Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φυσικά, αλλά με την τοποθέτηση των 5.1 κατ' αυτό τον τρόπο, όχι μόνο δεν αποδίδουν όπως είναι σχεδιασμένα να αποδίδουν, αλλά υποβαθμίζεται και αλλοιώνεται ο ήχος σου. Από 'κει και πέρα, προφανώς εσύ αποφασίζεις.

το ξερω φιλε μου απλα δεν υπαρχει χωρος περαν του γραφειου τι θες να κανω να τα πεταξω?.. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 5,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το ξερω φιλε μου απλα δεν υπαρχει χωρος περαν του γραφειου τι θες να κανω να τα πεταξω?.. 

 

Τίποτα δε ...θέλω (!) να κάνεις! Απλά επεσήμανα ότι εισπράττεις ήχο-μπάχαλο, για την περίπτωση που δεν το γνώριζες. Εφόσον λες ότι το γνωρίζεις και δε σ' ενοχλεί, εμένα μού περισσεύει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το δικό μου setup ... δεν υπάρχουν χρήματα για άλλη οθόνη και τα games τα παίζω σε full hd tv οπότε μπορεί να περιμένει λίγο η αναβάθμιση της !!

post-302721-0-86510300-1449432899_thumb.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και το δικό μου.Το γραφείο αθάνατο λέμε το έχω 10 χρόνια και είναι σαν καινούργιο και είμαι στο τσακ αν θα το κάνω desk pc αν και έχω άλλο γι`αυτή την δουλειά.Η οθόνη τραγωδία όπως και η καρέκλα αλλα προς το παρών δεν υπάρχουν τα ευρά για αλλαγές

 

Allday,θεωρω οτι θελει αναβαθμιση σιγουρα η οθονη αλλα κ ενα πληκτρολογιο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και το δικό μου.Το γραφείο αθάνατο λέμε το έχω 10 χρόνια και είναι σαν καινούργιο και είμαι στο τσακ αν θα το κάνω desk pc αν και έχω άλλο γι`αυτή την δουλειά.Η οθόνη τραγωδία όπως και η καρέκλα αλλα προς το παρών δεν υπάρχουν τα ευρά για αλλαγές

Κατω στν καρεκλα μπροστα απο το αριστερο ποδι σαν παρατημένη πιτσα ειναι αυτο:Ρ

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατω στν καρεκλα μπροστα απο το αριστερο ποδι σαν παρατημένη πιτσα ειναι αυτο:Ρ

Χαχαχαχαχαχαχα τρομερό σχόλιο.Είναι σαν μαξιλαράκι να πατάει η γυναίκα μου γιατι κρυώνει

Το πληκτρολόγιο το άλλαξα πρίν λίγο με ένα hp που πήρα από τον αδερφό μου.Η οθόνη θέλει σίγουρα άλλαγμα φίλε μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε και το δικό μου.

 

Σημειώσεις: 1) το 650D με το καγκουρικο αυτοκόλλητο ROG θα φύγει μαζί με το κουτί και θα αντικατασταθεί με ένα NZXT s340 white.

2) τα ποστ ιτ μου έχουν λύσει το θέμα passwords, όλοι γραμμένοι εκει :P

 

3) Υπάρχει τίποτα σε στυλ κάρμπον αυτοκόλλητο να ντύσω το γραφείο καθώς το χρώμα του πια δε μαρέσει καθόλου ; ( και το γραφείο αλλαγή θέλει καθώς το έχω χρόνια και δεν βολεύει και πολύ το συρόμενο από κάτω.

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3) Υπάρχει τίποτα σε στυλ κάρμπον αυτοκόλλητο να ντύσω το γραφείο καθώς το χρώμα του πια δε μαρέσει καθόλου ; ( και το γραφείο αλλαγή θέλει καθώς το έχω χρόνια και δεν βολεύει και πολύ το συρόμενο από κάτω.

μπορεις να βρεις ρολά μεγαλων διαστασεων που θελεις στα διάφορα κινεζικα μαγαζια που υπαρχουν σε ολη την ελλαδα και και πιθανόν να βγαινει και οικονομικότερα απο ebay επειδη τα μεγαλα ρολά λογο όγκου θα εχουν πολλα μεταφορικα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μπορεις να βρεις ρολά μεγαλων διαστασεων που θελεις στα διάφορα κινεζικα μαγαζια που υπαρχουν σε ολη την ελλαδα και και πιθανόν να βγαινει και οικονομικότερα απο ebay επειδη τα μεγαλα ρολά λογο όγκου θα εχουν πολλα μεταφορικα.

Οτι ειπες ο φιλος και αν δεν βρεις μπορεις να παρεις και απο μαγαζι με αξεσουαρ αυτοκινητων :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε και το δικό μου.

 

Σημειώσεις: 1) το 650D με το καγκουρικο αυτοκόλλητο ROG θα φύγει μαζί με το κουτί και θα αντικατασταθεί με ένα NZXT s340 white.

2) τα ποστ ιτ μου έχουν λύσει το θέμα passwords, όλοι γραμμένοι εκει :P

 

3) Υπάρχει τίποτα σε στυλ κάρμπον αυτοκόλλητο να ντύσω το γραφείο καθώς το χρώμα του πια δε μαρέσει καθόλου ; ( και το γραφείο αλλαγή θέλει καθώς το έχω χρόνια και δεν βολεύει και πολύ το συρόμενο από κάτω.

 

 attachicon.gif20151208_072808.jpg

Πραγματικα το συρόμενο απο κατω ειναι σκοτωμα.Παρε οτι πιο απλο κ φτηνο βρεις σε flat γραφειο να βρεις την υγεια σου.Εγω αντι για postit εχω μπλοκακι που αν το χασω τη μάμησα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ορίστε και το δικό μου.

 

Σημειώσεις: 1) το 650D με το καγκουρικο αυτοκόλλητο ROG θα φύγει μαζί με το κουτί και θα αντικατασταθεί με ένα NZXT s340 white.

2) τα ποστ ιτ μου έχουν λύσει το θέμα passwords, όλοι γραμμένοι εκει :P

 

3) Υπάρχει τίποτα σε στυλ κάρμπον αυτοκόλλητο να ντύσω το γραφείο καθώς το χρώμα του πια δε μαρέσει καθόλου ; ( και το γραφείο αλλαγή θέλει καθώς το έχω χρόνια και δεν βολεύει και πολύ το συρόμενο από κάτω.

 

 attachicon.gif20151208_072808.jpg

 

off αλλά γνώμες για το rapid-i?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

off αλλά γνώμες για το rapid-i?

όσο ωραίο και φανταστηκό είναι,δυστυχώς μου έχει βγεί πολύ ζημιάρικο(και σε πολλούς ακόμα) καθώς καίγονται τα led του.

αναγκάστηκα και το αντικατέστησα εγώ καθώς δεν πήγαινε άλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

όσο ωραίο και φανταστηκό είναι,δυστυχώς μου έχει βγεί πολύ ζημιάρικο(και σε πολλούς ακόμα) καθώς καίγονται τα led του.

αναγκάστηκα και το αντικατέστησα εγώ καθώς δεν πήγαινε άλλο..

 

Με ποιους διακόπτες είχες?

Εγώ που έχω τους καφέ με τα λευκά led δεν μου έχει κανένα ακόμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με ποιους διακόπτες είχες?

Εγώ που έχω τους καφέ με τα λευκά led δεν μου έχει κανένα ακόμα...

καφέ/άσπρα led.

ελπίζω να είσαι τυχερός, πόσο καιρό το έχεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...