Προς το περιεχόμενο

Insomniacs' Desk Pictures Τhread


{TDi}Dj2k..infc

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Yeah... τρελαίνομαι για την αντιθεση του "μικρού" Cosmos S με την "τεράστια" 4:3 οθόνη πάνω στο γραφείο.

 

Πάρε βρε αγόρι μου μια σοβαρή οθονούλα να σωθείς!! Με τα λεφτα που έδωσες για το cosmos θα είχες πάρει οθονάρα βασικα!

 

Είναι μικρη η απόσταση όπως βλέπεις για μεγάλη οθόνη. Ασε που η 17 άρα που έχω τη θα την κάνω αφου δουλεύει μια χαρα. Είναι μέσα στα σχέδια πάντως η οθόνη.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γιατί πόση απόσταση νομίζεις ότι θες πχ για μια 23αρα full hd?

Δεν ξερω πόση χρειάζεται. Αλλα όπως βλέπεις απο την φωτο είμαι πολυ κοντα στην οθόνη.

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας βαλω και γω το γραφειο μου.......

Αμαζευτο

scaled.php?server=189&filename=img1399bt.jpg&res=cropscaled.php?server=213&filename=img1397cy.jpg&res=crop

Μαζεμενο

scaled.php?server=710&filename=img1400z.jpg&res=cropscaled.php?server=46&filename=img1401v.jpg&res=crop

 

Χεχεχε με τα απο αρχαια και ιστορια ποιος δεν θελει λιγο Battlefield για να ξεμπλοκαρει???

 

Ρε παιδια πως δημοσιευω απο image shack ετσι ωστε οταν τις κλικαραω να μεγαλωνουν?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντες resizes σε 1600*1200 περίπου ανέβασέτες σε tinypic πάρε το link(το δεύτερο που έχει και τα ..) και βάλτες εδώ. Θα γίνουνε resize μόνες τους σε ότι ανάλυση έχει ο καθένας ;-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...