Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@fortycade αυτό το case είναι όλα τα λεφτά. έχω πάθει τρελό κόλημα. το 780t απο την άλλη δε μου αρέσει και τόσο. όποτε το βλέπω πάω αμεσως στο skroutz να τσεκάρω αν έπεσε καθόλου η τιμή :P
@korko άλλο ένα πολύ ωραίο case, τι φωτισμό του έχεις βάλει μεσα?
@hitman. το σημα του μπατμαν πολύ γαματο. Μόνος σου έκανες την πατέντα με τον φωτισμό ή το αγόρασες έτσι;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@fortycade αυτό το case είναι όλα τα λεφτά. έχω πάθει τρελό κόλημα. το 780t απο την άλλη δε μου αρέσει και τόσο. όποτε το βλέπω πάω αμεσως στο skroutz να τσεκάρω αν έπεσε καθόλου η τιμή :P

@korko άλλο ένα πολύ ωραίο case, τι φωτισμό του έχεις βάλει μεσα?

@hitman. το σημα του μπατμαν πολύ γαματο. Μόνος σου έκανες την πατέντα με τον φωτισμό ή το αγόρασες έτσι;

Ναι μονος αλλα βασικα την ιδεα την πηρα απο δω,αν πιανουν τα χερια σου ειναι ευκολο!

post-246391-0-13995500-1440794167_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Monitor: Asus 27'' 144hz 3D monitor VG278HE

Graphics: GTX 780ti Inno3D Herculez

Case: Corsair 760t White

Mb: Asus Maximus VII Ranger

Psu: EVGA 1300W G2

Cpu: Intel® Core™ i7 - 4770k 3.9GHZ

Cpu cooler: Corsair H110i

Ram: 16GB - 2133MHZ

HDD: 2x LACIE MINIMUS 2TB ALUMINUM

SSD: Corsair 240GB Force LS

 

SynwB53.jpg

 

Mcj7V4r.jpg

 

TEIRegN.jpg

 

1AuhnZG.jpg

 

 

 

SqKIlWG.jpg

 

Γαματα ολα φιλε μου, μπραβο. Αλλα μαζεψε τη μακαροναδα στο κουτι πριν ερθω εκει και δε μεινει τιποτα! :-D :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@fortycade αυτό το case είναι όλα τα λεφτά. έχω πάθει τρελό κόλημα. το 780t απο την άλλη δε μου αρέσει και τόσο. όποτε το βλέπω πάω αμεσως στο skroutz να τσεκάρω αν έπεσε καθόλου η τιμή :P

@korko άλλο ένα πολύ ωραίο case, τι φωτισμό του έχεις βάλει μεσα?

@hitman. το σημα του μπατμαν πολύ γαματο. Μόνος σου έκανες την πατέντα με τον φωτισμό ή το αγόρασες έτσι;

http://www.e-shop.gr/akasa-ak-ld02-05wh-vegas-15x-led-strip-light-60cm-white-p-PER.810995

αυτος ειναι ο φωτισμος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συμφωνω.

 

 

Δεν του ταιριαζει καθολου το Ios παντως!  :-D

μα δεν ειναι ios, ειναι osx ...  :devil:

η αληθεια ειναι οτι ειναι πολυ πιο smooth, συμμαζεμενο και γρηγοροτερο απ τα windows 8,1 που χω στον αλλο ssd δισκο γι αυτο και το προτιμω. Στο μονο που υστερει ειναι οι επιδοσεις στα γραφικα, αλλα παιζω ελαχιστα παιχνιδια οποτε δεν μ ενοχλει καθολου. Στο lol  δεν εχει καμια διαφορα, και στο wow απλα δεν παιζω σε ultra. μικρο το κακο και δεν παιζω αλλα παιχνιδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Να και ο δικος μου χωρος! Θα κανω καποιες αλλαγες και δεχομαι ιδεες για τον τοιχο. Ταπετσαρια, λογοτυπο, αφισες; Ακουω γνωμες! Το τραπεζι ειναι το τελευταιο που προστεθηκε handmade απο μενα! :-D

 

post-273346-0-58402600-1442084371_thumb.jpg

  • Like 28
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιας και παιζει πολυ το μαυρο, κοκκινο και ασπρο, θα ελεγα κατι σε πολεις εξωτερικου πανω σε καμβα (λονδινο,παρισι, ΝΥ, κτλ) 

 

Παραδειγμα απο το σπιτι μου

post-209186-0-85998500-1442123865_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και ο δικος μου χωρος! Θα κανω καποιες αλλαγες και δεχομαι ιδεες για τον τοιχο. Ταπετσαρια, λογοτυπο, αφισες; Ακουω γνωμες! Το τραπεζι ειναι το τελευταιο που προστεθηκε handmade απο μενα! :-D

 

attachicon.gifIMG_1939.JPG

Ενα τζαμακι στο γραφειο βαλε θα δειχνει πολυ ωραιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου ελεγα ξεκινα με το να κατεβασεις το κουτι απο το γραφειο και να βαλεις κανα διακοσμητικο εκει πριν πας στον τοιχο

+1, μακρυα απο καλοριφερ!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θα σου ελεγα ξεκινα με το να κατεβασεις το κουτι απο το γραφειο και να βαλεις κανα διακοσμητικο εκει πριν πας στον τοιχο

 

 

Τι πιο ωραιο διακοσμητικο απο ενα 750D;; :-D

 

+1, μακρυα απο καλοριφερ!!!!

 

Δεν τα δουλευω τα καλοριφερ φιλε μου !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...