Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

το τουβλοχ που χω με εχει βγαλει 2μισι χρονια τωρα και ακομα δουλευει. 10ευρω απ το stockhouse το χα παρει. για 20 ευρω που το πηρα τωρα αυτο δεν θα με πειραξει...και τα πιο ακριβα χαλανε, ειδικα τα razer...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να και το δικό μου στέκι :P θα ήθελα ένα μεγαλύτερο γραφείο αλλά το συγκεκριμένο ήταν αππ τοπικό κατάστημα στα 25 ευρώ οπότε μου άρεσε το χρώμα και το τσίμπησα.Τραπαίζι κουζίνας είναι κανονικά αλλά δεν βαριέσαι :)

Desktop1.jpg

  • Like 18
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον,να και το δικο μου...Εγινε μια αναβαθμιση των ηχειων σε studio monitors και δανεικη η Traktor S4! 

 

attachicon.gif12184991_10207600716237307_8216885604326612941_o.jpg

πολλά like για το xornet...αθάνατο....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πες για τα JBL πως σου φαίνονται?

 

Δεν εχω και μεγαλη εμπειρια στο θεμα ηχου,αλλα απ'τα logitech z906 5.1 που ειχα,η διαφορα ειναι χαοτικη σε θεμα ποιοτητας!

 

Λοιπον,πολυ καθαρος ηχος και ωραιες μεσαιες-ψηλες.Το μπασο θα μπορουσε να ειναι ενα τακ πιο καλο (βαθυ) αλλα κ αυτο ρυθμιζεται.

Τα αναφερω αυτα σε συγκριση κιολας με ενα ζευγαρι Focal Alpha 50 (σχεδον διπλασια τιμη) που εχει ενας φιλος,τα οποια νταξει ειναι αλλη κατηγορια!

 

Γενικα,ειμαι πολυ ευχαριστημενος απ'την αναβαθμιση.  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και το δικό μου.Το γραφείο αθάνατο λέμε το έχω 10 χρόνια και είναι σαν καινούργιο και είμαι στο τσακ αν θα το κάνω desk pc αν και έχω άλλο γι`αυτή την δουλειά.Η οθόνη τραγωδία όπως και η καρέκλα αλλα προς το παρών δεν υπάρχουν τα ευρά για αλλαγές

post-244051-0-24634100-1449424916_thumb.jpg

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να και το δικο μου το φοιτιτικο! η οθονη παλια αλλα τι να κανουμε(την εχω βαλει στον τοιχο για να ναι πιο ψηλα)  :P 

 

Γιατί με συγχύζετε, μού λέτε;;; Γιατί πάτε και παίρνετε 5.1 ηχεία και τοποθετείτε όλα τα κανάλια μπροστά σας;

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί με συγχύζετε, μού λέτε;;; Γιατί πάτε και παίρνετε 5.1 ηχεία και τοποθετείτε όλα τα κανάλια μπροστά σας;

το ενδεχομενο να τα χουμε απο πριν και επειδη ειμαι σε αλλο μερος φοιτητης τα πηρα και τα βαλα οπως βολευαν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ενδεχομενο να τα χουμε απο πριν και επειδη ειμαι σε αλλο μερος φοιτητης τα πηρα και τα βαλα οπως βολευαν?

 

Φυσικά, αλλά με την τοποθέτηση των 5.1 κατ' αυτό τον τρόπο, όχι μόνο δεν αποδίδουν όπως είναι σχεδιασμένα να αποδίδουν, αλλά υποβαθμίζεται και αλλοιώνεται ο ήχος σου. Από 'κει και πέρα, προφανώς εσύ αποφασίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...