Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για καρέκλα προτείνω δρομέα.Ο μόνος που δίνει 5 χρόνια εγγύηση.

 

έχει ξεσυνηθίσει ο κώλος ε? :P

 

Δεν είναι θέμα κώλου.Δεν ξέρω και κατά πόσο είναι ορθοπεδική η καρέκλα του φίλου , οπότε μπορεί να χαλάσει και το σώμα του σιγά σιγά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Δεν είναι θέμα κώλου.Δεν ξέρω και κατά πόσο είναι ορθοπεδική η καρέκλα του φίλου , οπότε μπορεί να χαλάσει και το σώμα του σιγά σιγά.

 

να κάνουμε μήνυση στο υπουργείο παιδείας τότε για τις καρέκλες στα σχολεία, γιατί μετά από 2 δεκαετίες και κάτι ψιλά (βάλε και τα ΑΕΙ/ΤΕΙ που έχουν πάλι ίδιες καρέκλες πάνω κάτω) θα έχει χαλάσει σίγουρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να κάνουμε μήνυση στο υπουργείο παιδείας τότε για τις καρέκλες στα σχολεία, γιατί μετά από 2 δεκαετίες και κάτι ψιλά (βάλε και τα ΑΕΙ/ΤΕΙ που έχουν πάλι ίδιες καρέκλες πάνω κάτω) θα έχει χαλάσει σίγουρα :P

 

Ποιος σου είπε ότι είμαι υπέρ της δημόσιας εκπαίδευσης.Επίσης ότι μήνυση και να κάνεις στο κράτος δεν ιδρώνει το αυτί του.Επίσης αν οι μισοί καθηγητές (από ότι μου έλεγε ένας φοιτητής πληροφορικής) είναι μπλεγμένοι σε σκάνδαλα , τότε που να περισσέψουν λεφτά για σωστές καρέκλες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν θυμάμαι να έχω ποστάρει, αλλα από τότε που έχω ανοίξει το thread έχω αλλάξει 3 γραφεία, ελπίζω αυτό να είναι το τελευταίο... :P

Πολύ καλό!

Η οθόνη στο σαλόνι, πόσων ιντσών είναι και τι προβάλει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο φίλος με την ξύλινη καρέκλα πιο πάνω είναι μεγάλος ήρωας.

Ούτε 10 sec δε θα άντεχα σε ξύλινη.

 

3444f1v.jpg

 

Και εγώ ίδια καρέκλα έχω και δεν είναι ότι καλύτερο η αλήθεια είναι... :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δανεικά υπάρχουν.Αλλά και όταν δεν υπάρξουν θα πουλήσουμε τον ήλιο για να έχουμε σουβλάκι στα μπουζούκια! ^_^

 

Να και το γραφείο μου στο σπίτι, εντελώς ασυμάζευτο.Πλάκα πλάκα το γραφείο φαίνεται πολύ μικρό από τη φωτό.Γενικά δε μου αρέσει τόσο στη φωτό το όλο σκηνικό. :P

 

επ εχουμε το ιδιο κουτι,

μονο που εγω το εκανα μπλεδακι (εχω βαλει 300 φοτα μεσα..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...