος χωρος γιατι αναγκαστικα το γραφειο το εχω στο σαλονι και ο χωρος ειναι οντως περιορισμενος για κατι πιο μεγαλο δυστηχως....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την προηγούμενη φορά προστέθηκε ένα λούτρινο, κάτι σκρουτζοπράγματα, το βιβλίο του Stroustrup για τη C++ και ένα Lenovo Yoga 700. :)

 

post-335185-0-68244800-1472911058_thumb.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την προηγούμενη φορά προστέθηκε ένα λούτρινο, κάτι σκρουτζοπράγματα, το βιβλίο του Stroustrup για τη C++ και ένα Lenovo Yoga 700. :)

 

attachicon.gif20160903_165258.jpg

το pc τον χειμωνα δεν νομιζω να το χεις διπλα στο καλοριφερ@@@@@

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την προηγούμενη φορά προστέθηκε ένα λούτρινο, κάτι σκρουτζοπράγματα, το βιβλίο του Stroustrup για τη C++ και ένα Lenovo Yoga 700. :)

 

attachicon.gif20160903_165258.jpg

Η οθόνη ποια είναι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ απορώ για το mouse/keyboard.Γιατί είναι αριστερά το ποντίκι και δεξιά το keyboard.Απόσω ξέρω ακόμα και αριστερόχειρες με δεξί δουλεύουν τα pc.

Μαλλον τα εβαλε ετσι για να χωρεσουν ολα ωραια στην φωτογραφια που θα βγαλει γιατι και το laptop ειναι παρα πολυ κοντα στο ποντικι :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το pc τον χειμωνα δεν νομιζω να το χεις διπλα στο καλοριφερ@@@@@

εκεί είναι αλλά δεν πιάνει πάνω από 30 βαθμούς. Δεν το φτάνει η ζέστη.

Η οθόνη ποια είναι?

Dell U2312hm 

Εγώ απορώ για το mouse/keyboard.Γιατί είναι αριστερά το ποντίκι και δεξιά το keyboard.Απόσω ξέρω ακόμα και αριστερόχειρες με δεξί δουλεύουν τα pc.

Είναι γενετικό το θέμα με το δεξί και είμαι αριστερόχειρας σχεδόν στα πάντα. Άρα το ποντίκι στα αριστερά.

Μαλλον τα εβαλε ετσι για να χωρεσουν ολα ωραια στην φωτογραφια που θα βγαλει γιατι και το laptop ειναι παρα πολυ κοντα στο ποντικι :P

Το laptop συνήθως είναι κλειστό και στην άκρη απλά μπήκε εκεί για τη φωτογραφία.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωωωωω όλα τα ποζέρια εδώ μαζευτήκαμε :-D

 

 

attachicon.gifrsz_dsc_0637a.jpg

attachicon.gifDSC_0622a.JPG

 

κουτί?

 

Update.Έβαλα αυτοκόλητη ταινία carbon στο γραφείο.Ήθελα να πάω για λευκό γραφείο αλλά πολυ περισσότερα τα έξοδα.Σκέφτομαι κάποια στιγμή σύντομα να βάλω και ένα γυαλί απο πάνω γιατί όσο να ναι τα πάντα τα κάνω πάνω στο PC και θα χαλάσει και το ξύλο του γραφείου και η ταινία..Επίσης άλλαξα mousepad καθώς το προιγούμενο ήταν υπερβολικά γιγάντιο.

IMG_20160902_131324.jpg

IMG_20160902_132211.jpg

 

πληκτρολόγιο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από την προηγούμενη φορά προστέθηκε ένα λούτρινο, κάτι σκρουτζοπράγματα, το βιβλίο του Stroustrup για τη C++ και ένα Lenovo Yoga 700. :)

 

attachicon.gif20160903_165258.jpg

 

like μόνο και μόνο για το έπιπλο γραφείου. έχω βαρεθεί να βλέπω pc setups πάνω σε κομοδίνα. αν ήταν και πιο σκούρο σε χρώμα θα ήταν υπέρτατο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...