Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • Απαντ. 5,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Floating desk! Αν τραβήξω όλο το γραφείο θα δεις ότι και αυτό έχει μόνο 1 πόδι.

Look!

Ωραίο σύστημα, τα ηχεία ποιά είναι;

Σκέφτομαι να πάρω αυτοενισχυόμενα monitor ηχεία αλλά θα μπουν δεξια/αριστερά της οθόνης.

post-375192-0-05846700-1466596737_thumb.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ηχεία μου είναι από ένα παλιό HiFi και είναι passive, παίζουν με ένα DIY ενισχυτάκι  που είναι μέσα στο κόκκινο κουτί από lego...

Για δώσε κανα info για how to (τι αγόρασες-έφτιαξες, συνδεσιμότητα, τροφοδοσία κλπ), για αυτό το "ενισχυτάκι" που λες; :)

Αν ενοχλεί το topic, στείλε και pm...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update.Κότσαρα TV πάνω απο το pc γιατί ήθελα μεγαλύτερη οθόνη για ταινίες όταν αράζω στο κρεβάτι.Έχει ρυθμυζόμεη βάζη και την γυρίζω προς τα αριστερά που είναι το κρεβάτι όταν είναι για ταινία ή και ακόμα gaming.

+ έχει κάτι να βλέπει η κοπέλα μου όταν εγώ είμαι στο PC.

 

IMG_20160630_151541.jpg

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Update.Κότσαρα TV πάνω απο το pc γιατί ήθελα μεγαλύτερη οθόνη για ταινίες όταν αράζω στο κρεβάτι.Έχει ρυθμυζόμεη βάζη και την γυρίζω προς τα αριστερά που είναι το κρεβάτι όταν είναι για ταινία ή και ακόμα gaming.

+ έχει κάτι να βλέπει η κοπέλα μου όταν εγώ είμαι στο PC.

 

IMG_20160630_151541.jpg

Πολυ σωστο σε βρισκω  ;).Ποσο μεγαλη ειναι η τηλεοραση,την εχεις συνδεσει και με pc?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ σωστο σε βρισκω  ;).Ποσο μεγαλη ειναι η τηλεοραση,την εχεις συνδεσει και με pc?

Όχι δεν έχω δεύτερο καλώδιο αλλά θα έρθει λογικά άυριο ή το Σάββατο.Θα την συνδέσω προφανός μπάς και θυμηθώ λίγο πως είναι να παίζεις σε καναπέ ή κρεβάτι γιατί καλό το γραφειάκι αλλά κουράζει.

32 είναι και η ανάλυση είναι HD ready οπότε μόνο απο 2 μέτρα+ φαίνεται καθαρή η εικόνα.Αλλά για αυτά που την θέλω μια χαρά δεν έχω παράπονο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...