Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά ναί δεν έχω παράπονο απλά απο γραφείο σε όλο το δωμάτιο, ήρθε το πρώτο και πήγα σε 2 μέτρα γραφείο στο σαλόνι, μετά ήρθε και το δεύτερο και αφού πέρασαν 2 χρόνια έφτιαξα την γωνίτσα στο υπνοδωμάτιο :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά ναί δεν έχω παράπονο απλά απο γραφείο σε όλο το δωμάτιο, ήρθε το πρώτο και πήγα σε 2 μέτρα γραφείο στο σαλόνι, μετά ήρθε και το δεύτερο και αφού πέρασαν 2 χρόνια έφτιαξα την γωνίτσα στο υπνοδωμάτιο :)

μετά απο δικό μου δωμάτιο (σε νιώθω ) :cry:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

καλη προσπαθεια αλλα νομιζω  τα ηχεια σου ειναι σε λαθος σημειο.

εχω την εντυπωση οτι πρεπει να ειναι και τα 2 στο υψος των αυτιων σου οταν καθεσαι και με μικρη κλιση προς αυτα.

συνηθως η συμβουλη που δινεται ειναι να βρισκονται σε ισοσκελες τριγωνο που στις ακμες του εχει τα

ηχεια και το κεφαλι του ακροατη.

 

Με νέας παραλαβές (ledtape ;) ) και κάποιες δικές μου κατασκευές. 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δεύτερο monitor θα φύγει κάποια στιγμή δεν είναι δικό μου.

 

θέλω cable management κάτω από το γραφείο αλλα βαριέμαι θα δω στην άδεια μου ίσος τα κάνω.

 

 

post-120148-0-65225700-1462950448_thumb.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν άλλαξα λίγο το γραφείο/τραπαίζι μου βγάζοντας τα ηχεία απο πάνω που τα είχα καθώς μάζευαι πολύ περισσότερη σκόνη με αυτά.Έβαλα το ένα κολητά στο ένα ποδαράκι του τραπιζιού και το άλλο στο router μέχρι να κάνω καλύτερη μόντα καθώς το ηχείο αυτό έχει τα καλώδια καθώς και το κουμπί έντασης και δεν είχα εργαλεία να το κοτσάρω χωρίς να εξέχει.

Επίσης μάζεψα τα καλώδια όλα κατά μήκος του γραφείου πίσω και τα οδήγησα να κετεβαίνουν απο το πίσω δεξιά πόδι.Αυτά κυρίως.Δυστοιχός το pc μοιάζει άδειο καθώς έφυγε η 970 μου και περιμένει να φιλοξενίσει την επόμενη γενικά(λογικά 1070)

DSC0753.jpgDSC0756.jpg

  • Like 26
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ηχεία ποια είναι?

 

Από ένα παλιό hi-fi που έχω της roadstar (roadstar hi 8890rc). Τα έβαλα γιατί ήταν καλύτερα (προφανώς) από τα μικρά του Turbo-X D400.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλη προσπαθεια αλλα νομιζω  τα ηχεια σου ειναι σε λαθος σημειο.

εχω την εντυπωση οτι πρεπει να ειναι και τα 2 στο υψος των αυτιων σου οταν καθεσαι και με μικρη κλιση προς αυτα.

συνηθως η συμβουλη που δινεται ειναι να βρισκονται σε ισοσκελες τριγωνο που στις ακμες του εχει τα

ηχεια και το κεφαλι του ακροατη.

 

Το ξέρω, δεν έχω χώρο όμως, κάτι θα κάνω όμως. 

Έτσι όπως τα έχω βάλει αν τα τραβήξω όλα για να γυρίσουν τα ηχεία το κουτί θα πέσει (δεν πέφτει είναι το καλοριφέρ δίπλα, απλά λέω).

 

Αυτές τις μέρες θα βάλω και rbg led μέσα στο κουτί (ή κάτω από τις οθόνες, δεν ξέρω).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και δεν έχει κάτι το συγκεκριμένο το κουτί μέσα, γιατί να μην βάλω led και εκεί? :P

Θα πάρω και ζελατίνα μαύρη για να μαυρίσω λίγο το τζάμι. Αυτά. 

 

26879097832_af585ea34c_h.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...