Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

δυσκολα τα μαθηματικα της τριτης γυμνασιου αλλα η χημεια ειναι ευκολη :P:p:p:p
ειναι τα ρημαδιασμενα ειναι....και η χημεια εχει μερικα κομματακια δυσκολα...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Ξεκινάω με το δικό μου λοιπόν και έρχονται και η κατάλληλες ερωτήσεις...

0504124039.jpg

w1600.png

Μια γενική εικόνα.Αυτό στο πληκτρολόγιο μου δεξιά το μαύρο ειναι μπλούζα βαμβακερή η οπως λέγετε και την έχω κόψει και την εχω κολλήσει στο γραφείο πάνω και πιστέψτε με είναι οτι καλύτερο για mouse pad.

0504124156.jpg

w1200.png

Εδώ δεν χωράει ο εκτυπωτής και τον εχω βάλει ετσι γιατι αν τον βάλω αλλιώς δεν ανοίγει το καπάκι :-( Αριστερά η αγαπούλα μου το Advent και ο καφές και τα τσιγάρα μου ;p

0504124209.jpg

w1200.png

πολύ καλώδιο..Αυτο το τραπεζάκι το έχω βάλει για να βάζω τα ποδάρια μου οταν μουδιάζουν :P

0504124302.jpg

w1200.png

Λοιπόν δεν έχω κάποιο ιδιαίτερο πρόβλημά με το γραφείο μου..

Το μονο πρόβλημα που εχω είναι οτι έχουν μαζευτεί πολλά καλώδια και δεν ξέρω τι και πως να τα φτιάξω τα εχω βάλει ολα πίσω οσο μπορώ εγω ποιο συμμαζεμένα τα εχω κολλήσει με ταινίες κλπ αλλά μετά απο λίγο κάιρο πέφτουν.

Ένα αλλο πρόβλημα που έχω ειναι ο φωτισμός και εχω βρει κάποια gadgetακια τα οποία εχουν κάλο φωτισμό και μπαίνουν στην usb έτσι δεν θα χρειαστεί να βάλω και άλλη πρίζα...

Αν εχετε κατι να προτείνεται ευχαριστως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για να χεις τέτοια καρέκλα φαντάζομαι θα αράζεις με τις ώρες...

επίσης η τιμονιέρα δεν είναι μόνιμα εκεί έτσι;

 

Αμα αράζει με της ώρες θα εχει πρόβλημα ομως καθώς δεν είναι ορθοπεδική.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχουν φορες που καθομαι αρκετες ωρες αλλα ποιο πολυ με βολευει με την τιμονιερα η οποια φυσικα δε μενει μονιμα εκει.

Παντως προβληματα δεν εχω σε αντιθεση με τις κανονικες που με ποναει ο αυχενας εδω αραζω και ειμαι μια χαρα :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...και μετά το super duper epic thread ''Our windows desktop screenshots'' που θαυμάσαμε τα πολύ όμορφα wallpapers & docks σας, νομίζω πως ήρθε η ώρα να αποκαλύψετε όλοι σας και το ''πως είναι'' ο πολύτιμος ηλεκτρονικός υπολογιστής σας! :-D

 

Ξεκινάω με το δικό μου:

 

dscn0196h.jpg

 

...εγώ προτίμησα να βάλω μόνο αυτά.Μπορείτε να δημοσιεύσετε και άλλα parts του pc όπως το case ή διάφορες περιεφερειακές συσκευές που χρησιμοποιείτε καθώς και το περιβάλλον στο οποίο εργάζεστε. :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...