Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 5,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Router τόσο κοντά σου ;; 

Έχω κλειστό το wirleless σχεδόν πάντα εκτός και αν είμαι σε άλλο μέρος του σπιτιού οπότε no problem......

πολύ καλό setup τα ηχεία τι λένε??

Έχω ανοίξει thread εδώ για τα ηχεία http://www.insomnia.gr/topic/568990-tannoy-reveal-402-studio-monitor-2x-tc-electronic-level-pilot-monitor-controller-nakas-198-euro/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραιο :) ενα mousepad για το ποντικι και ειναι κομπλέ.

 

Υ.Γ η καρτα προσκυναει λιγο ή ειναι η ιδεα μου?

Ευχαριστω!! Η καρτα προσκυναει σε κανονικα πλαισια! Ισως ετσι φαινεται απο την φωτογραφια :) Σκοπος μου ειναι να παρω μια νεα οθονη, πληκτρολογιο και ποντίκι (μαζι με musepad :D)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω!! Η καρτα προσκυναει σε κανονικα πλαισια! Ισως ετσι φαινεται απο την φωτογραφια :) Σκοπος μου ειναι να παρω μια νεα οθονη, πληκτρολογιο και ποντίκι (μαζι με musepad :D)

Θα συμφωνήσω με το παιδί παραπάνω. Εμένα έδεσε καλά ένα στυλό που είχα πάρει οταν ημουν μικρος από τα jumbo :P χαχ εβγαλα τη μύτη και το κουμπί και κράτησα το σωλήνα και ιδόυ 

 

$$ είναι περσινές φωτογραφίες, τώρα δίπλα από το στυλό υπάρχει ο ssd και κάτι καλώδια και δε θα φαίνεται αλλά μπορείς να πάρεις μια ιδέα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα οι δορυφοροι το ξερω οτι ειναι εντελως λαθος. Κανονικα πρεπει να ειναι πισω. Απλα λογο οτι δεν με βολευει διαφορετικα στο δωματιο τα εβαλα ετσι. Το οτι ειναι τοσο ψηλα απλα λαθος στο μετρημα των ξυλων :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειχα ξαναβαλει φωτος. Απλα εχω κανει αλλαγες και πιστευω αξιζει μια φορα ακομα το ανεβασμα.

Ωραίος ρε Γιαννενάρα...

Κι άμα σε βολέψει ποτέ, ρίξε κι ενα βαψιματάκι τα στηρίγματα/πόδια (τα κάθετα μέρη τελος πάντων) του γραφείου, για ομοιομορφία.

(Ντακς είναι λίγο ζόρι βέβαια το ράβε-ξήλωνε, βίδωνε-ξεβίδωνε κλπ αλλά τέσπα, όπως σε βολεύει. :) )

 

edit: Τώρα που το ξαναβλέπω, δεν είναι κι άσχημο... Απλά: 1ον, είμαι πολύ της μαυρίλας και 2ον, παίζει να με χαλάει -χρωματικά- κάτι άλλο στο σύνολο... Το χρώμα του δωματίου ίσως; Το κομοδίνο/βάση του pc; και τα 2; Θα σε γελάσω και δεν το θέλω.

 

edit2: Βασικά βάφ'τα όλα μαύρα να τελειώνουμε. Και τους τοίχους... και το router ακόμα.  :devil: 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...